Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego Gitta, spokojnego sezonu i duzo nawinietych kilometrow :) Oby zaden maluch nie wpadl Ci pod kola.

 

pozdr.Rebelka

 

Witam! A jeżeli już przy tym temacie. To... . Dlaczego by nie. Może nie dosłownie pod koła, ale "kedyś" w przyszłości. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giciu wszystkiego naj naj..........lepszego co sobie za życzysz :icon_rolleyes: :lalag: :lalag:

 

Życzy Skolinka i Mikoch.

 

Giciu wszystkiego naj naj..........lepszego co sobie za życzysz :) :) :)

 

Życzy Skolinka i Mikoch.

 

Giciu wszystkiego naj naj..........lepszego co sobie za życzysz ;) :icon_exclaim: :icon_exclaim:

 

Życzy Skolinka i Mikoch.

 

Giciu wszystkiego naj naj...........lepszego co sobie za życzysz :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

 

Życzy Skolinka i Mikoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu wszystkie najlepszego z okazji urodzin. Trochę spóźnione, ale szczere. Jako Matka Polka naprawdę nie mam czasu :biggrin:

 

Szczerze mówiąc zajrzałam, żeby podziękować wszystkim którzy pamiętali o moich urodzinach. Więc piszę tu, do was wszystkich WIELKIE DZIĘKI ZA PAMIĘĆ :icon_mrgreen: , a wszególności tobie Gitta, Carioka i Iza z waszymi połowicami - oczywiście :) Buziaki

 

Sorrki, za prywatę, ale ze mną to można pogadać tylko o 4 kółkach bez amortyzatorów, pchanych ręcznie :P :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Gitto i Kamil !!!!!!!!!!

 

W dniu waszych urodzin chce Wam powiedziec ze

 

Wódka jest bogiem, a fajka nałogiem,

 

życie zabawą a sex podstawą,

 

latanie na moto - tez chodzi o to,

 

byscie z tego korzystali póki los wiecej lat nie dowali :banghead:

 

Nevfre :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..

mam pytanie czy ktos z Was posiada przypadkiem laptopa Fujitsu-Siemens z windowsem. mam problem ze swoim i potrzebuje jednego CD,ktory daja przy zakupie zestawu.ja kupilem z linuxem i teraz jest maskara..nie da sie windy zainstalowac bez tej plytki... :(

czekam na jakies info GG 3378739

pozdro

dr Redu

moto-klinika.pl

 

 

Laptop judz dziala - THNX @ll!! :) :banghead: :lapad: :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...