Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obadajcie ofertę firmy Highland ... jeden kolo z forum advrider.com takiego zakupił i spisuje mu się bardzo fajnie... Chociaż to jednak ryzyko zakupić taki raczej niepopularny motocykl... aczkolwiek założenia konstrukcyjne bardzo mi sie podobają... silnik V950 ,dobre zawiechy , duży prześwit , niska masa, dobre osiągi ... ciekawe jak z trwałością... na pewno sieć dealerska i serwisowa raczej mizerna... ale do Szwecji mamy blisko :biggrin: http://www.highland.se/pages.asp?pageID=25&childPage=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego czytam na stronie producenta to Szwedzki jest tylko projekt, a reszta produkowana jak się należy, u braci za Wielkim Murem.

Oczywiście to nie znaczy że jest coś nie halo, no ale poczekaj trochu niech się kolega najeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadajcie ofertę firmy Highland ... jeden kolo z forum advrider.com takiego zakupił i spisuje mu się bardzo fajnie...

 

Czesc,

A moge prosic o jakiegos linka do tej relacji nowego wlasciciela? Sam motocykl wyglada naprawde niezle, szzegolnie waga jak na w sumie duzy sprzet jest zachecajaca. BTW, wiadomo ile za takie cudo zaplacil?

pzdr

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

A moge prosic o jakiegos linka do tej relacji nowego wlasciciela? Sam motocykl wyglada naprawde niezle, szzegolnie waga jak na w sumie duzy sprzet jest zachecajaca. BTW, wiadomo ile za takie cudo zaplacil?

pzdr

Jac

 

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=130990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta marka to nie nowośc. Z takim silnikiem moto musi miec kopa, nie ma co. Tylko pytanie własnie, jak z czesciami i ogólnie siecią serwisowa. Wez znajdz do tego cos na allegro na przykład, cięzko.

Ale oferta ciekawa jak ktos lubi nietuzinkowe produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było takie cudo w Poznaniu

długo stało na sprzedaż w rapidzie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem... Takich zawiech i silnika życzą sobie obecni posiadacze Afryk. Szkoda tylko ze wtrysk.

 

PS: uściślając - chodzi o silnik o taki parametrach, zachowujący afrykańską żywotność :buttrock: .

 

A od kiedy wtrysk jest wada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w pracy posiedziałem troche, poszukałem i znalazłem kilka cennych informacji. Rzeczywiście cały projekt moto jest szwedzki. Silnik to ich sprawdzona konstrukcja. Ramę itp zawiecha robią w Chinach, ale robi to bardzo dobra firma która produkuje podzespoły do wszystkich moto na świecie (tak perła w koronie chińskiego przemysłu) z reszta jak większośc firm zamawia w chinach. Był jakiś test moto przetłumaczony na angol ze szwedzkiego, no ale ja angol to byle się dogadac i trochu poczytać, ale chwalili moto jako dosyc trwałe no i mocny silnik tyle wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :icon_biggrin: , poczytalem sobie troche. Znaczy sprzet dobry, szczegolnie w teren, ale cena (ok. 38kkPLN) jak sobie policzylem, nie skazuje go z gory na sukces. Chociaz z drugiej strony elementy skladowe motonga naprawde wysokiej klasy.

pzdr

Jac

Edytowane przez Jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieś tak ja wiem :buttrock: ... no tak od tygodnia z hakiem jakoś, a co?

 

No nic, tak sie tylko pytam. Bo wiele osbo uwaza ze wtrysk w moto to bee, ale jakos przykladow podac nikt nie potrafi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...