Skocz do zawartości

kawasaki kz750 zaplon


dodo88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,chcialbym wiedziec jak idzie obwod elektryczny jesli chodzi o zaplon -tzn.co i jak podlaczone ,powiem krocej -chce zrobic samemu instalacje ale tylko zeby motor odpalal i jedzil ,chce ominac kontrolki ,swiatla itd ,moze mi ktos pomoc...? dac schemat takiego krotkiego obwodu?

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze cala instalacje mam pomieszana ,poprzerabiana itd.niewiadomo co do czego -juz taki ten motor dostalem ,nie znam sie na tych sprzetach a chcialbym pojezdzic troche ,wiec musze zrobic instalacje -najlepiej na krotko jakos.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj zarobic komus kto sie zna... Co myslisz ze tu dostaniesz instrukcje typu "podczep zielony kabelek do czerwonego a potem obydwa do zoltego" i moto odpali?

Poza tym nie majac pewnie wielkiego doswiadczenia chcesz uczyc sie jezdzic na starej japonii o poj 750 ccm i w dodatku bez swiatel, kierunkowskazow a kto wie bez czego jeszcze? ( bo o przegladzie i OC oczywiste ze nie wspominam)..

8)7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do instalacji rozumiem ,zlece to komus.

a zadnej filozofii nie ma w jezdzie motocyklem o poj.750 ,przeciez nie sprawie sobie czegos typu 125ccm ...heh.

pzdr

nie no jasne że nie kupuj. w ogóle to po co tą KZ kupiłeś? przecież nie ma litra, mocy też nie za wiele, bo tylko 74 KM jeśli dobrze pamiętam, waga też mała bo ponad 220kg....

Sorry za offtopa. Zobaczyłem temat, wszedłem, bo chciałem pomóc, mam KZ750R więc prawie to samo, mam ładny schemat instalacji nawet. Ale nie pomogę ci nawet w 1% za takie podejście. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno.

ja ta kawe dostalem i nie wiem czego jest warta.

pomijam już kwestie że KZ to nie jest moto dobre ma początek, bo nie jest to miejsce na dyskusje na ten temat. Słuchaj jeśli chcesz ją na druty powiązać, żeby tylko jeździło to weź ją lepiej sprzedaj, bo po pierwsze szkoda motocykla, a po drugie co pewnie dla ciebie ważniejsze, nie da rady na dłuższą mete z tym motocyklem tak robić. To w sumie dobry silnik ale wymaga dbalosci... ja swoja kupilem w naprawde dobrym stanie a i tak przez rok włożylem w nia pewnie ponad 1000zł. A praktycznie wszystko robiłem sam.

Pomyśl nad tym

 

 

 

trudno.

ja ta kawe dostalem i nie wiem czego jest warta.

pomijam już kwestie że KZ to nie jest moto dobre ma początek, bo nie jest to miejsce na dyskusje na ten temat. Słuchaj jeśli chcesz ją na druty powiązać, żeby tylko jeździło to weź ją lepiej sprzedaj, bo po pierwsze szkoda motocykla, a po drugie co pewnie dla ciebie ważniejsze, nie da rady na dłuższą mete z tym motocyklem tak robić. To w sumie dobry silnik ale wymaga dbalosci... ja swoja kupilem w naprawde dobrym stanie a i tak przez rok włożylem w nia pewnie ponad 1000zł. A praktycznie wszystko robiłem sam.

Pomyśl nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezme pod uwage ten pomysl.

ale mowie ze jesli juz to sie moje moto nada na czesci bo nikt do jazy tego nie kupi ,a z tego co wiem moto troche przeszlo i stad pomysl zeby kontynuowac uzytkowanie do tego czasu puki bedzie mial dosc.

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam fotek niestety.

zrozumcie ,ze ja nie wiem w jakiej kondyscji jest silnik i chce zrobic instalacje na krotko zeby go chociaz na chwile odpalic ,zobaczyc jak chodzi ,czy biegi wszystkie sa itd... -jak bedzie ok ,to zrobie wszystko porzadnie ,a jak nie to na czesci go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodo z takim podejściem do tematu to ja Ci radzę wrócić do klocków LEGO taniej i mniej boli w razie wypadku a te ostatnie bajki to możesz babci opowiadać - może uwierzy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...