Skocz do zawartości

przejazd na czerownym...


Waldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak późne czerwone,

Eeee, to chyba nigdy w Neapolu nie byłeś.... :biggrin: Tam pojęcie sygnalizatorów ulicznych nabiera nowego znaczenia....

Ale ludzie tak szybko nie jeżdżą w mieście....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jechalem po Poznaniu i ladnie pasem w lewo wyprzedzilem kolejke i stanalem na pasie prosto jako pierwszy za mna koles daje po lakach zeby wywrzec presje zebym mu zjechal z lewego pasa (byla dwupasmowka) ale na prawym mam auto ktore mnie wyprzedza i jak ono dopiero wjechalo na lewy to ja zjechalem na prawy. Koles spod swiatel wyprzedza mnie jakims Oplem Corsa a tu nagle nastepne swiatla. Ja widze pomaranczowe to dodaje gazu a on dal po hamulcach. Z tym ze gdybym ja tak zahamowal jak on to bym mial glebe przy 0*C :notworthy:

 

A co do 'poznego czerwonego'. Kiedys ojciec mi opowiadal jak juz na 'bardzo poznym czerwonym' przejechal, a patrzy w lusterko a za nim jeszcze jeden jedzie. "Co za kozak!" - pomyslal. Bylo to nieoznakowane policyjne mondeo ktore zatrzymalo go 10 metrow dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...