Skocz do zawartości

Triumph 1050 Sprint ST


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Triumpha Sprinta ST mam i ja! :-}

Właśnie wczoraj przyprowadziłem wersję z 2005 r. 1050 w malowaniu Caspian Blue.

Na razie zrobiłem 300km więc za dużo powiedzieć o nim nie mogę, ale oddawanie mocy robi wrażenie na takim lamerze jak ja ;-).

Pogoda dopisuje, więc przystąpię do testów jak tylko będzie chwila.

Umyje się, porobi zdjęcia, zawiesi się na necie :-)

Edytowane przez bungy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych maszyn sportowo-turystycznych. Przymierzałem się nawet do takiego ale ma jedną, sporą wadę (przynajmniej jak dla mnie) - wydech pod zadupkiem to wymysł szatana; jakoś nie lubię jajek na twardo (zwłaszcza swoich) :banghead:

Poza tym to super maszyna; ciężko się do czegoś przyczepić - wielki szacun i niech służy latami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, faktycznie po pierwszych jazdach przy +22 st. dało się odczuć ciepełko, chyba pokuszę się za radą Kolegi i założę izolację termiczną. Tak swoją drogą w chłodne wieczory to nawet przyjemnie grzeje w zadek :wink:

Spostrzeżnie z dzisiejszej wędrówki po Poznaniu jest takie, że ST wpaniale nadaje się do przeciskania w korkach (oczywiście bez kuferków) gdyż lusterka są na tyle wysoko, że mijają się z tymi na puszkach :biggrin: sam w sobie jest zwarty i niezbyt szeroki a długa jedynka i płaski moment tylko ułatwiają przeciskanie się przez długie korki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech pod zadupkiem to wymysł szatana; jakoś nie lubię jajek na twardo (zwłaszcza swoich)

 

oj jakby mi sie cos takiego przydalo w powrocie z dlugiego weekendu...

 

moze kiedys znajde paredziesiat kzl na ulicy i sobie tez kupie...

ostatnio coraz bardziej bierze mnie na ta bielizne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

tzw face lifting mojego ST :

http://www.bikepics....ctures/2426315/

 

jaka szkoda, że mam tak mało czasu aby śmigać nim po trasach :( :( :( ....

 

Bardzo fajny - wersja Stealth :). Ciekawe czy lakier odbija promieniowanie laserowe i elektromagnetyczne... xD

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...