Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Dalej lekko zamroczony ale postaram sie opisac dzisiejszy dzien.

 

Pojechalem do Kasi rano z wielkim bolem w nodze ale musialem. ZALOZYLI JEJ GIPS!!! ;) znaczy ze noga na sto procent uratowana. niebawem bedzie w domku.

Pozniej w Goleniowie rozmowa z policja ale nie przesluchanie jeszcze. Twierdza ze jestem winny bo wyjezdzalem z podporzadkowanej i koniec kropka zaden sad nie pojdzie na moja strone chocby ta baba leciala 300. Widzialem czerwone auto trzeba bylo czekac, moglem przeciez przewidziec ze zza niego wyjedzie z kosmiczna predkoscia jakies inne auto...

 

 

Na parkingu policyjnym ogladam moto i robie zdjecia. Urwana lewa kierownica, kolo wpoprzek (kolo cale poszedl wahacz, amorki SHOWA, wydehc lekko wgnieciony z prawej, podnozka prawego nie ma, troszke podarta kanapa, plastik z tylu polamany, jedna lampa z tylu i jeden kierunek. Klamka od sprzegla i linka od sprzegla pourywane, prawa raczka w srodku peknieta. Z lewej dekiel leciutenko przetarty, znaczy dekiel porzadnie przytarty ale na wylot w jedym miejscu bardzo malutko tak ze tylko czasem kropelka skapnie. To chyba wszystko. Sprzet juz w garazu dzieki pomocy ludzi takich jak wy.

 

Teraz odpoczywam wi czekam na Kasie. Bede informowal na bierzaco co i jak.

 

Dzieki za dobre slowa, to jest dla nas najwazniejsze!

 

Uwazajcie na siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalem do Kasi rano z wielkim bolem w nodze ale musialem. ZALOZYLI JEJ GIPS!!! znaczy ze noga na sto procent uratowana. niebawem bedzie w domku.

 

To super wiadomosc ... caly czas czymalem za was kciuki ..

 

w Goleniowie rozmowa z policja ale nie przesluchanie jeszcze. Twierdza ze jestem winny bo wyjezdzalem z podporzadkowanej i koniec kropka zaden sad nie pojdzie na moja strone chocby ta baba leciala 300. Widzialem czerwone auto trzeba bylo czekac' date=' moglem przeciez przewidziec ze zza niego wyjedzie z kosmiczna predkoscia jakies inne auto... [/quote']

 

To jest juz pszesada... po co kur** sa ograniczenia szybkosci do 130 na autostradzie ?? i za to ze leciala prawie 200 to jej nie dopier**la ... to ja jak wroce to sie do niej slicznie usmiechne .. (jak tylko dasz mi jakies namiary)

 

 

Urwana lewa kierownica' date=' kolo wpoprzek (kolo cale poszedl wahacz' date=' amorki SHOWA, wydehc lekko wgnieciony z prawej, podnozka prawego nie ma, troszke podarta kanapa, plastik z tylu polamany, jedna lampa z tylu i jeden kierunek. Klamka od sprzegla i linka od sprzegla pourywane, prawa raczka w srodku peknieta. Z lewej dekiel leciutenko przetarty, znaczy dekiel porzadnie przytarty ale na wylot w jedym miejscu bardzo malutko tak ze tylko czasem kropelka skapnie.[/quote'']

 

Sprzet sie naprawi... najwazniejsze ze z wami juz ok...

 

Teraz odpoczywam wi czekam na Kasie. Bede informowal na bierzaco co i jak.

 

Pewnie, odpoczywaj ...

Mam do ciebie prosbe ... skrobinj mi czasem smska z netu (bo dochodza bez problemu) co u was, jak sie czujecie i tak ogolnie....

 

3mam dalej kciuki za was...

 

Tak poza tym ...

Pozdrawiam wszystkich .....

Jak bede mogl to sie odezwe ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nius: Kasia jutro wraca do domu ;)))

Jest tez cos zlego: tesciowa kaze mi wywalic moto z garazu :)

 

3mcie sie, jak wyzdrowieje poszukam garazu zrobie pieknego sporta i heja na droge :P A jak zobacze suke z tej alfy... ojjj chyba przesadzm narazie. 3majcie sie i dzieki za wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzeba mieć oczy dokoła głowy, więc ludzie pilnujcie się, miejcie ograniczone zaufanie do innych użytkowników drogi.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia , mam nadzieje że mieliście jakieś dodatkowe ubezpieczenie , to na następny sprzęt będzie . Głowa do góry ważne ze wyszliście z tego cali .

Pozdrawiam .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nius: Kasia jutro wraca do domu ;)))

Jest tez cos zlego: tesciowa kaze mi wywalic moto z garazu :)

 

3mcie sie' date=' jak wyzdrowieje poszukam garazu zrobie pieknego sporta i heja na droge :P A jak zobacze suke z tej alfy... ojjj chyba przesadzm narazie. 3majcie sie i dzieki za wszystko :P[/quote']

 

 

To dobrze że to się tak skończyło. Trzymamy kciuki za was i wracajcie do pełni sił.

Bo tak jak wcześniej Kriso pisał, strasznie się o Was martwiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tesciowa kaze mi wywalic moto z garazu

Jeśli masz problem z garażowaniem to może stać u mnie (5x14 m wystarczy na 2 moto nie?). Byle jakąś przyczepkę załatwić , auto mam służbowe więc bez kosztów pojedzie ;)

A jak wyzdrowiejesz mogę podrzucić do gryfina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tez cos zlego: tesciowa kaze mi wywalic moto z garazu Sad

 

3mcie sie' date=' jak wyzdrowieje poszukam garazu zrobie pieknego sporta i heja na droge Smile A jak zobacze suke z tej alfy... ojjj chyba przesadzm narazie. 3majcie sie i dzieki za wszystko Smile[/quote']

 

Misiek ze sprzętem nie ma problemu, jak trzeba to jest gdzie go trzymać. Postaram się zadzwonić dziś do Ciebie i pogadamy. Cieszę się że jest coraz lepiej. Pozdrów Kasię od nas i trzymajcie się mocno. O motor się nie martw. Motor się w takiej sytuacji nie liczy. Najważniejsze jest to że z wami jest dobrze... Jeśli chodzi o sprzęta to wszystko da się zrobić, a że my lubimy grzebać przy maszynkach więc jak co to napewno z chęcią pomogę i włoże trochę wkładu w naprawę.

 

Źyczę wam szybkiego powrotu do zdrowia i jak coś potrzebujecie to się nie krępujcie tylko śmiało dawajcie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Idzie weekend czas szykować sie na Sułomino! kogo tam spotkam?

Na Suomino się wybierałem, ale jestem tak zmęczony po tym tygodniu że chyba sobie odpuszę i poodpoczywam trochu, bo czuję że organizm odmawia mi posłuszeństwa. Pozdrowionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z Michałem odpuszczamy Sułomino, bo Beton z pracy nie chce sie zamienić na dyżur, a niech tam.... ścisną

 

Może mi się uda jutro - choć na parę godzin do Was dołączyć.

Życzę miłej zabawy, pozdrawiam i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso to do Ciebie glownie :)

 

Jesli mozesz rozeznac sie w sytuacji, potrzebuje jakis garaz, miejsce na moto w Gryfinie. Nie wiesz czy ktos nie chce czegos tanio wynajac? Moze z kims na spolke? Narazie musze tam umiescic moto tak jak jest (niejezdzace) a jak wyzdrowieje bede je reanimowal. Niestety z naszego garazu wywala mnie tesciowa, nie chce widziec moto w swoim garazu :/

 

Sprawa dosyc pilna.

 

P.S. W razie wynajmowania na spolke garazu jestem biegly w naprawach jednosladow plus elektromechanik z zawodu :D Wnosze swoje narzedzia wiedz niczyich nie bede uzywal, tylko kawalek pod dachem dla konia.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się ze przygoda zakończyła sie jednak pozytywnie (skoro juz wracacie do domków...)>

 

 

Kamień z serca nam spadł a był to dla nas tez szok :!: .

 

 

Po ciezkim napieciu jaki zaistnialo, chcialam bardzo podziekowac Gicie za zorganizowanie dla wszystkich miejsca na zlocie w Polanowie. To stworzylo fajny klimat. JESTESCIE WIELCY Wasza pomoc Kasi i Miskowi świadczy o tym ze poznałam bardzo wartosciowych ludzi. DZIEKI (nasz net nareszcie działa :) wczesniej mielismy male problemy ) POZDROWIENIA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...