Skocz do zawartości

Strzelanie z tłumnika


ManiekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Wydawało mi się, że na postoju w perzypadku nie wyczucia odpowiedniego momentu wyłączenia/włączenia zapłonu można sobie pomóc rozrusznikiem żeby strzelić...  

 

Hmmm... u siebie nie probowalem ale wiem, ze w GPX nie da sie krecic rozrusznikiem wtedy gdy silnik pracuje. Jezeli chodzi o strzaly to ja rozkrecam silnik do 6.000rpm, wylaczam/wlaczam zaplon i leca piekne salwy a w nocy dodatkowo sa jeszcze efekty swietlne :)

Bylym LTD strzelalem podczas jazdy tak jak opisal to Szramer - nic nie daje takiej frajdy jak strzal w tunelu na wysokosci wyprzedzanego pojazdu (a raczej widok miny kierowcy :) ). Tak czy inaczej odradzam ta forme zabawy, poprostu szkoda mi moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem natomiast, ze nie na kazdym wydechu mozna strzelac - np. na wolnym nie - prawda to?

 

Pozdrawiam

ja miałem w b12 i w zx9r pusty przelot i strzelam ,efekt jest jeszcze lepszy (wiekszy płomień) najlepiej strzelajacym motocyklem jaki widziałem to srad600 i R6 (płomień ponad metr) :)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strzelałem nawet Kaszlakiem (Maluchem) , heheheh, to była jazda, tylko w starszych modelach może siu to skończyć rozeraniem wydechu jak tulipan  :mrgreen: . Oczywiście podpisuję się pod tym co koledzy napisali i w moto tego nie robię.

 

Pozdro, Paweł

maluchem to wszyscy strzelali i strzelają :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluchem to wszyscy strzelali i strzelają :)

bo do niczego innego sie nienadaje :)

jak to u mnie to popularny samochód rajdowy jak raz gościa w dajewoo mijalismy to sie pukał w głowe :) :mrgreen: na prostej mieliśmy 130km srawdzone bo obok jechał kumpel calibrą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fasola ty tyski brynie co ty mozesz wiedzieć o 126p ,jak bielsko jest mekką rajdowych malaczy ,tu sie znajduje OBR!!i wielu fachowców co serwisowało te sputniki w latach 70/80 w czasach rajdu ,tu powstawał przeca projekt "B"grupy malacza itp.. a jak ci mało to se na salmopola przyjedz w nocy jak jest śnieg :mrgreen: a 130 to nawet tak zje** na maxa elegant poleci :)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maxa są te wasze malce w okolicach Bielska. W zimie droga na salmopol to prawdziwy os.Bedąc w Szczyrku zawsze tam latam!! Sadząc po śladach które tam widziałem to chyba są tam prawdziwe zawody w nocy!!?? :) Sorry może odbiegam od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...