Skocz do zawartości

Jasna Góra 2008 a fundacja "Młodzi Młodym"


michorg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Moderator słusznie zauważył.

 

Myślę, że w tym miejscu wypada mi napisać paru słów.

 

Jako człowiek może prosty, jak jeden z Kolegów zauważył, mam proste myślenie. Być może poprzez zbyt porywczą naturę niewłaściwie ubrałem w słowa to co chciałem wyrazić zaczynając ten temat, jednocześnie usiłując nażucić, choć nie do końca świadomie, pewien tok myślenia.

 

Nie przypuszczałem (choć pewnie powinienem) , że dyskusja nabieże takiego tempa i charakteru, zatem -całkiem poważnie - przepraszam wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób pod czas jej trwania poczuli się urażeni i dotknięci, również poprzez moje komentarze.

 

Ostatnią rzeczą jaką miałem na myśli było wprowadzanie fermentu w naszym środowisku, więc może skoro i tak żaden z wypowiadających się nie jest skłonny do zmiany swego stanowiska, zaprzestańmy już tej dyskusji i obrażania się nawzajem, bo coś co w końcu nas jednoczy, tutaj zaczyna nas dzielić, faktycznie w wyniku mojego osobistego błędu. Nikt nie jest doskonały. A ja mam nauczkę by swoje emocje trzymać na wodzy.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez michorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę michorg, że to co ostatnio napisałeś jest godnym zakończeniem naszej dyskusji, czapka z głowy w Twoim kierunku.

 

To czy ktoś nocuje tam czy tam, czy ktoś zarabia na tym godnie czy tez nie itd.. pozostawmy w spokoju w końcu i tak najważniejsze jest spotkanie w niedzielę 20 kwietnia i tylko to się tutaj liczy. Tak jak powiedziałeś nas wszystkich (motocyklistów) łączy wspólna pasja - nie ma nas za wiele więc nie atakujmy się wzajemnie.

 

Ja również przepraszam urażonych z mojej strony.

 

:banghead:

 

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie temu tematowi bliżej przyjżałam. I chyba rzeczywiście coś dziwna ta Fundacja.

Na ich stronie nie ma żadnych konkretnych informacji o dotychczasowej działaności.

Nie ma też żadnych informacji o zarządzie, żadnych nazwisk.

W dziale "o nas" piszą tylko:

"Jesteśmy młodą Fundacją złożoną z ludzi silnie zdeterminowanych w swoim działaniu, to sprawia, że bardzo szybko i prężnie sie rozwijamy dążymy do tego by pomagać innym ludziom. "

 

To chyba coś dziwnie mało, bo ze statutu wynika, że jako Findacja instnieją już od 2006 roku.

I co ? Nie mają się czym pochwalić ? Żadnych dokonań ? Osiągnięć ? Niczego nie zorganizowali ? Nikomu nie pomogli ? Żadnych kwot nie zebrali do tej pory ?

Inne Findacje chętnie chwalą się takimi informacjami.

 

Powoływali się na Akademię Polonijną ale ta się ich wyparła.

 

Coś mi tu śmierdzi.

 

Na ich stronie jest plakat informujący, że organizują Otwarcie Sezonu Motocyklowego 19,04,2008.

W programie jest wyjazd na Górkę Przeprośną.

 

Do tego Viktor Węgrzyn, który oragnizuje tą (i inne) imprezę, jest większości motocyklistów dobrze znany.

Wiemy kim, jest, co robi od lat. Trudno nie darzyć go szacunkiem i w pewnej mierze zaufaniam.

Jak taki człowiek pisze o organizatorach imprezy na campingu - "Uwaga Oszust"

No to mi się światełko ostrzegawcze zapala.

 

I jak czytam:

"

W www.scigacz.pl:

Jak powiedział Marcin Żurawski z Fundacji Studenckiej „Młodzi - Młodym", będącej organizatorem tego przedsięwzięcia: Inauguracja sezonu motocyklowego na Jasnej Górze w Częstochowie w tym roku po raz pierwszy przybierze postać dwudniowej imprezy. "

 

 

To pierwsze skojarzenie mam takie, że jest to prosta próba przejęcia imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załozycielowi tematu oraz ludziom mu potakującym radzę zamiast motocykla wziąć krzyz na ramie i ruszyc na JG z buta,koniecznie śpiewając Bogurodzice

 

moje zdanie na temat jest identyczne ze zdaniem kolegi SZWARCA.

nierozumiem o co tyle krzyku,ludzie wyluzujcie :icon_mrgreen: to zaczyna popadac w paranoje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są tak silnie zdeterminowani w swoim działaniu i dążą do tego by pomagać poszkodowanym motocyklistom to pozwólmy im działać. Miałem akurat wypadek na motocyklu i operacja kosztowała mnie 5.000zł, nr konta bankowego na PW :icon_twisted: a jeszcze rehabilitacja i prywatna pielęgniarka by się przydała :crossy:

 

ps. jak utrzymam kierownicę w łapach to się pojawię w Częstochowie na otwarciu sezonu ;)

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w ogóle połączenie kościół+moto to porażka... zlot to zlot, a jak na mszę nie chodzę nawet raz na pół roku, to jakbym wybrał się nagle na JG z grupką motocyklistów to byłby tylko lans ... więc odpuszczam pielgrzymki - nawet na moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załozycielowi tematu oraz ludziom mu potakującym radzę zamiast motocykla wziąć krzyz na ramie i ruszyc na JG z buta,koniecznie śpiewając Bogurodzice

 

 

:clap: :clap: :banghead: :crossy: :banghead:

 

Swietna rada. długo nad tym myslales??

 

zachowaj dla siebie takie uwagi a jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to pamietaj ze "milczenie jest złotem"

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy macie takie zakute łby czy tylko takich udajecie??

 

 

"Kolego szwarc nie znasz mnie tak wiec nie pierd**l na temat tego czy i czego musze sie nauczyc."

 

 

"michael80 mowisz ze reprezentujesz władze regionalna. skoro tak to sie przedstaw konkretnie. imie nazwisko stanowisko itd. incognito to se mozesz w swojej piaskownicy wystepowac. jesli nie masz zamiaru powiedziec kim jestes to sie nie odzywaj ze władze reprezentujesz tylko pisz w swoim imieniu. jak bylem w Radzie miasta to sie przedstawialem a nie pisalem ze bart jestem. torche powagi. swoja droga jutro zapytam w UM jakie jest stanowisko Rady Miasta w sprawie tego calego "zlotu"."

 

 

normalnie nowy, młody ojciec dyrektor nam wyrasta :)

 

 

bart b ,powiem ci uważaj,bo jak się będziesz tak puszył to ci jeszcze stygmaty wyjdą :crossy:

Edytowane przez komisare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie nowy, młody ojciec dyrektor nam wyrasta :crossy:

bart b ,powiem ci uważaj,bo jak się będziesz tak puszył to ci jeszcze stygmaty wyjdą :crossy:

 

Znaczy sie co, odbyt Ci scisnelo z zazdrosci?? :) :buttrock: spoko jak sie postarasz to cie zrobie przydupasem jakims :buttrock: :crossy: ;) :buttrock:

 

Mysle ze wystarczy przepychanki i docinek. co do twoich cytatow to kolega nr1 faktycznie mnie nie zna a kolega ze niby z rządóf sie juz nie odezwał. tak wiec jaki tu widzisz problem i klimaty O.D. ?? jakies chyba problemy były w szkole podstawowej na lekcjach na ktorych uczyli czytania ze zrozumieniem :icon_mrgreen: :wink:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak czytam czytam i naprawdę nie widzę woli zrozumienia tylko pieniactwo i tak sobie myślę jakby to fajnie było jakby "pielgrzymke" organizował jakiś duży klub :buttrock: :lalag:

sprawa myślę szybko by się rozwiązała ..............

tylko co zostałoby młodym ? :wink: rekonwalescencja przy pomocy własnej fundacji ? :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec tej jak ze porywczej dyskusji zacytuje oficjalne stanowisko Rektora Akademii Polonijnej pod która to rzekomo istnieje fundacja:

 

 

"Niniejszym pragnę poinformować, że ze strony Akademii Polonijnej podjęte zostały wszelkie możliwe kroki w celu odcięcia się od nagannej inicjatywy p. Marcina Żurawieckiego, organizatora komercyjnego przedsięwzięcia, określonego mianem „Inauguracji sezonu motocyklowego na Jasnej Górze w Częstochowie”.

 

W związku z powyższym:

 

1.Akademia Polonijna odcina się od wszelkich przedsięwzięć Fundacji studenckiej „Młodzi Młodym” – Fundacja nie ma siedziby w Uczelni, nie posiada już także podstrony www. na stronie internetowej Akademii Polonijnej: www.ap.edu.pl;

2.Pan Marcin Żurawiecki nie jest już Przewodniczącym Samorządu Studenckiego Akademii Polonijnej w Częstochowie;

3.Zaistniały incydent nie miał nic współnego z wiedzą, a tym bardziej aprobatą Władz Uczelni. W konsekwencji powyższego faktu sprawa znajdzie swoją kontunuację

w pracach Komisji Dyscyplinarnej AP ..."

 

 

mysle ze to wszystko w tym temacie. obroncy "inicjatywy" moze teraz sie wypowiecie??

 

pozdrawiam

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec tej jak ze porywczej dyskusji zacytuje oficjalne stanowisko Rektora Akademii Polonijnej pod która to rzekomo istnieje fundacja:

mysle ze to wszystko w tym temacie. obroncy "inicjatywy" moze teraz sie wypowiecie??

 

pozdrawiam

A co na to czasopisma Motocykl i Ś.M., ktore wczesniej tak te fundacje i jej ipreze reklamowaly?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie – wszyscy dali już spokój – nawet założyciel tematu.

 

Kolego michorg – żeby było jasne – do Ciebie nic nie mam Ty wyraziłeś swoje zdanie ja swoje i doszliśmy jakoś do porozumienia – to co piszę jest do pozostałych.

 

Miałem się już nie odzywać, ale jak widzę jak wy dalej się spuszczacie to szlak mnie trafia.

Widzę, ze tak wam żal dupska ścisnął bo sami chyba nie macie pomysłu jak tu zarobić . A może zarabiacie i bojkotujecie innych ukrywając się pod WZNIOSŁYMI HASŁAMI.

 

Przypominam, że tematem tego forum nie jest to czy fundacja młodzi młodym czy jak tam się ona zwie należy do jakiejś tam Akademii czy też nie – gówno mnie to obchodzi, gówno mnie też interesuje kto ich sponsoruje co zrobili itd. – interesują mnie tylko warunki nocowania, bezpieczny parking itd. – jak będzie źle to sam ich zjebię. Powtarzam organizują nocleg – jadę przy okazji się dobrze bawię, może nawet piwko sobie chlapnę – potem może wyspowiadam się za wielki grzech w Waszym chorym mniemaniu i gitara.

 

Ku…. Może zorganizujecie krucjatę na te organizacje – tak jak to ktoś już tu napisał – motory zostawcie w domu – weźcie krzyże na ramiona i z Bogurodzica na ustach ciśnijcie spalić kamping OLEŃKA – pod hasłem Bóg, Honor i Ojczyzna !!

 

Kolega bart b – to istny Ojciec Rydzyk – idealnie nadajesz się na przywódcę krucjaty !! Mam pomysł – napisz tu na forum, że miałeś objawienie wtedy polecą za Tobą jak w dym.

 

Coraz bardziej nie chce mi się tam jechać – jak widzę jakie oszołomy tam się wybierają (mam nadzieję, że jest to mały znikomy ułamek) , może lepiej ku Waszej radości zostanę w domu lub pojadę gdzieś na jakieś inne otwarcie sezonu – a najlepiej z huczną imprezą - jedno wiem na pewno jak już pojadę to wezmę Se ze dwie butle gazu paraliżującego i dobry kij bejsbolowy, nigdy nie wiadomo czy jakiś wielki fanatyk – w „OBRONIE WIARY” – przez płot z pałą nie przeskoczy.

 

Widzę, że dyskusja z Młodzieżą Wszechpolską nic nie wnosi . Nie spuszczajcie się nawet bo więcej i tak nic nie odpowiem.

 

Na koniec przestroga dla NORMALNYCH ludzi którzy chcą dyskutować z fanatykami:

 

NIE DYSKUTUJ Z DEBILEM. NAJPIERW SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU A POTEM POKONA DOŚWIADCZENIEM.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE DYSKUTUJ Z DEBILEM. NAJPIERW SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU A POTEM POKONA DOŚWIADCZENIEM.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !

 

 

Debil to miales miec na imie pajacu ale tatus mamusi zabronil bo za dlugo wisiales w kondonie za oknem. uwazaj co piszesz DEBILU

 

to ze wyskoczyles z kilkoma haslami z dupy wzietymi to nie znaczy ze caly temat kreci sie w okol ciebie. panuj troche nad slowami. j*b**ie mnie po co tam jedziesz i czy jedziesz. to twoja sprawa. niektorym chodzi tutaj o poszanowanie cudzej pracy a to ze tobie sie to nie podoba to jak by twoja sprawa i nie daje ci to prawa wyzywania mnie i innych myslacych podobnie od debili czy Rydzyka (w zlym tego slowa znaczeniu) troche szacunku prostaku. ja ci nie ublizam. a jak cie mam nie nauczyla szacunku do innych to współczuje trudnego dziecinstwa.

 

na koniec nadmienie ze sposob myslenia ktory przedstawilem reprezentuja takze ludzie powazni min rektor uczelni, profesorowie i wiele innych znaczących postaci. Ty zaś po swojwj stronie masz bande smarkaczy baz grama zasad. zastanow sie nad tym chłopaku...

 

A co na to czasopisma Motocykl i Ś.M., ktore wczesniej tak te fundacje i jej ipreze reklamowaly?

 

Jak dla mnie po prostu podpsali sie pod czym o czym nie do konca wiedzieli wszystko. chec reklamy zdominowala wszystko i troche sie zapedzili w kozi róg. jesli sa powazni to dadza jakies sprostowanie i przeproszą

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...