Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

informuję że dojechał cało i zdrowo' date=' taniec "Bączek, bączek mały bączek" czyli taniec erotyczny został odtańczony specjalnie na powitanie Majora [/quote']

Wielkie dzięki za gorące przywitanie!!! Jeszcze takiego w życiu nie miałem :) Taniec jak najbardziej w porządku!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHTUNG!!!!!LOKAL ŚRODOWY!!!!!

 

Nasza knajpka ma swoja stronkę,wiec możemy napisać co chcemy na jej forum.A lubimy przecież mazać :-D http://www.rcforum.rockcity.pl/

 

Dodatkowo z szefem wynegocjowane zostało:

Lista naszych "czlonkow" imienna, oraz nasze logo albo cos w tym stylu, on nam przygotuje takie karty rabatowe na piwko 20%.Przy kazdym podejsciu do baru za jej okazaniem mamy rabacik.Czyli piwko bedzie kosztowac 4zł.Czy taka forma jest zadawalajaca?

Zostało to z nim poruszone ze wzgledu na częstą wczorajszą kontrole przez ochroniarza.

P.S. Nie przyjmuję żadnych uwag :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało to z nim poruszone ze wzgledu na częstą wczorajszą kontrole przez ochroniarza.

 

Pomysł zacny i do przyjęcia, szczególnie po tych wczorajszych kontrolach... Żenujące... Lepiej by nam motorków popilnował, a nie zaglądał przez okienko :)

 

Pozdrrowienia dla ekipy "dworcowej" - Major do rana przeżywał powitanie, które mu zgotowaliście :P A taniec erotyczny wprawił go osłupienie i spowodował że zapomnial języka w gębie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje!!! Wyjazd nad morze' date=' w sobote okolo godziny 11.

Czy jest ktoś chętny???

Żurki przepraszam ze nie moglem osobiście ale płuca wypluwałem (do zobaczyska na wakacjach w Polsce)[/quote']

W sobotę??? Hmm. Fajowo. Ale nie lepiej na jakieś zakrętasy? Np. Krajnik?? Dawno nie kręciłem sie po łukach. :twisted: :twisted: :twisted:

Ale pomysł dobry. Jestem ZA!!!!

 

[ Dopisane: Czwartek Październik 06, 2005 7:33 pm ]

A może to?? Co wy na to???? http://cruiser.szczecin.pl/modules/news/ar....php?storyid=78

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ludkowie :!:

Dawno mnie tu nie było i widze ze trochu sie dzieje. Ludzie czy MY na wekend coś razem robimy - choćby wspólny płacz po wyjeździe Klameczki i Żurka? Jeśli tak to dawajcie propozycje i chociaż informujcie, bo o powitaniu Majora dowiaduje sie dopiero teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...