Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! byliscie w ostatnia środe w garażu? ja niestety nie mogłem dotrzeć. Działo sie coś . ostatnio coś jakoś sezon na odwiedziny garażu coś nie może sie rozkręcić. kilka razy byłem około 21 i zastałem raptem kilka motocykli... czekamy na lato czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

moze slyszeliscie o zlocie w PINEMINDE ( czy jakos tak ) jest to w niemczech od nas ze swinoujscia wybiera sie troche motorkow i jak ktos ma ochote to zapraszam jest zalatwione ze przekroczymy granice w swinoujsciu ( na co dzien nie jest to przejscie dla zmotoryzowanych ) ale tym razem wszystko jest zalatwione i przejezdzamy zwarta grupa. tak wiec zapraszam w ta sobote do swinoujscia o 10 jest zbiorka ( gdzie dokladnie nie wiem ale jak ktos bedzie tu na miejscu przed 10 to niech dzwoni na 502255884) ja bede wiedzial gdzie a zawsze mozna po kogos podjechac pod prom. sorki ze tak puzno o tym pisze ale jak chcecie to zapraszam. a jeszcze jedno ta miejscowosc jest oddalona od granicy o jakies 30km wiec nie jest daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso - do Polanowa mamy jeszcze troch czasu i możemy sie zgadać i razem poleciec,

bo my z Chojny lecimy,

a tak na marginesie to czy ty czasem nie kupiles swojej RF-ki w Chojnie?

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i przypominam wszytskim, że w dniach 04-06 czerwca 2004 roku w Szczecinie

jest Zlot Junaka a jak piszą organizatorzy, jak zwykle mile widziane motocyklistki

i motocykliści ujeżdżający dowolne maszyny!!

 

Więcej:

 

http://republika.pl/zlotjunaka/main.htm

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso - do Polanowa mamy jeszcze troch czasu i możemy sie zgadać i razem poleciec' date='

bo my z Chojny lecimy,

a tak na marginesie to czy ty czasem nie kupiles swojej RF-ki w Chojnie?[/quote']

 

Hehe jasne że kupiłem w Chojnie.. Od Zbyszka :D:)

też właśnie się zastanawiałem kto z Chojny pisze na forum...

Pozdrowionka i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hejka. Ano pomysł z Polanowem jest niezły... Imprezka pewnie bedzie bardzo udana  :)  :)  :twisted:  hehe... trzeba pomyslec i sie wybrac.  

 

Pogoda to faktycznie sie na nas uwzięła chyba. Ale ja wczoraj już nie wytrzymałem i musiałem pojezdzic. i oczywiście wybralismy sie na wycieczke i w Schwedt zastał nas deszcz... hehe ale naszczescie deszcz mi nie przeszkadza :):)..  

 

A co by nie zapeszczac ale słyszałem że już ma być lepiej... i to dużo lepiej.  

W środę chyba ekipą wybieramy sie do Garażu..  

 

Gitta a ja Ciebie już wcześniej w garażu widziałem bo w sumie też rzucają sie w oczy 2 dzieczyny na GS-ku :P;) hehe

 

Zgadza się jełi widziałeś dwie dziewczyny na GSiku to była moja siostra i ja.Wszytko by się zgadzało,bo byłysmy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj znowu poznalam pare ludków na zlocie w Lubieszynie , bardzo sympatyczna z was paczka , naprawde  :) Pozdrawiam serdecznie... :mrgreen:

 

No niestety my sie niepoznaliśmy ale nic straconego

Kriso ja to już chyba wiem który to ty.Jesli sie niemyle to jak ja przyjechałam to cała ekipa z Gryfina wyjezdzala chyba jakos wieczorkiem.Razem z kobieta byles i masz dosc charakterystyczna rfke.No teraz jak tylko bedzie okazja przedstwie sie bo zdaje mi sie ze nie wglupie sie pytajac o ciebie gdyz wiem ktory to kolezka Kriso hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso ja to już chyba wiem który to ty.Jesli sie niemyle to jak ja przyjechałam to cała ekipa z Gryfina wyjezdzala chyba jakos wieczorkiem.Razem z kobieta byles i masz dosc charakterystyczna rfke.No teraz jak tylko bedzie okazja przedstwie sie bo zdaje mi sie ze nie wglupie sie pytajac o ciebie gdyz wiem ktory to kolezka Kriso hahahah

 

No to napewno ja... Wtedy sobie pojechaliśmy polatać jeszcze troszku. A RFka jak każda inna... choć nie wiem dlaczego kazdy mówi że sie wyróżnia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy Kriso ze ja tez musialam Cie poznac skoro wyjezdzalismy w tej samej paczce z Gryfina polatac jeszcze troszke :-) Jesli sie nie myle chodzi o ten wypad z Lubieszyna na Słoneczne do KFC  :roll:

 

hmmm no tak... a z kim jechalaś na maszynce... to lepiej bedzie mi skojarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dłuuuuugim weekendzie! pojezdziłem sobie troszke po Polsce (niestety autkiem) i w okolicy Gdańska widziałem całkiem sporo moto. Pogoda sprzyjała lataniu, mimo , że czsami troszkę popadało. Dzisiaj poraz pierwszy latałem na nowym akumlatorze - ciekawe ile wytrzyma ten egzemplarz? Tak czy owak znowu mam 12 miesięcy gwarancji :) szkoda, że z moto nie mam takiego farta ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso byłam z Radkiem z Gryfina na srebrnym Suzuki Bandit . Kojazysz teraz ?? Ja niestety Ciebie nie kojaze :-)) :mrgreen:

 

Z Radziem..hehe. No jasne że kojaze. Ja byłem całą czerwoną maszynką Suzuki RF z dziewczna, Karolina w czerwonej skorze. Nawet sie przedstawialiśmy :buttrock::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiHiHi :buttrock: No pewnie ze teraz kojaze , Karoline poznalam jako pierwsza z dziewczyn :-))) Teraz to nawet moge powiedziec ze widzielismy sie dwa razy bo jeszcze tydzien pozniej na Zlocie Junaka :-)) Pozdrow Karolinke i reszte bandy z Gryfina :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...