Skocz do zawartości

Zakup Urala


ventura
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie kupuj w polsce, naprawde jak dobrze poszukasz kupisz taniej niz w barbarossji, i lej na paiery, mozesz zarejestrowac na zabytek(przeszukaj forum) jest łatwo i bez ceregieli, jednak lepiej kup kaske, wieksza dostepnosc czesci, wiecej ludzi w tym siedzi, silniki trwalsze(oczywiscie jesli zadbasz) a ten wałek to jest nowszy typ z waskim wiencem, starsze to nie sa do dostania, generalnie stary ural ma cholerne problemy z czesciami, i predzej dostaniesz tajle do HD niz do urala starszy typ, własnie odrzutnik, wałek, popychacze i dobre gazniki, a w ogóle to podobno przegrzewa sie lewy cylinder i podczas odpalania na zimnym silniku uchodzi powietrze z kół :icon_razz:

A ZA ODRZUTNIK NAWET STARYYYYYY OZłOCE!!!!!!!!!

 

poważnie-"TYLKO KASKA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granat jutro lub najpóżniej pojutrze postaram ci się o te nieszczęsne odrzutniki bo widzę jak cierpisz napisz do mnie meila hius@interia .pl

ja kupiłem wzywany wał bo były na nim idealne odrzutniki jutro go odbieram

jeżeli są takie jak na zdjęciu to dam ci nr.tel gdzie sobie kupisz ale używane

myślę że w dobrym stanie

podaj na mejla nr tel. zadzwonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kupuj w polsce, naprawde jak dobrze poszukasz kupisz taniej niz w barbarossji, i lej na paiery, mozesz zarejestrowac na zabytek(przeszukaj forum) jest łatwo i bez ceregieli, jednak lepiej kup kaske, wieksza dostepnosc czesci, wiecej ludzi w tym siedzi, silniki trwalsze(oczywiscie jesli zadbasz) a ten wałek to jest nowszy typ z waskim wiencem, starsze to nie sa do dostania, generalnie stary ural ma cholerne problemy z czesciami, i predzej dostaniesz tajle do HD niz do urala starszy typ, własnie odrzutnik, wałek, popychacze i dobre gazniki, a w ogóle to podobno przegrzewa sie lewy cylinder i podczas odpalania na zimnym silniku uchodzi powietrze z kół :icon_rolleyes:

A ZA ODRZUTNIK NAWET STARYYYYYY OZłOCE!!!!!!!!!

 

poważnie-"TYLKO KASKA"

... oj granat.... znowu bluźnisz....zemsta Urałka Cie nie ominie.... z powodu odrzutnika taka niewdzięczność do najwspanialszego wytrysku Radzieckiej mysli technicznej.... wstydź się... wstydź.

ps. grzeje się z regóły prawy garnek,zwłaszcza w zaprzęgu. Tak w ramach małej podpowiedzi... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się grzeje ten który aktualnie pracuje ;P

Jessu ,to się robi forum odrzutników oleju ^^ . Grzykrzy'k :icon_eek: poczęstował mnie ostatnio bardzo ładną książeczką w której znalazłem model którego nie identyfikuję . Ładna ramka 63 i piękne głębokie błotniki od 62 . Zaczyna mi chodzić po głowie coś takiego z silnikiem bawarki . Całość dużo ładniejsza od jakiegokolwiek innego ruska . Myślałem o złożeniu po emce modelu 62 ale suwakowe raz że są dla kurdupli co już w emce mnie denerwuje a dwa że amortyzatory to niezły wynalazek . Jak ktoś może coś więcej powiedzieć o tym modelu to bardzo ładnie poproszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co inni ale słowa nie powiem na dniepra 10 ;P

 

No stary, mów mi jeszcze to się skusze bo mam jednego z koszem na oku. :icon_eek:

 

 

 

BEDZIE ODRZUTNIK DAM WAM SPOKóJ! :clap:

 

Nadal nie wiem dokładnie co z tym odrzutnikiem ale z tego co szukałem po allegro to widzialem odrzutnik co wyglądał jak okrągła blaszka z 3 otworami do mocowania na wale. Nie da się tego dorobić z blachy albo na tokarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozgryzłem sprawe odrzutnika oleju. I o ile się nie myle to ten odrzutnik służy poto żeby chlapać olejem na sworzeń tłokowy. Olej jest zgarniany przez tłok chlapie w odrzutnik na wale a odrzutnik z koleji chlapie olejem w środek tłoka na sworzeń. Zgadza się?? :biggrin: A co w tym odrzutniku się zużywa, olej tak go niszczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozgryzłem sprawe odrzutnika oleju. I o ile się nie myle to ten odrzutnik służy poto żeby chlapać olejem na sworzeń tłokowy. Olej jest zgarniany przez tłok chlapie w odrzutnik na wale a odrzutnik z koleji chlapie olejem w środek tłoka na sworzeń. Zgadza się?? :icon_mrgreen: A co w tym odrzutniku się zużywa, olej tak go niszczy?

Rozgryzaj dalej . Tylko uważaj na zęby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat załatwiłem ci te nieszczęsne odrzutniki no faktycznie że razem z zregenerowam wałem ale na

co ty jeszcze czekasz 500 zł nie majątek chyba że czekasz aż ja to kupię . czekaj sobie dalej ale już niejęcz. I MASZ MNIE OZŁOCIĆ. Piwska nie piję , preferuję mocniejsze trunki w stosownych ilościach

przy mojej delikatnej nadwadze 140 kg wskazana przez lekarza rodzinnego ilość jednorazowa to 2x o.70 co stosuję bez większych problemów za jedno sobotnie popołudnie i ciesz się że wiek mój 47 zrobił swoje . nadmieniam jednak że piję tylko przy sobocie . Kup sobie to nieszczęście i zapraszam do siebie do Rzeszowa .

Granat śpiesz się WIOSNA IDZIE ZE ŚWIĘTAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...