Skocz do zawartości

TVN Turbo - motocyklem dookoła świata


ehoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jak obejrzysz, napisz małą recenzję. Nie mam pakietu TV z TVNTurbo i zastanawiam się właśnie, czy zamawiać, czy nie ....

Szkoda kasy. Kiedyś oglądałem jeszcze programy z Ryżym Koniem ale ostatnio są coraz bardziej denne.

O Uwaga Pirat itp szkoda pisać.

 

Co do Motocyklem Dookoła Świata ... jeśli oni mogli pojechać i dojechać to i niewidomy a głuchniemy beznogi trędowaty da radę.

Cyt.: "jutro przyjdą nasze KTMy","za tydzień wyruszamy a kamerzysta nie ma prawa jazdy"

Żenua.

 

Żałuję że włączyłem - więcej nie włączę.

 

pzdr

kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Motocyklem Dookoła Świata ... jeśli oni mogli pojechać i dojechać to i niewidomy a głuchniemy beznogi trędowaty da radę.

Cyt.: "jutro przyjdą nasze KTMy","za tydzień wyruszamy a kamerzysta nie ma prawa jazdy"

Żenua.

 

Żałuję że włączyłem - więcej nie włączę.

 

pzdr

kjujik

 

Włączać nie ma obowiązku a jeśli neiwidomy .... da radę to im chwała!!!

(Kiedyś dwa miesiące chodziłem o kulach i to jest duże doświadczenie - potrzeba dużo samozaparcia is siły)

Wracając do pierwszego odcinka 'Long Way Home' to fajnie sie to oglada, a odcinek traktował o przygotowaniech do podróży.

PS. Oczywiście film nie jest koronnym argumentem za zakupem pakietu TVN Turbo, ale jak się go już ma, to może i warto spróbować i oglądnąć jeden ocinek i samemu ocenić czy warto. Dla jednych pewnie nie dla innych tak - i właśnie o to chodzi oby dokonać własnych wyborów.

 

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku oglądałem i cały film (7 odcinków) i czytałem książkę, ale wszystko po angielsku (o polskim wydaniu książki słyszałem raczej kiepskie opinie). Mnie cała seria wciągnęła. Do tego stopnia że za jakieś trzy lata mam zamiar przejechać (tak z grubsza) ich trase do Magadanu. Co bardziej doświadczonych podróżników na pewno wiele sytuacji rozbawi, np. dwie terenówki z częsciami zapasowymi jadące za nimi. Ale w końcu czego można sie spodziewać po dwóch angolach, ktorzy dostali całe wyposażenie, łącznie z motocyklami za darmo. Siłą rzeczy muszą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, a i zabezpieczenie na trasie w postaci dwóch terenówek też.

 

co do:

 

"za tydzień wyruszamy a kamerzysta nie ma prawa jazdy"

Żenua.

 

pzdr

kjujik

 

to ode mnie pełen respekt dla tego kamerzysty. ostatecznie wyszło tak, że odebrał prawko dopiero kilka dni po rozpoczęciu wyprawy i doleciał do całej ekipy, po czym wsiadł na ciężkiego 1150gs i radził sobie w terenie lepiej niż dwóch gości których miał filmować.

 

 

Jak ktoś ma tvn turbo to polecam jednak obejrzeć. Jeśli nie to nie ma chyba sensu kupować specjalnie dla jednej krótkiej serii całego pakietu. W końcu po coś ludzie wymyślili torrenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że objechać świat do okola to żaden problem, tylko trzeba mieć kasę-dużo kasy, gdybym miał to też bym pojechał, a na TVN turbo to naprawdę szkoda kasy, nie widzę tam programu wartego oglądania ale jak powstal to byłem jego fanem, jak się nie zmieni tam kierownictwo to pewnie długo nie pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie TVN Turbo zrobilo cos dla nas a tutaj juz narzekania.. :wink: Mi tam owy serial sie podoba i z ciekawoscia bede sledzil kazdy odcinek :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem kiedys cala serie na dvd. Warto ogladnac ze wzgledu na ladne ujecia z calego swiata. Wszystko oczywiscie rezyserka, tak jak koledzy wspomnieli - terenowki za nimi jada i everthing is under control :wink:

 

Btw, na Discovery widzialem niedawno ze jeden z tych Anglikow (a moze obydwoje?) brali udzial w dakarze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie TVN Turbo zrobilo cos dla nas a tutaj juz narzekania.. :icon_mrgreen: Mi tam owy serial sie podoba i z ciekawoscia bede sledzil kazdy odcinek :icon_mrgreen:

 

Sorry, ale jak coś puszczą może nawet wartego uwagi raz na kilka lat a cała reszta to chała to wcale nie są tacy cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie ze sa jacys cool i w ogole....tylko poprostu ciesze sie ze nareszcie jest cos o motocyklach.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak coś puszczą może nawet wartego uwagi raz na kilka lat a cała reszta to chała to wcale nie są tacy cool.

 

To jak w każdej telewizji, coś ciekawego jest raz od wielkiego dzwonu. I może dobrze, bo by nam spowszedniało a tak to więcej radości jak już coś jest, a i więcej czasu na praktyczne nawijanie kilometrów.

 

Cieszmy się z jasnej strony życia!!!

 

Pozdrawiam

:biggrin: :crossy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem pieprzycie... jak na kogos kto jest milionerem (E.McGregor) to uwazam ze spoko gosc... ma normalne podejscie do ludzi i nie uwaza sie za kozaka (przynajmniej tak wnioskuje z filmow). A to ze mieli za soba caly czas samochody serwisowe to chyba koniecznosc gdy ktos podejmuje sie w podroz dookola swiata w 3 miesiace, jak cos sie spieprzy mozna jechac dalej. Wiadomo, mniej przygody itd., ale dla kogos zapracowanego to nie ma innego wyjscia... Ogladalem obie serie Long Way Round i Long Way Down... bardzo polecam :) Nie ma innego takiego filmu dokumentalnego. A widoki zapieraja dech w piersach! Film to pikus... gdyby kazdy z nas przejechal taka trasa bylby zachwycony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się to podoba,wkońcu coś o motocyklach,wcześniej był jednoślad i go k***a zdjeli(choć mało tam było jak dla mnie ,ale zawsze coś),no i jeszcze ,,legendy PRLu,,-tylko dla tych dwóch programów warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...