Skocz do zawartości

OFF ROAD CENTRUM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako że zima idzie i troche zimno na dworze, część czasu wolnego (kiedy to mam ręce o temperaturze -4'C a kolana bolą jakbym se wiertarką wiercił) poświęcam na jazdę samochodem w lekkim terenie. nie jest to przyjemniejsze od motóra ale cóż, najeździ się człowiek dwuśladem godzine a potem tylko sobie obrzydza.

 

to był trochę przydłógi wstęp.

sedno jest takie iż czytając gazetę off-road pl naszych przyrodnich "niedorozwiniętych" 4 kołowych braci wyczytałem iż w mojej mieścinie położonej u podnóża najpiękniejszych offroadowo gór świata powstanie TARG OFF ROAD.

 

ponad 20ha powierzchnia tor motocrossowy (już gotowe)

 

planowane otwarcie targów połowa maja 2004.

 

ale jaja nie?

może faktycznie wstępujemy do UE?

 

:D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Eeeee, ja muszę sobie radzić z poliginem w Biedrusku (właśnie wróciłem z 8-godzinnej kąpieli w błocie). A tor motocrossowy całkiem niezły już (dużo zrobili na nim) mamy w Obornikach Wlkp - 30 km od Poznaniu. No a potem fajne tory w Głogowie czy Wschowej.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a potem fajne tory w Głogowie czy Wschowej.

no wiesz co Dominik - taka gafa

już kilka razy słyszałem jak tak nieudacznie odmieniają w telewizji ale przecież tam jest np. ten tor motokrosowy więc powinieneś wiedzieć jak się odmnienia nazwę tej miejscowości

 

co do głogowa to tam latają moi wujkowie (kiedyś także profesjonalnie)-kilka razy miałem okazję być tam na zawodach -m.in na mistrzostwach europy a także troszkę polatałem na exc300 (nie na samym torze)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha byłbym zapomniał żeby Cię poprawić- gdzie jest tor? -we Wschowie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No a potem fajne tory w Głogowie czy Wschowej.

no wiesz co Dominik - taka gafa

już kilka razy słyszałem jak tak nieudacznie odmieniają w telewizji ale przecież tam jest np. ten tor motokrosowy więc powinieneś wiedzieć jak się odmnienia nazwę tej miejscowości

 

Hmm, to jak sie odmienia? Przecież to jest miejscowość o nazwie Wschowa, więc "we Wschowej"... Kurde, mylę się? Chyba nie "we Wschowie"?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie napisałem że we Wschowie :!:

nie jak-wschowa tylko ona -wschowa ta nazwa jest rzeczownikiem a nie przymiotnikiem

kiedyś gadałem z mieszkańcem tej miejscowości i ich to naprawdę drażni jak przekręcają tą nazwę

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ok, dzięki, człowiek uczy się całe zycie. To tak jak z nazwą Borne Sulinowo. Jak to odmieniać? W Bornem Sulinowie, Bornem Sulinowem, Bornym Sulinowie, Bornym Sulinowem? Kiedyś napisała do mnie maila mieszkanka tego miasta, że na stronach Sokoła jest źle odmieniana nazwa tego miasta, ale i tak do dziś nie wiem jak to się odmienia. Chyba "w Bornym Sulinowie". Ale to tak EOT

Poza tym, świetne tory, choć ostatnio nieco zaniedbane są w Śmiglu, poza tym w Nekli koło Wrześni, ale tego toru nie lubie, bo raz się tam połamałem i raz zatarłem crossówkę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Patrzecie-obudził się po miesiącu :lol:

po pierwsze nie pisałem do Ciebie

po drugie napisałem jakie sam doświadczenia z torem (nieduże :D )-chyba mogę się podzielić

a zresztą jak widać poprawka nie była ani złośliwa ani "czepialska" za to twój tekst tak

więc możesz mnie cmoknąć :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...