Skocz do zawartości

problem z gaznikami!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam problem z gaznikami w moim gpz slyszalem ze jesli moja kawa strzela w gazniki to jest to wina skadu mieszanki! Bo ja mam ustawione na ksiazkowe 1 3/4 obrotu a i tak strzela na jednym garze bo kiedy wymontowalem gazniki to jedna przepustnica jest lekko naddymiona i stad moje pytanie CO POCZAC z tym faktem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam problem z gaznikami w moim gpz slyszalem ze jesli moja kawa strzela w gazniki to jest to wina skadu mieszanki! Bo ja mam ustawione na ksiazkowe 1 3/4 obrotu a i tak strzela na jednym garze bo kiedy wymontowalem gazniki to jedna przepustnica jest lekko naddymiona i stad moje pytanie CO POCZAC z tym faktem??

Witam

 

no i nowe swiece to podstawa jesli te juz maja podeszly wiek... bo to niekoniecznie musza byc gazniki

 

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jedna przepustnica jest odchylona, to znaczy że najzwyczajniej zalewa jeden gar i stąd mogą brać się strzały. Synchro z regulacją położenia przepustnic powinno załatwić sprawe.A jak ci się udało wysłuchać że to akurat z jednego gara strzały?? Czarna przepustnica nie musi oznaczać że to stąd te strzały i napewno nie znaczy. Wydech masz oryginał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak wydech niestety mam pusty, a co do strzałów to tylko przypuszczam ze z tego cylindra ida. Strzały te nie zawsze wystepuja bo dzisiaj naprzykład jak odpaliłem go to przez jakis czas nie było strzałów potem ze dwa razy strzeli i znowu spokój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz pusty wydech to on może przyczyniac sie do strzalów.

Zubożona mieszanka.

Jak wypala świece?

Może być i tak,że nie będzie sie dało dobrze ustawić gaźników.

Ponoć Kawki są wrażliwe na takie wypartoszanie tłumików. Był kiedyś temat o pustych wydechach w Kawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...