Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dzwoniłem i ponoć jest obsuwa i motocykl ma być niebawem . Zdjęcia jak ktoś chce zobaczyć są na mojej stronie .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byczo byczo...

Sie dzieje u Was ;) Stronka przebojowa ;) Ale prosze mnie poprawic na 1976 no... :crossy: A zdjecie to je nie wiem skad wytrzasneliscie. Szkoda, ze sie otwarcie nie usmiechnalem, bo bym byl "ten od dziwnych zebow i pryszcza na nosie" :crossy: :D :D

 

Zazdoszcze polatanek :P Nie mam sumienia nawet wyciagac Suni z garazu na okresowe uruchomienie, bo jak by zobaczyla co mamy na ulicy to sama by wrocila na miejsce gdzie teraz stoi...

 

Trzymajcie sie cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i extra no to se pośmigamy, a poczekasz na mnie  

Życzę ci dużo cierpliwości w UM

 

Będę grzeczna i nie będę piłować wiec prędkość dostosuje do otoczenia:)

A czasu na rej. chwile mam bo koło miesiaca mi to zajmie.Tyle sie tak gdzies czeka na wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasu na rej. chwile mam bo koło miesiaca mi to zajmie.

 

Mogę tylko podpowiedzieć że można już zarezerwować bilet do rejestracji pojazdu na wybrana przez siebie godzine i dzien przez internet. Robi sie to tutaj: https://rezerwacja.um.szczecin.pl/qmatic/

Potem aby dostac bilet z numerkiem kolejki, wstukuje sie w automcie przy wyjsciu swoj PESEL i wzywaja ten numerek o umowionej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otem aby dostac bilet z numerkiem kolejki, wstukuje sie w automcie przy wyjsciu swoj PESEL i wzywaja ten numerek o umowionej godzinie.

 

Na bank o konkretnej godzinie ?Jak to to kocham internet:)

tak o konkretnej godzinie +/- kilka minut. Przecwiczone kilkakrotnie.

Rejestruj konia i zrób wreszcie coś z ta pogodą! :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o konkretnej godzinie +/- kilka minut

Potwierdzam. Lepiej przyjść te 5-10 minut wcześniej. Ja trafiłem że bylo bardzo malo ludzi do rejestracji wiec wziolem dodatkowo drugi numerek i ten byl szybciej wywyolany ale specjalnie obserwowalem kiedy bedzie wywolanie tego zamowionego przez internet i bylo dokladnie o umowionej godzinie.

POWODZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...