Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No mi tylek zmoczylo porzadnie calkiem, zlot ogolnie do bani, gdyby nie zabawa z bracmi kolchozami to chyba bym sie poplakal, wielki szacun dla duzego smierdzacego za skonstruowanie sprzeta ktory bez wysilku 10-ciu radzi :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa zlot nie byl pierwszoligowy.... ale wczoraj bylo zacnie... ;]

 

no i w domku

zlot?? ?? ??

czy mozna to nazwac zlotem ??

bylo fajnie w piatek (szacun kopernik i inni co byli z nami jarob i batman batman) :biggrin:

ale wiecej ludzi i maszyn bylo na woswinie

:icon_razz:

pozdrawiam was wszystkich i ciesze sie ze was wszystkich znam i jestescie super ludziska batman ma wszystkie zdjecia co robilem wiec jak cos to do niego walcie bo jest na miejscu

dobranoc i milego picia :icon_razz: zaluje ze nie moglem z wami dzis zostac :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj było fajnie w gryfinie, dzisiaj jakos nie miałem siły wyleźć z domu... jakos za dobrze mi było :clap: ciekawe co jutro? na co pogoda pozwoli?

PZDR!

 

 

My wczoraj i dzisiaj też byliśmy w Gryfinie. Tak Tak Hiszpan tobie za dobrze w tym domu wrócił byś do normalnego życia z nami :icon_razz: :icon_razz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w domku

zlot?? ?? ??

czy mozna to nazwac zlotem ??

bylo fajnie w piatek (szacun kopernik i inni co byli z nami jarob i batman batman) :biggrin:

ale wiecej ludzi i maszyn bylo na woswinie

:icon_razz:

pozdrawiam was wszystkich i ciesze sie ze was wszystkich znam i jestescie super ludziska batman ma wszystkie zdjecia co robilem wiec jak cos to do niego walcie bo jest na miejscu

dobranoc i milego picia :icon_razz: zaluje ze nie moglem z wami dzis zostac :clap:

 

ty sie odezwij na prv do mnie!!

na ten tychmiast!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklisci pobudka.dzisiaj tj.1.05.06 godz.11,30 zbiurka na rynku w Wolinie.Wyjazd na Lotnisko w SniATOWIE a nastepnie nad morze,Pogoda zapewniona.

Witam! Szkoda, że tak późno się dowiedziałem. Napewno byśmy przyjechali tj. ja i Nevre. To do nastepnego razu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...