Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Sylwia STO LAT ujeżdżania motocykla w szczęściu i zdrowiu. Samych prostych' date=' równych szos na Twojej drodze życia. Pozdrawiam.

Ps: Z okazji 18 urodzin .[/quote']

Ale dołączam się gorąco do życzeń!!! Sylwia STO LAT!!!

Dzieki dzięki za pamieć i serdecznie wszystkich pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

".... Generał, Seboka, adam_plusnet, Marek Sosnowski, dziejas, vito, Siuryt, Kudlaty, stivi, Nevre, Elwira (starsza pani znająca się najlepiej na ujeżdżaniu motocykla po 2 miesiącach), Vizka, kogut, Monia, Stix, Kaśka(Klameczka), ryba, Zana, Dizel, Marcin 17, szable,...."

 

Niniejszym uroczyście informuję, iż moim szlachetnym złocistym moczem zlewam wszystkie opinie na mój temat. I te takie j.w i każde inne ;)

 

Pozdrawiam autora tegoż tekstu i nie mam czasu już pisać, bo:

HD ma to w d..pie.

 

Rozwijajcie się, pomnażajcie się, zarabiajcie pieniążki co byście mogli wiele wiele km popełniać na swoich bike'ch.

Zdroofka wszystkim motocylkistom, Plecakom, a Sylwii w dniu urodzin buziaków moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym uroczyście informuję' date=' iż moim szlachetnym złocisty moczem zlewam wszystkie opinie na mój temat. I te takie j.w i każde inne

 

Pozdrawiam autora tegoż tekstu i nie mam czasu już pisać, bo:

HD ma to w d..pie. [/quote']

A o co chodzi bo nie jestem w temacie , te forum jest tak wielo wątkowe że można się zgubić , więc o co chodzi ???? :rolleyes2:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I love you all.

 

dobrze:

paru moich przyjaciół z Hallo Szczecin doniosło mi, że jakiś debil z Waszego grona, tworząc "nową www dla motocyklistów szczecińskich " ujął w ten oto sposób moją postać - patrz wyżej, i prosili co bym się ustosunkowała, bo ich to wkurwiło po prostu.

No to i się ustosunkowałam ;)

Czy wystarczająco JASNO ?

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps: Z okazji 18 urodzin .

 

Sylwia to ty już masz 18 lat?? Boże jak ten czas leci 8O Pamiętam cię jak dziecięciem byłaś i ledwo do ośki od koła dosiegałaś ;) :P

 

Wszystkiego naj!!!!!! Od "Grupowego Kochanka" i żony :twisted: :twisted:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeEEEEeeeeEEEEeeeeEEEe

 

 

No to się rozpisałem. Dziwna sprawa wyszła

hmmmmmm

 

Kopernikos

 

[ Dopisane: 25-02-2006, 00:01 ]

A właśnie

 

Sylwia Naj Naj z okazji 18

 

Ja mam 17 lat już od 4 lat hehehe

 

Nie mogę jakoś dorosnąć ;) :P :P :(

 

Jeszcze raz Naj Naj

 

Los Kopernikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za życzona Tobie Vizko,Gittto,Marku Sosnowski, Hszpanowi, Nevre oraz Miłoszowi i żonce a także Elwirze i Kopernikowi...jeszcze raz dzieki z pamieć i serdecznie pozdrawiam !!!!!!!

 

[ Dopisane: 14 ]

Elwiro szkoda nerwów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I love you all.  

 

dobrze:  

paru moich przyjaciół z Hallo Szczecin doniosło mi, że jakiś debil z Waszego grona, tworząc "nową www dla motocyklistów szczecińskich " ujął w ten oto sposób moją postać - patrz wyżej, i prosili co bym się ustosunkowała, bo ich to wkurwiło po prostu.  

No to i się ustosunkowałam  

Czy wystarczająco JASNO ?

 

Witam! JASNO, jasno i o to mi chodziło . Bo nie bardzo kumałem powód Elwirko, Twojej frustracji.

A tak na marginesie:

Niniejszym uroczyście informuję, iż moim szlachetnym złocistym moczem zlewam wszystkie opinie na mój temat. I te takie j.w i każde inne
. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...