Skocz do zawartości

Kawasaki er 5 - jak może być zdławiona?


alfonso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśliby kolega kupował gźniki to jak mam trakowe co do ceny zawsze można się dogadać.

 

Pozdrawiam

 

 

dodam jeszcze że generalnie jeśli by ktokolwiek kupował jakiekolwiek gaźniki to bez względu na to co mówią sprzedawcy ZAWSZE warto je wyczyścić przed założeniem :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kiler popieram to co piszesz zwłaszcza gażniki z mojego sprzęta warto wyczyścić bo troche stoji. Mam nadzieje ze jak zacznie się sezon motocyklowy to popyt na cześci też wzrośnie bo będe się bujał z częściami do usr**nej śmierci.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt go przecież nie namawia. Jeśli się nie myle to w każdej przepustnicy są 4 otwory a dysz nie trzeba wymieniać. Jest tylko jeden problem trzeba zaślepić tak te otwory żeby to nie wypadło bo jeśłi wypadnie to może zrobic niezły syf w silniku. Jedyne słuszne wyjście to zaspawanie ale z tym trzeba też uwazać i nie kazdy sie tego podejmie. Jeśłi nawet zaspawany to trzeba to tak wyrównać żeby sie przepustanica nie zacinała i są to gażniki podciśnieniowe więc ich masa ma też znaczenie jeśli będą za cięzkie to nie będą się tak otwierać jak powinny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jest tylko jeden problem trzeba zaślepić tak te otwory żeby to nie wypadło bo jeśłi wypadnie to może zrobic niezły syf w silniku. Jedyne słuszne wyjście to zaspawanie ale z tym trzeba też uwazać i nie kazdy sie tego podejmie. Jeśłi nawet zaspawany to trzeba to tak wyrównać żeby sie przepustanica nie zacinała i są to gażniki podciśnieniowe więc ich masa ma też znaczenie jeśli będą za cięzkie to nie będą się tak otwierać jak powinny.

 

Pozdrawiam

 

Czy kupno nowych , nie nawiercanych elementow to duzy wydatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał kiler raczej watpliwe jest to żeby ktos sprzedał same przepustnice jeśli ma sprawne gaźniki chyba że ktos będzie miał jakies rozwalone gaźniki wtedy pewnie by je zepchnoł ale nawet jak kupisz same przepustnice to pojawia sie problem dopasowania tych przepustnic do twojego korpusu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozesz mi powiedziec o co chodzi z 2x3 otwory na przepustnicy czy chodzi o to ze co 2 otwor lub 3 czy jak nie rozumiem troszke mozesz mi pomoc bo mam rowniez taki sam problem ze zblokowanym kawasaki er 5 tylko ze z angli pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam prośbę podeślijcie linki do tych tematów bo ja mam ten sam problem w EN 500 i nie mogę nigdzie znaleźć tych tematów a chciałbym pobudzić nieco moją maszynę

 

 

:) :icon_mrgreen: :biggrin: ;) jakie linki ??????????????

wydawałoby się że w tym temacie chyba wszystko jest to dokładnie omówione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

podpinam sie do tematu gdzie mozna takie przeponki,przepustnice kupic?

 

kolego zadałeś sobie ciut trudu żeby chociażby przeczytać ten wielki temat na AŻ dwie strony ??

 

A znajdź kogokolwiek kto będzie ci chciał sprzedać same przepustnice i zagwarantuj że są odpowiednio "dotarte" do reszty gaźnika

 

 

Tak jak pisał kiler raczej watpliwe jest to żeby ktos sprzedał same przepustnice jeśli ma sprawne gaźniki chyba że ktos będzie miał jakies rozwalone gaźniki wtedy pewnie by je zepchnoł ale nawet jak kupisz same przepustnice to pojawia sie problem dopasowania tych przepustnic do twojego korpusu.

 

Pozdrawiam

 

czytamy ze zrozumieniem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...