Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! dzisiaj po drodze widziałem Niedżwiedzia. Leciał akurat przez Podjuchy więc część drogi pokonaliśmy razem. W sobote troszke polatałem po winklach w efekcie czego moje buciki pozbyły się znacznej części ślizgów, a tylną oponkę wreszcie udało mi sie pozamykać... Teraz tylko doczekać do weekendu :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wekend miałem bardzo zjeb.....ą integrację. Wiecie jak to popiją ludzie i wylewają sobie potem potknięcia. Była nawet zadyma. Jednym słowem bardzo kiepski wekend. Wielka szkoda że mnie z wami nie było. Mam nadzieję że spotkamy się w środę. Zima kurna idzie. :P ;) :)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechorze bardzo udane.... ciekawe czy nas zaprosza nastepnym razem?? :>

Oj , Oj cienko nas tam widze. Zabawa była przednia szczególnie disco w wykonaniu halo szczecin, które jak zwykle królowało na kaflach. Niektórzy oglądali je nawet z bliska.

Koperniczku jak tam nosek??chyba nie masz żadnej śliwki, bo ja niestety mam. Reszta osób chyba nie odniosła żadnych obrażeń :-D :-D po ostrych tańcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem drugi i oddałem laury dla jakiegos dzieciaka

no to gratuluje !!!!! ale tylko drugieeeee :D

 

Dzięki za niezły ubaw w Nichorzu mimo że tylko zabawiłam tam jeden dzień(żałuję :( ). Uśmiałam się jak mało kiedy aż mnie brzuch bolał ( ławka szyderców wie co mam na myśli :mrgreen: ) a ten wierszyk o bączku....taniec erotyczny.... aaaa i ten sklep nowoczesny,ktoś pamięta jego nazwę?? ci co nie byli niech żałują !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, super, superhipper

Jak zwylke zabawa z Wami to naprawdę wielkie wydarzenie w życiu imprezowym.

Dziękuję za miłą atmosferę i "gorący" wieczór, za tańce połamańce i szumiącą w głowie cytrynówkę.

 

ławka szyderców wie co mam na myśli

Tak tak, my wiemy...... ale jaka zabawa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka wszystkim!!!

Szkoda bardzo ze mnie nie bylo z wami lecz sila wyzsza.

Z tego co piszecie bylo super a nielicznym nawet ziemia sie do twarzy zblizyla (pozdro dla Adasia) :lol: :lol: :lol:

Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, w niedziele tak polatalem ze az mnie zlapal naszczescie tylko katar.

Do zobaczyska w środe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oficjalnie podziękować za poczęstunek cytrynówką i podzielić się spostrzeżeniem, że jak wyjedziecie będzie was brakowało na imprezach. :(

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnei Adamie jak tam twoj kichol ? Juz lepiej ?? ...

Mam w domu twoj fetorsowy kask, podrzuce ktoregos wieczorka do klubu...

 

niechorze zacne.... Michal i Zurek ... podeslijcie fotki na [email protected] jesli mozecie (filmik z palenia gumy tez) ....

 

pozdro Halo Sledziowo...

 

[ Dopisane: 03-10-2005, 22:42 ]

Zajrzyjcie tu : http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...p=418028#418028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...