Skocz do zawartości

W sezonie 2008 będziemy jeżdzić na prąd!!!


marioxjr1300
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż sie ku*wa wierzyć nie chce, no cóż panowie...żyjemy w ciemnogrodzie... Może tak jakąś petycję do Ministerstwa Sportu, do Prezydenta Poznania, czemu zasrane TVN Turbo niby krzewiciel motoryzacji nic nie zrobi w kierunku ratowania toru, gwiazdy sportu motorowego Czachor, Hołowczyc, Kubica mógł by coś tam publicznie powiedzieć... ale żaden cwaniak się nie wychyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choćby na poniedziałkowych treningach wie, jaką farsą są te "pomiary"

 

Akurat to był znak ze AW idzie na kompromis i nie czepiał się zawodników.

 

Ogólnie wydaje mi się ze robienie bardachy i palenie gumy na osiedlach nie wiele pomoze.

Trzeba do tego podejsc z głową.

AW powinienen się tym przejmowac w naszym interesie a nie na odwrót.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, zrealizować to na co wpadł założyciel tematu, czyli jeździć na prąd :crossy:

Wielka inicjatywa na skale europejską, ekologiczne wyścigi, odpowiedni patronat medialny bla bla bla i nikt toru nie ruszy. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam mówię, że będzie syf niemiłosierny przez cioty, mohery i inne wredne stworzenia. Trzeba było sobie wybrać ofertę innego developera - co oni do ch*ja nie wiedzieli, nie rozglądali się gdzie będą mieszkać :P :icon_twisted:

 

Ktoś tam napisał, że to może ma związek z rozbudową lotniska ale mi się nie wydaje, że tyle hektarów do przodu by się rozwijali... Poznań i tak nigdy nie będzie żadnym kluczowym elementem łączności więc wydaje mi się to troche bez sensu...

 

Najbardziej mnie wk*rwia to, że to jest jeden z nielicznych torów gdzie możemy pojeźdźić to jeszcze kombinują. BA! Tam nie tylko motocykliści pałują, co to w ogóle ma ku*wa być :icon_razz: :)

 

Zły jestem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze problem jest w zmianie mentalnosci samego spoleczenstwa. kiedys na PL drogach kazdy ostrzegal swiatlami przed kontrola radarowa, a dzisiaj ?

 

Wychowalem sie w Gdansku okolo 1,5 km od stadionu gdzie chyba co niedziela odbywaly sie zawody zuzlowe, ryk silnikow ( mimo, e tylko 500 - tki byj calkiem przyjemny ) i jakos nikomu to wtedy i dzisiaj nie przeszkadzalo.

 

Chcialbym w przyszlosci zobaczyc jak to przy lotnisku stoja te pieeeeekne bloki a mieszkancy lataja po scianach gdy odbywa sie ruch lotniska.

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze problem jest w zmianie mentalnosci samego spoleczenstwa. kiedys na PL drogach kazdy ostrzegal swiatlami przed kontrola radarowa, a dzisiaj ?

 

Wychowalem sie w Gdansku okolo 1,5 km od stadionu gdzie chyba co niedziela odbywaly sie zawody zuzlowe, ryk silnikow ( mimo, e tylko 500 - tki byj calkiem przyjemny ) i jakos nikomu to wtedy i dzisiaj nie przeszkadzalo.

 

Chcialbym w przyszlosci zobaczyc jak to przy lotnisku stoja te pieeeeekne bloki a mieszkancy lataja po scianach gdy odbywa sie ruch lotniska.

 

:evil:

Sam masz problem z mentalnoscia! Tu chodzi o kase!! Tylko o kase!!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motogen.pl/sport/wmmp/art7,absu...opolskiego.html

 

ponawiam propozycje przeniesienia wyścigów z toru na ulice

Pewnie, niech w ogóle zamkną tor, a motocykliści ze sportową żyłką niech zaczną ścigać się, trenować winkielki itp. na drogach publicznych, na pewno wyjdzie to wszystkim na zdrowie.

 

dla mnie miejsce w Polsce na nowy tor jest jedno: Płock

- można spokojnie powiedzieć, że w środku kraju

- chyba trudno znaleźć lepszego inwestora niż Orlen

- jedni z najlepszych zawodników jeżdżą na co dzień autami na płockich tablicach

- miasto jest na tyle nieduże, że można rozsądnie wybrać lokalizację toru

Jest to jakaś myśl.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...