Skocz do zawartości

przejazd na czerownym...


Waldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby jechał szybciej......... dałby radę!!!!!!! Kretyn i tyle.

 

Oj tu bym sie klucil. Gdyby jechal szybciej to by go jeszcze bardziej wynioslo z zakretu i wjechal by w sciane....

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście wolałbym sie nie wypowiadać... w sumie to jego spara co chciał sobie badz tez innym udowodnic dla mnie to głupota... chociaz przyznam sie bez bicia czasami mi tez to sie zdaza :)

Gratuluje :icon_mrgreen: Prędzej czy później to musi się źle skończyć, mam nadzieję że dorośniesz zanim komuś narobisz kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=hkqqMPPg2VI

 

Moja reakcja na owy filmik byla identyczna jak zwierzaka z linku ktory dalem wyzej.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do 'poznego czerwonego'. Kiedys ojciec mi opowiadal jak juz na 'bardzo poznym czerwonym' przejechal, a patrzy w lusterko a za nim jeszcze jeden jedzie. "Co za kozak!" - pomyslal. Bylo to nieoznakowane policyjne mondeo ktore zatrzymalo go 10 metrow dalej smile.gif

Nie polecam, mnie to kosztowalo 6pkt i 500 zl. :/ do dzis sobie nie moge darowac. 500 zl ;/

ale przynajmniej teraz staje zawsze na pomaranczowym i zawsze puszczam pieszych na pasach :biggrin:

Edytowane przez Kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...