Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście Polanów obowiązkowo!!!!!Wybieram się z ekipą doś nietypową ale na pewno będzie przy tym pełno ciekawych okazji do pośiania się.Jesli na zlocie zobaczycie motocykl Prumpel z dodatkami typu lala,sanki itd to ta "nietypowa" część ludzi z którymi jedziemy.jesli chce się ktoś do nas dołaczyc i razem jechać to dajcie tylko znać.

 

A tak z innej beczuni.Czy w środe(30.06) lata ktos?Pogoda ma być spoko,więc jak coś to dajcie znać bo ja wykorzuystam pogode kiedd niebedzie lało.hiszpan niewybierasz sie czasem do Garazu?W naszym zacnym karaju pogoda zaczyna robic sie jak w Angli.Słońce-deszcz-słońce-deszcz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gitta! W środę jak pogoda pozwoli to chetnie bym poleciał do garazu... Zapowiadają niby ładną środę ale to sie dopiero okaże. Wczoraj polatałem w deszczu i mam dosyć takiej pogody... Ale moto stało juz kilka dni więc musiałem doładować akumlator... latanie w deszczu to jednak nie to co tygrysy lubią najbardziej...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal planuje wyjazd do Polanowa... Niestety moja młoda jest lekko podziębiona i raczej nie pojedzie... U mnie wszystko zależy od pogody. W deszczu nie jadę bo mi juz przeszły zloty za wszelką cenę( bo niby kto bedzie mnie ogrzewał w namiocie :| )...

Jak bedzie ładnie to zobaczycie czarną SV650S w Polanowie! :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Rysiek24

witam i sork ize w tym dziale pisze ale najlepiej bedziecie wiedziec a wiec planuje zakup moto z komisu a dokladniej z motomaru (lub inny szczeciński komis moto) ale chcialby gdzies sprwadzic jego stan techniczny tzn silnik i rame ale nie sprawdze tam gdzie kupuje bo wiadomo beda wciskac ze trup jest w super stanie aby tylko zarobic kase :P a wiec mozecie mi powiedziec gdzie jeszcze sa jakies serwisy moto z mechanikami znajacymi sie na zeczy i potrafiacymi odroznic zajechany silnik od zdrowego ??

 

dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! co do sprawdzenia silnika to motomar ma akurat warunki... chłopaki posiadaja hamownie wiec tam szybko widac jak silnik sobie radzi...

można takze postawić moto na hamowni podobno na Dąbrowskiego koło Hondy. Ale tam nie byłem i nie wiem czy to prawda, że tez mają rolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i nastała cisza.....czyżby nikt nie odrywal swojego zadka od moto w te wakacje na tyle zeby miec 5 min aby skrobnac cosik na forum ?? Pozdrowionka dla wszystkich bikersów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nastała cisza.....czyżby nikt nie odrywal swojego zadka od moto w te wakacje na tyle zeby miec 5 min aby skrobnac cosik na forum ?? Pozdrowionka dla wszystkich bikersów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

No mam trochu urlopu i siedzisko mi sie tak przyssało do maszyny że ciężko zejść. dobrze że troszkę pogoda nam dopisuje do w lipcu była masakra. pozdrowionka od nas i do zobaczyska... :buttrock::banghead: :buttrock:

Ps. Sprzedaje moją maszynkę zdjęcie poniżej, jak by ktoś ... to info na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Gryfinie nastala moda na sprzedarz motorow ?? Jestes juz drugi Kriso ktory sprzedaje, a tak na marginesie to wybiera sie ktos w ten weekend do Bagicza na zlot ?? Podobno fajna impreza , znajomi byli rok temu i sa zadowoleni..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gryfinie chyba juz 4 widzialem na sprzedaz rowniez mnie to zastanawia :buttrock: pojechal bym na zlot ale na ETZ z walem na wykoczneniu strach dalej sie ruszac :buttrock: moze za rok dorobie sie oprocz garba na plecach jakiejs starszej 600 to wtedy nie odpuszcze zadnemu okolicznemu zlotowi :banghead:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gryfinie chyba juz 4 widzialem na sprzedaz rowniez mnie to zastanawia :buttrock: pojechal bym na zlot ale na ETZ z walem na wykoczneniu strach dalej sie ruszac :buttrock: moze za rok dorobie sie oprocz garba na plecach jakiejs starszej 600 to wtedy nie odpuszcze zadnemu okolicznemu zlotowi :banghead:

 

pozdro

hejka. dlaczego to zastanawiające. poprostu chcemy kupić sobie lepsze sprzęty bo 600 to troszku już za mało, a 900 lub 1000 to będzie jak w sam raz :banghead::):evil:. a nikt niechciałby zostać sam z 600 -tką :banghead::) pozdrowionka dla wszystkich. i do zaobaczyska na trasie :banghead::):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...