Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma czym sie przerazac, kazdy wie co moze go spotkac gdy wsiada na motor, taki sport...

podziwiam twoje podejście do takich rzeczy... pomimo tego że kocham jezdzić,to zawsze mam obawy przed jakąś kraksą...

jak sobie przypomnę co usłyszałam w szpitalu po wypadku Miśka i MiśkiDR to aż mi się włos na głowie jeży

 

P.S. Oby wszystkim,którzy od nas odeszli było lepiej tam na górze

Edytowane przez Góraleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak pisze Walkie takie jest ryzyko z jazdy na moto... Trzeba się z tym pogodzić lub dac sobie spokój z motocyklami...

Przykre ale taka jest prawda...

Stan dróg, kultura jazdy i mentalność robia swoje... Ja niestety tekże się przekonałem na sobie jak niebezpieczne może być poruszanie się na moto po naszych drogach... Na szczęście dla mnie skończyło sie to tylko skasowanym sprzetem i gipsem.

['] dla zmarłych ... oby ich smierć czasami zastanowiła przed odkręceniem manetki ...

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rownie dobrze mozna isc po chodniku i pijany kierowca katamarana wjedzie w Ciebie.

Takie zycie...

 

argument starej baby :buttrock: chcial bym zobaczyc jak chodzisz 200 po chodniku :flesje:

 

nie ma co biadolic, predkosc, brak strefy zgniotu, znikome zagrozenie dla katamaraniazy w razie kolizji plus widowiskowa rozdmuchana przez media smierc powoduja ze ginelismy, giniemy i ginac bedziemy, albo przywykamy albo chowajmy sie w bunkrze... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argument starej baby :buttrock: chcial bym zobaczyc jak chodzisz 200 po chodniku :flesje:

 

nie ma co biadolic, predkosc, brak strefy zgniotu, znikome zagrozenie dla katamaraniazy w razie kolizji plus widowiskowa rozdmuchana przez media smierc powoduja ze ginelismy, giniemy i ginac bedziemy, albo przywykamy albo chowajmy sie w bunkrze... :(

 

 

to fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak pisze Walkie takie jest ryzyko z jazdy na moto... Trzeba się z tym pogodzić lub dac sobie spokój z motocyklami...

Myśle że każdemu gdzieś tam u góry pisane jest przezanaczenie ........ fakt że motocyklem w razie kraksy nie ma co liczyć na lekkie obrażenia i w wiekszości to wypadki śmiertelne .... Współczuje bliskim tego motocyklisty każda śmierć to tragedia dla rodziny Uważajcie na siebie ! Ja po przeżyciach z grudnia dogłębniej zrozumiałam zycie.... wiec korzystajmy z niego w granicach zdrowego rozsądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka przesada :evil: , nie trzeba jezdzic 200km/h zeby zginac lub zostac kaleka :buttrock: . Czasami wystarczy 60.

 

 

w moim przypadku jechałem nie całe 40 swoim pasem ruchu a i tak PANI zjechała na moj pas i mnie ztaranowała swoim autem, :( w wyniku czego złamana noga 3 lata i 6 operacji :flesje: . co za pech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na program GRYFINA -KTOS COS WIE O TYCH WOLNYCH DNIACH OD PIATKU DO SRODY?

 

 

czekamy na program GRYFINA -KTOS COS WIE O TYCH WOLNYCH DNIACH OD PIATKU DO SRODY?

MAM ZAMIAR OSOBISCIE WRAZ Z ZANA PODJECHAC KONIKAMI W NIEDZIELE OKOŁO 12 WYJAZD Z WAŁOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na stronie nowych członków :buttrock: , Vipera i SzymonaKa , jest też galeria z Woświn . Na razie idzie kulawo ze stroną a to za sprawa poprzedniego administratora , straszny bałagan :( . Ale myślę że już niebawem wszystko zacznie śmigać .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na stronie nowych członków :buttrock: , Vipera i SzymonaKa , jest też galeria z Woświn . Na razie idzie kulawo ze stroną a to za sprawa poprzedniego administratora , straszny bałagan :( . Ale myślę że już niebawem wszystko zacznie śmigać .

Sebastian bardzo mi sie podoba

Widać że właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje umieścić na stronie zamiast porad kulinarnych porady związane z mechaniką motocyklową , ciekawostki i przydatne rozwiązania jak wybrnąć z tarapatów . Proszę o opinie , ewentualne materiały mailem . A może to zostawić , ja tam na gotowaniu się nie znam wiec liczę na was :(

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...