Skocz do zawartości

jaki stelaż givi do CBR 600 F3 '96


Rekomendowane odpowiedzi

witam

w temacie F4 pewnie nie doczekam sie na odpowiedz dlatego ten temat ...

pytanie kieruje do posiadaczy F2/F3 (mam nadzieje ze uzyskam odpowiedz na nurtujące mnie pytania wink.gif )

a więc tak obecnie ujeżdzam F3 96 rok --> chcę zakupic do niej stelaż centralny pod kufer Givi (monokey) z płyta M3 ---> problem w tym iż w ofercie Givi do rocznika 95-96 nie ma ów stelaża...

 

na stronie producenta (Givi) są stelaże do modelu F2 91-94 rok i F3 97-98 itd ale nie ma do 95-96

 

i teraz pytanie czy jest cos czym rózniły sie modele F2 94' od modelu F3 96' (chodzi tylko i wyłącznie o tylni stelaz motocykla oraz zadupek) ... jesli zakupię stelaż do modelu 94' bede w stanie zaadaptowac go w moim motocyklu ?

 

a moze jest ktoś na forum kto posiada ów stelaz i chce sie go pozbyć .. icon_mrgreen.gif

 

z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi

 

pozdro Baham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym czasie mieliśmy z Astarte F3kę z 96 i F2kę z 94 roku. Obydwie miały identyczny zadupek i identyczne stelaże tylnych podnóżków (chyba tam givi mocuje swój stelaż), więc bierz ten stelaż od F2 94 i na pewno będzie pasował, F3 z 97 roku miał już inny zadupek jeśli chodzi o plastiki, nie wiem jak z konstrukcją ramy pod zadupkiem, ale lepiej nie ryzykować.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz musial uzbroic sie w cierpliwosc. Musze jechac po niego kilkanascie km i szukac go w wielkim burdelu (tzn garazu z roznymi gratami)

Zuwazyles, ze w jednym miejscu on ma ulamany uchwyt? Ale ktos przykrecil go na srube i trzyma bardzo mocno.

Edytowane przez michal750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie że poczekam :)

 

jeszcze raz wielkie dzieki za zainteresowanie sie sprawą :wink:

 

tak tak widziałem ale to w niczym nie przeszkadza jakos sobie poradze oczywiscie jesli sie znajdzie :notworthy:

 

pozdrawiam

Edytowane przez bahama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe i baha juz uszczesliwiony :buttrock:

 

 

no ba człowieku :)

 

w sumie jeszcze nie mam sie z czego cieszyc bo nie wiadomo czy sie znajdzie no ale jestem dobrej mysli :notworthy:

 

najważniejsze i w sumie najfajniejsze jednak dla mnie jest to iż ludzie sie angażują i starają się pomóc za co z góry serdecznie dziekuje :wink:

 

ps. w tym roku polanuje dwu tygodniowy wypad do Chorwacji dlatego tak poluje na ten stelaż

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak na dzień dzisiejszy moge Ci powiedziec tyle iż wyjazd zaplanowany jest na ostatni tydzien siepnia oraz pierwszy tydzien wrzesnia (pózno dlatego ze koszty mniejsze)

 

w sklad wchodza 3 CBR 600-tki plus Shadow

 

jezeli byłbys zainteresowany to na bierząco bede wysyłał Ci info na temat wyjazdu

 

pozdr Baham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki off top ale zastanów się poważnie nad terminem wyjazdu. Początek września w Chorwacji to okres kiedy lato dosyć szybko się kończy i masz duże szansę trafić na duży spadek temperatur połączony z obfitymi opadami. My byliśmy w 07 w Chorwacji na przełomie sierpnia i września: 2 dni super słonka a potem spadek temperatury do 14 stopni w dzień, deszcz a nawet śnieg w bośniackich górach :flesje: Cały powrót do PL padało...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Foks mógłbym Cie prosić o jakies konkretne info tj ceny, przejazdy, jaką trasą jechaliście, noclegi itp poprostu jak mozesz to poslij na PW bądz maila ([email protected]) wszystko co wiesz :)

fotki mile widziane

 

co do terminu to moze masz racje i moze warto bedzie jednak przesunąc wyjazd na początek sierpnia .. w kazdym bądź razie dzieki za info.

 

pozdro Baham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...