Skocz do zawartości

Ślepa baba w lanosie!


milosz-RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co do lanosów to uważajcie na nie, tam jest potworna widoczność

 

No nie przesadzaj, nie jest tak źle w Lanosach. Sam mam jednego i jestem zadowolony.

Problem w tym że wielu ludzi źle ustawia lusterka czego przykładem jest mój ojciec. Ustawi sobie tak że połowę lusterka zajmuje widok tyłu samochodu. Próbuję mu wytłumaczyć że ma źle ustawione, ale to jak grochem o ścianie.

 

Ps. To ja już wiem jak powstała u mnie rysa na drzwiach :banghead: :) :icon_twisted:

Edytowane przez krzysiek8104
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Problem w tym że wielu ludzi źle ustawia lusterka

 

kumpel w seju tak samo ustawia, widać głównie tylne narożniki :)

 

ojcu jak raz ustawiłem lusterka na maksa na szerokość to już mu tak zostało ;)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a linia byla ciagla czy przerywana?

 

Przerywana i do tego jechałem już po swoim pasie:) Także mandat dostała za wymuszenie bez dyskusji. Moto już na serwisie stoi w pon oględziny. Jestem dobrej myśli, chociażto chyba najbardziej spierdzielony tydzień w moim życiu. Wczoraj moto skasowane a dzisiaj w aucie silnik klękł. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ty to kurde masz talent do szukania sobie klopotow na moto :crossy:.

Zacznij jezdzic z kogutem :banghead:.

A co z autem? Silnik wyszedl bokiem, czy tylko drobna awaria?

 

A dzis podobno ktos sie rozwalil na moto w Rybniku w okolicach targowiska. Ktos cos wie?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi kumpel opowiadał to koleś zginął. Podobno jakiś koleś wjechał pod prąd i motocyklista w niego uderzył czołowo, przeleciał i nie żyje, ale to niepotwierdzona informacja, w 100% pewny nei jestem. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zes caly. Przylaczam sie do slow otuchy i szybkiego powrotu gixera na drogi.

 

Wracajac do Lanosow. Kumpel mial takiego i na lusterkach zewnetrznych byl taka naklejka z napisem: "Objects in mirror are closer than they appear" Wiec cos w tym musi byc :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zes caly. Przylaczam sie do slow otuchy i szybkiego powrotu gixera na drogi.

 

Wracajac do Lanosow. Kumpel mial takiego i na lusterkach zewnetrznych byl taka naklejka z napisem: "Objects in mirror are closer than they appear" Wiec cos w tym musi byc :icon_mrgreen:

 

Taki napis również jest chyba w każdej amerykańskiej toczce i o dziwo we wszelkich wariacjach na temat koreańszczyzny... Czasami się zastanawiałem dlaczego ich nie ma europejskich autach... Czyżby inteligentniejszy kontygent? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki napis również jest chyba w każdej amerykańskiej toczce i o dziwo we wszelkich wariacjach na temat koreańszczyzny... Czasami się zastanawiałem dlaczego ich nie ma europejskich autach... Czyżby inteligentniejszy kontygent? :P

Mozliwe ze inteligentniejszy ale dla Polski to bardziej by pasowalo stwierdzenie ze nikt w te lusterka nie patrzy wiec po co tam cos przyklejac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze inteligentniejszy ale dla Polski to bardziej by pasowalo stwierdzenie ze nikt w te lusterka nie patrzy wiec po co tam cos przyklejac :)

 

A na pewno nie stare baby :P Bo zapene taka była ta z tego Lanosa... Bo nie wierzę, że jakąś inną niewiastę by tak nazwał Miłosz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...