Skocz do zawartości

Krótkie pytanie: Co spali najmniej LPG?


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadze małą kurierkę i szukam auta które spali jak najmniej LPG. Sądziłem, że jakieś Cinquecento czy inny jednolitrowy silniczek będzie spalał mniej, ale wlasciciele mówią o spalaniach rzędu 9-11 litrów, a moja zarżnięta 2 litrowa sierra potrafi zechlać od 9 do 13 litrów to nie opłaca mi się męczyć z takim małym silnikiem. Więc pytanie, czy jest coś co spali... 8-9 litrów LPG po mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadze małą kurierkę i szukam auta które spali jak najmniej LPG. Sądziłem, że jakieś Cinquecento czy inny jednolitrowy silniczek będzie spalał mniej, ale wlasciciele mówią o spalaniach rzędu 9-11 litrów, a moja zarżnięta 2 litrowa sierra potrafi zechlać od 9 do 13 litrów to nie opłaca mi się męczyć z takim małym silnikiem. Więc pytanie, czy jest coś co spali... 8-9 litrów LPG po mieście?

 

najmniej to spali chyba tico. przy dobrze wyregulowanym gazniku i instalacji smialo mozna zejsc do 6l..ztym ze ..no wlasnie..to tico....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze do gazu nadają sie 1.8 8V VW , oraz starsze piece opla , na takie coś jak potrzebujesz to rozglądał bym (jak i przedmówca) sie raczej za AX 1.4 D-kumpel ma , jezdziłem , b. wdzieczne autko , nieco droższe z tym silnikiem Peugot 106, jakies starsze VW Polo 1.4D + kontakt/umowa z jakimś driverem zawodowym o stałe odkupywanie jego "oszczędności" i latasz , aha , koleś , 4umowy ED manetka (KURCZAK) miał swojego czasu do wożenia Pizzy najpierw Corse 1.5D Isuzu, później peugota 309 1.9.D ten ostatni jak wiadomo palił juz wiecej ale korsa pomimo rozpadającej sie budy (korozja) była ekonomiczna i serducho miała jak dzwon... Mogłeś jeszcze przedział cenowy podać , było by łatwiej coś doradzić ...

P.S. Wiem , że odbiegłem troszke od tematu, że miało być o LPG a nie o dieslu ale zrobiłem to z czystej, nieprzymuszonej dobroci i chęci pomocy wiec jak możesz to nie składaj na mnie tym razem donosu/raportu proszę. Pzdr :buttrock:

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...