Skocz do zawartości

Husaberg 450 FE


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no z nowymi to myśle zę problemu nie ma... ale znajomek miał 97r 501 FE to tragedia psuł się co chwile,częśći nie można było dostac trzeba było dużo szukać no i odpalanie.... kopnik urwał sie 3 razy i minus ze jest po lewej stronie...co do jazdy to nie mam zastrzeżeń bo jezdzilem jakieś 2h to średnim terenie i bardzo fajnie było.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja poperam Dominika. Frajda z jazdy jest, ale te sprzety sypia się jak szalone, i to dzięki tej ,,szatańskiej" mocy. Silniki są mało wytrzymałe. Moto dla bogatych ludzi lubiących grzebać w silniku :biggrin:

Ps. wygląd i moc to nie wszystko, wytrzymałośc eksploatacyjna to jest wązny punkt podczas wyboru odopwiedniego sprżetu nie tylko 2 kółek. Kupowali byście samochód do którego trzeba ciągle cos dokładać i długo czekac na częsci. Ja osobiście nie :cool: A te wszytkie teorie o awaryjności husa nie wziąły sie z powietrza.

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy jest akutat pasjonatem VORka, miał ich kilka i twierdzi ze nie ma lepszego moto do enduro, startował nim w MP z roznym skutkiem, nie bronie husaberga ani innych wynalzkow, ale prawda jest taka ze kazdy motocykl sie je*ie nie zaleznie co to bedzie a jak ktos nie ma pojecia o mechanice to pozniej wychodza takie historie, wiecie jak to jest ze dobra reklame pochwyci dwóch a zła dziesieciu, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poperam Dominika. Frajda z jazdy jest, ale te sprzety sypia się jak szalone, i to dzięki tej ,,szatańskiej" mocy. Silniki są mało wytrzymałe. Moto dla bogatych ludzi lubiących grzebać w silniku :banghead:

 

pozdrawiam :icon_exclaim:

 

Żeby to bylo wczesniej wiadomo :icon_mrgreen: (mielibysmy tylu bogaczy w Polsce)

Skoro już kupilem Husa no to chyba moge sie poczuc jak Rockefeler i Gates razem wzieci :icon_exclaim:

ps.znam wielu ludzi korzystajacych z tych motocykli ale nie sa to tzw "dzieci neo "i z tych 25 poprzednich postów ciekaw jestem ile z nich napisali uzytownicy tychze motocykli a ile "dzieci ne.....

pozdro pawel

he he Żubr nie mysl ze Cie podrywam ale poraz kolejny podoba mi sie Twoj tok rozumowania (post)

Edytowane przez paolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he Żubr nie mysl ze Cie podrywam ale poraz kolejny podoba mi sie Twoj tok rozumowania (post)

hahaha no to jeszcze moze jakies kwiatki na dzisiaj :buttrock:

chyba wiem co knuje cały koncern ktm........... pochylony cylinder, wtrysk czy to gra wstępna przed V2?

hmm bo ja wiem chodzi raczej o lepszy rozklad masy, a ten silnik jest odwrócony o 360* i pochylony do płaszczyzny pod katem 45*

a co do wtrysku to powoli zaczyna byc standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy jest akutat pasjonatem VORka, miał ich kilka i twierdzi ze nie ma lepszego moto do enduro, startował nim w MP z roznym skutkiem, nie bronie husaberga ani innych wynalzkow, ale prawda jest taka ze kazdy motocykl sie je*ie nie zaleznie co to bedzie a jak ktos nie ma pojecia o mechanice to pozniej wychodza takie historie, wiecie jak to jest ze dobra reklame pochwyci dwóch a zła dziesieciu, pozdr

Każdy się je*ie i przy każdym trzeba grzebać tylko z tą różnicą że do ezgotyki często trzeba dłuuuugo czekać na nowe części a już o używanych nie ma mowy. Większość ludzi chce jeździć a nie czekać dlatego jednak Honda czy KTM są bardziej popularne niż TM czy Husaberg. Są i tacy którym sam fakt posiadania nietypowego motocykla przesłania wszystkie wady z tym związane ale to raczej nieliczny odsetek :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm akurat z czesciami do hondy tez nie jest tak wesoło(chodzi mi tutaj o nietypowe rzeczy np takie jak tryb 4 biegu itp) trzeba czeeeekac ale moze to akurat wina poznanskiego dealera Hondy który troche leci w kulki, a reszta rzeczy dostepne od reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...