Skocz do zawartości

BRAK ISKRY POWYRZEJ 2000 OBROTÓW!!!!POMOcY


Gość kulis123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kulis123

Mam Cagive Cocis 80 lecz powyrzej 2000 obrotów nie ma iskry! :crossy: byla u mechanika , sprawdził modół, cewkę i jeszcze pare żeczy i są dobre. :bigrazz: Czym może być ta usterka spowodowana??PROSZĘ O PILNĄ POMOC

P.S silnik cały po remoncie a modul zapłonowy na 100% dobrze ,bo sprawdzony,i świeca też dobra jest:icon_razz:

Edytowane przez kulis123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz za ponad 2 tys i iskry nie ma?? Jezeli bylo to wszystko u mecha i on sprawdzil na urzadzeniach do tego przygotowanych to raczej sprawdzil przepustowosc tych wszystkich cewek powyzej 2 tys razy na min.

Opisz jak sprawdziles i skad wiesz ze ponad 2 tys i iskry nie ma. Bo usterka moze byc inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cagive Cocis 80 lecz powyrzej 2000 obrotów nie ma iskry! :icon_twisted: byla u mechanika , sprawdził modół, cewkę i jeszcze pare żeczy i są dobre. :notworthy: Czym może być ta usterka spowodowana??PROSZĘ O PILNĄ POMOC

P.S silnik cały po remoncie a modul zapłonowy na 100% dobrze ,bo sprawdzony,i świeca też dobra jest:icon_razz:

 

Poczytaj dokładnie coś napisał !

Rzygać się chce jak czytam takie wypociny.

Ojczystego języka nie szanujesz przyjacielu.

Oddaj ten motocykl do porządnego warsztatu motocyklowego a sam pędź do szkoły.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kulis123

Poczytaj dokładnie coś napisał !

Rzygać się chce jak czytam takie wypociny.

Ojczystego języka nie szanujesz przyjacielu.

Oddaj ten motocykl do porządnego warsztatu motocyklowego a sam pędź do szkoły.

Pierd***j h*ju sie k***a nie czepiaj się k, a ty pędz do domu starców :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd***j h*ju sie k***a nie czepiaj się k, a ty pędz do domu starców :)

Kolego wyluzuj i nie bluzgaj bo akurat różnica wieku i doświadczenia miedzy tobą a Piotrem jest ogromna.

Pewien szacunek się należy.

Sczerze to mnie też boli niemiłosierne kaleczenie j. polskiego w twoim poście.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd***j h*ju sie k***a nie czepiaj się k, a ty pędz do domu starców :icon_mrgreen:

 

Nie dość,że ty potrzebujesz pomocy, Ty piszesz z błedami,to jeszcze w kierunku osoby, dla której powinieneś wykazać szacunek z samej reguły wieku ( pomijając fakt,że do każdej osoby powinno się odnosić z należytym szacunkiem ) , piszesz takie rzeczy !? Obawiam się,że ciężko będzie Ci uzyskać jakąkolwiek pomoc ze względu na Twoje zachowanie. Nie jestem moderatorem i przepraszam za OT ale niektórzy to przekraczają wszelkie możliwe granice chamstwa i bezczelności i nie mogłem się powstrzymać aby tego nie napisać. Jakoś się tak składa,że z działu mechanika 2T robi się ,delikatnie mówiąc, dział o dość niskim poziomie wypowiedzi dzięki niektórym osobom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co bym zrobil na miejscu amina? dal bym ci odrazu bana. 5 postow i kozak! Idz stad albo juz nie pisz z tego konta!! Tutaj tacy urzytkownicy sa nie trawieni, to nie male forum ze mozesz sobie klnac wyzywac i ci nic nie zrobia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...