Skocz do zawartości

Długo się rozgrzewa zx7r


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam taki problem z zx7. Jak jest całkiem zimny to odpalam go i na początku muszę go kilka razy pokręcić bo od razu gaśnie, oczywiście na ssaniu go odpalam i jak już odpali to długo się rozgrzewa a jak dodam gazu to od razu gaśnie i też na ssaniu i długo trwa zanim się rozgrzeje ostatnio jak załapał to na wolnych obrotach się rozgrzewał a w tym czasie nie mogę nawet gazu dodać bo od razu gaśnie. A dzisiaj próbowałem kręcił ale nie chciał już odpalić, nie kiedy odpalił ale od razu zgasł. Wiecie co może być?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem to się nazywa niska temperatura i najprawdopodobnie zabrudzone gaźniki potem stare świece kable wysokiego napięcia i fajki jak coś z tego masz nowe albo zrobione to juz się lista zmniejsza :biggrin:

a mi się wydaje, że to ma związek z twoim pytanie w innym poscie, dotyczącym drugiego wężyka... zobacz tam co odpowiedziałem.

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem to się nazywa niska temperatura i najprawdopodobnie zabrudzone gaźniki potem stare świece kable wysokiego napięcia i fajki jak coś z tego masz nowe albo zrobione to juz się lista zmniejsza :notworthy:

 

 

 

A jak by to były zabrudzone gaźniki to dało by się je wyczyścić bez ich wyciągania i jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. Gaźnik jest jeden :notworthy: a po 2 to musisz odkrecic gaznik i przedmuchac go, miałem taka sytuacje z suzuki ale rozgrzewał sie szybko lecz jak jechałem to tez dawałem gazu i gasł po paru tygodniach spojrzałem w bak a tam "rdza" :D i gaznik sie non stop zapychał.... a teraz biedna suzuki lezy na poboczu garazu przykryta kocem :clap: jak ci gasnie to musi jakos paliwo zle dochodzic, sprawdz jeszcze iskre na swiecy. POZDRO :D

 

Jeszcze jedno chciałem dodać moja aprilia tez nawt długo sie rozgrzewa... ale nie gasnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. Gaźnik jest jeden

pawello93, nie doradzaj innym zle jesli sam nie masz pojecia o tym motocyklu..

co do tematu nie dodaje nic bo poprzednicy juz powiedzieli co trzeba, moze tylko tyle ze do czyszczenia gaznikow dochodzi oczywiscie jeszcze regulacja i synchro

Edytowane przez cyborg78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...