Skocz do zawartości

yamaha r6 dla poczatkujacego


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich i prosze o podzielenie sie opiniami od jakiego motoru zaczynaliscie i jaki waszym zdaniem jest najlepszy na start. Nigdy jeszcze nie jezdzilem motorem ale od tego sezonu chce zaczac, planuje zakup Yamahy R6 rocznik 2007 czy to dobry wybór??

Pozdrawiam wszystkich

 

P.S. PROSZE O NIEZAMYKANIE MOJEGO TEMATU BO NIE INTERESUJE MNIE OPINIA ADMINA I JAKIS GOTOWYCH TEKSTOW NA TEMAT POCZATKUJACYCH A OPINIA LUDZI KTORZY TAK JAK JA ZACZYNALI KIEDYS I CHCA SIE PODZIELIC SWOIMI DOSWIADCZENIAMI !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobry wybór...Zanim kupiłem GPZ mialem okazje jeździć CBR 600 i uwierz mi nie ogarniesz R6 :) pozatym wydaje mi sie że to jakaś prowokacja ale co mi tam.I nie krzycz kolego bo wszyscy Ci doskonale widzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i prosze o podzielenie sie opiniami od jakiego motoru zaczynaliscie i jaki waszym zdaniem jest najlepszy na start. Nigdy jeszcze nie jezdzilem motorem ale od tego sezonu chce zaczac, planuje zakup Yamahy R6 rocznik 2007 czy to dobry wybór??

Pozdrawiam wszystkich

 

P.S. PROSZE O NIEZAMYKANIE MOJEGO TEMATU BO NIE INTERESUJE MNIE OPINIA ADMINA I JAKIS GOTOWYCH TEKSTOW NA TEMAT POCZATKUJACYCH A OPINIA LUDZI KTORZY TAK JAK JA ZACZYNALI KIEDYS I CHCA SIE PODZIELIC SWOIMI DOSWIADCZENIAMI !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz olej w głowie i nie dasz sie kumplom podpuścić - czyli coś w stylu-" Pokaż co to potrafi " to jak najbardziej moze być. Przede wszystkim zdrowy rozsądek bo maszyna potrafi wiele byle Ci tylko umiejętności starczyło. Ja po nastu latach przerwy z MZetki wsiadłem na Warriora i też mi mówili- za duży i za mocny. Jeżdzę juz jakiś czas i daj Panie Boże bez żadnych ślizgów wywrotek i innych dzwonów. Z szacunkeim do manetki gazu i napewno bedziesz miał wiele radości z jazdy. Przyczepności i szerokości życzę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozdrabniaj się, bierz od razu R1! :crossy:

Na R6 może Ci brakować mocy :flesje:

 

Sory za :) ale na głupie pytanie jest głupia odpowiedź.

Na ten temat już chyba wszystko zostało powiedziane, a i tak wraca jak bumerang.

Liczę na interwencje admina.

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow dawno takiej prowokacji nie bylo :icon_eek:

 

PS. Pewnie, ze sie nadaje nie jest taka zla jak sie mowi, po 3 latach jazdych sie zdecydowalem wlasnie na R6 :buttrock:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i prosze o podzielenie sie opiniami od jakiego motoru zaczynaliscie i jaki waszym zdaniem jest najlepszy na start. Nigdy jeszcze nie jezdzilem motorem ale od tego sezonu chce zaczac, planuje zakup Yamahy R6 rocznik 2007 czy to dobry wybór??

wyżej pojawiły się ironiczne głosy o R1.

wbrew pozorom i obiegowej opinii może być ci łatwiej właśnie na R1 - powód po prostu nie trzeba jej kręcić do jazdy, 600 lubi wyższe co może stanowić trudność.

innym aspektem może być waga - jeśli nie miałeś doświadczenia z motocyklami - jest duża szansa na przewracanie motocykla w czasie parkowania/przepychania.

i to tyle - a i tak posłuchasz kogo zachcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyżej pojawiły się ironiczne głosy o R1.

wbrew pozorom i obiegowej opinii może być ci łatwiej właśnie na R1 - powód po prostu nie trzeba jej kręcić do jazdy, 600 lubi wyższe co może stanowić trudność.

innym aspektem może być waga - jeśli nie miałeś doświadczenia z motocyklami - jest duża szansa na przewracanie motocykla w czasie parkowania/przepychania.

i to tyle - a i tak posłuchasz kogo zachcesz.

 

Na R1 bedzie znacznie latwiej - zabic sie :icon_eek:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede monotematyczny, bądz monoodnośnikowy : http://forum.motocyklistow.pl/Co-kupic-na-...ykl-t90553.html

 

Eh.... podobnych tematów było tyle.. znowu kolejny spragniony pięknym lansem nową R6 ....

No, choć z częściami to prawda, przyda się :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mokrych schodach to też możliwe :icon_eek:

 

Oblicz sobie prawdopodobienstwo albo zoabcz ankiety. Ile zginelo na schodach a ilu na moto w mlodym wieku ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...