Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun ziomy:)

Czy ktoś wie gdzie zgubiłem w sobotnią noc w Niechorzu mojego przyjaciela?? A właśnie ogłaszam konkurs na to kto zgadnie kto a raczej co był moim przyjacielem hehehe.....

Szczególne podziękowania dla Grześka za bolący nos :) jeszcze mnie nap....

 

ps. Michał?? Jak tam mały??

 

Pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum wielkiego Fetora! Dla niewtajemniczonych "miki" to gosc przez ktorego juz nigdy nie zabawimy na"TYM" osrodku , rozpoczynajac czy konczac sezon.Miki jestes debesciak.! Pozdrawiam wszystkich luzakow i debesciakow .Odnosnie nadchodzacego weekendu to chyba wyjdzie spontanicznie,moze speed nad morze a moze kameralnie z "halo"DEBESCIAKAMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://meteo.icm.edu.pl/pict/forecast12/cld4.27912.gif

Oto prognoza pogody na sobotę. Niezła nie??

 

[ Dopisane: Czwartek Październik 06, 2005 9:56 pm ]

http://meteo.icm.edu.pl/pict/forecast12/te...temp4.27912.gif

i jeszcze temp.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iemanko ludkowie

Dawno mnie tu nie było i widze ze trochu sie dzieje. Ludzie czy MY na wekend coś razem robimy - choćby wspólny płacz po wyjeździe Klameczki i Żurka? Jeśli tak to dawajcie propozycje i chociaż informujcie' date=' bo o powitaniu Majora dowiaduje sie dopiero teraz.[/quote']

 

 

cześć Glizdo!Nie ma co płakac skoro oni już nie dlo do nas wracaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum wielkiego Fetora! Dla niewtajemniczonych "miki" to gosc przez ktorego juz nigdy nie zabawimy na"TYM" osrodku ' date=' rozpoczynajac czy konczac sezon.Miki jestes debesciak.! Pozdrawiam wszystkich luzakow i debesciakow .Odnosnie nadchodzacego weekendu to chyba wyjdzie spontanicznie,moze speed nad morze a moze kameralnie z "halo"DEBESCIAKAMI.[/quote']

 

EE, tam było srednio bo namiotów nie było i nie szło nic olac ;) A tak poważnie to ktoś coś sapał tam na mój temat ??? Bo mnie żadne słuchy nie doszły(chyba za duzo wypilem:)

 

Jak sie nic ciekawego dziac nie bedzie to moze na pas w niedziele?? Jakiej ostatnie kolo w tym roku ;) <chlip>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa... żeby tradycji stało się zadość to nas nie ma na ten weekend, jedziemy na daleki wschód... ciapongiem ;)

 

bo o powitaniu Majora dowiaduje sie dopiero teraz.

 

Zana, nic straconego, Tomek za tydzien znowu będzie wracal, wtedy Ciebie i tylko Ciebie zaprosze na dworzec na powitania :-D... nie, no dobra, wszyscy możecie iśc z nami pohałasowac na dworcu...

 

Dla niewtajemniczonych "miki" to gosc

 

Maciek, ja nie wiem czy w Śledziowie jest ktoś, kto nie wie, kim jest "fetors" Mikołaj :-)

 

Dobra, starczy... ide napić się kawy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO Aż taki sławny jestem ?? Suuper może trafie do Hollywood, ale predzej do Zoo w Berlinie chyba :? Jak ktos dzisiaj katuje maszyne to zapraszam - numer macie.

-------------------------------------------------------------------

Bóg stworzył Fałke i Rzędową czwórkę. Patrzy na Fałke i mówi : "No ty bedziesz pięknie brzmieć" , a do Rzęda : "Ehh dla Ciebie będę musiał zrobić Akrapovica" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to zaczniemy jechac po tobie wtedy będziesz miał co czytać  

 

 

jechac po mnie to moze tylko moja kobieta ;) ,a jak masz tez taka ochote to daj mi znac,pogłaskam cie po tej nie madrej głowce :-D ,a teraz POZDRAWIAM,buziaki pa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, super, superhipper

Jak zwylke zabawa z Wami to naprawdę wielkie wydarzenie w życiu imprezowym.

Dziękuję za miłą atmosferę i "gorący" wieczór, za tańce połamańce i szumiącą w głowie cytrynówkę.

 

ławka szyderców wie co mam na myśli

Tak tak, my wiemy...... ale jaka zabawa!!!!

Carioka czy to z toba gadalam w Niechorzu??? Rusty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy w Śledziowie jest ktoś, kto nie wie, kim jest "fetors" Mikołaj

 

Witaj w tym miejscu "wielki" De Fetors, przyjacielu najlepszy mojego męża.

ale jak ty tutaj, ta za parę chwil już nas nigdzie nie będą wpuszczać :-D :-D :-D :-D :-D

Jak chcesz wiedzieć czy o tobie coś mówiono to koniecznie zaproś na lody do Zielonej Budki ;)

 

[ Dopisane: 07-10-2005, 16:47 ]

Carioka czy to z toba gadalam w Niechorzu??? Rusty

Tak tak to ze mną witaj rusty u nas na forum, fajnie że jesteś!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...