Skocz do zawartości

prowadzić gdy jest sie po prostu małym..


Rekomendowane odpowiedzi

!!! MAŁE JEST PIĘKNE !!! ;)

 

I niech tak zostanie bez butów i obniżania zawieszeń ;)

no no, dzieki :) przez grzecznosc nie zaprzeczam ;)

 

sprzedaj gs`a i zakup jakiegos czopka

z czoperem na pewno byloby mi latwiej ale coz zrobic z ta odwzajemniona miloscia do gs'a.. po prostu taki motor mi sie podoba i taki wybralam sposrod miliona :icon_arrow:

 

[quote name='&REW' date='13 luty 2008 - 01:04' post='1142

 

- obniżenie zawieszenia np. zmiana sprężyn w widelcu i obniżenie napięcia wstępnego sprężyny z tyłu (chyba że GS nie ma tam regulacji). Albo wymiana lag i amortyzatora z tyłu. Możliwe też, że da się w GSie obniżyć tył montując obniżony system dźwigni przy amortyzatorze z tyłu - ale tu też nie wiem, czy takie rozwiązanie się da zastosować w GSie. Najlepiej skoczyć do dobrego mechanika i zapytać. Albo wygooglać w necie, ale i tak proponowałbym żeby to mechanik wygooglał (np. lowering kit suzuki GS 500)

 

- obniżona kanapa.

 

- hydrauliczna podstawka - taka, żeby można ją było opuszczać przy zatrzymywaniu się. Może dałoby się zamontować i w GSie.

 

 

&REW. :)

wow! nie spodziewalam sie az tylu pomyslów! zdaje mi sie jednak, ze z tego wszystkiego jedynym prostym i ekonomicznym zabiegiem moglaby byc ta obnizone kanapa.. reszta tych operacji moze kosztem przewyzszyc wartosc mojego Orzeszka oczywiscie ta materialna no bo we wszystkich innych aspektach jest on bezcenny to jasne :crossy: jestem w błędzie czy słusznie kombinuje??? tym bardziej, ze wiekszosc rad daliscie mi wlasnie w tym kierunku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dzielona kierownice to możesz wpuścić bardziej lagi w pułki. Obniży sie o ok 2cm. Następnie zakupujesz cos takiego http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=18300

i wkładasz do swojego moto. Upewnij sie tylko o ile obnizy sie motocykl bo te łączniki mogą mieć rożną długość i od nich zalezy wysokosc tyłu motocykla.

Inna opcja to dorobienie takich łączników w jakimś zakładzie mechanicznym za dużo mniejsze pieniądze. Musisz tylko odkręcić stare i dac do pomierzenia ślusarzowi. ważny jest w tym wypadku rozstaw otworów. Mozesz wykonać o 0,5cm z dłuższym rozstawem i 1cm .

Pozostałe pomysły typu wypruj siodło czy inne opony to niepoważne propozycje.

Edytowane przez Breżniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej, najłatwiej to jak już ktoś pisął, wysunąć lagi z półek troszkę oraz zastosować zestaw dla krasnali:

http://www.wilbers.de/2008/englisch/html/t...rlegungskit.htm

A kity typu dwóch bocznych kółek, jakichś podstawek hydraulicznych itp. wsadzić do działu humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na to z pozytywnej strony - masz wielka motywacje do nauki poruszania sie z predkosciami bliskimi 0:) Z autopsji wiem, ze da sie przejechac miasto praktycznie bez zatrzymywania sie, wystarczy umiec sie toczyc wolniutko nie tracac rownowagi - ale nie ma to jak przystanac na swiatlach i pomachac do uroczych dziewczyn:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej, najłatwiej to jak już ktoś pisął, wysunąć lagi z półek troszkę oraz zastosować zestaw dla krasnali:

http://www.wilbers.de/2008/englisch/html/t...rlegungskit.htm

A kity typu dwóch bocznych kółek, jakichś podstawek hydraulicznych itp. wsadzić do działu humor.

 

Vatzeque, widać od razu profesjonalizm Twojej wypowiedzi. Jakby wszyscy tak podchodzli toby dzisiaj nie było trajek na ten przykład nie mówiąc już o trójkołowym Piaggio. Poszperaj trochę w necie o podstawkach hydraulicznych to się podszkolisz.

 

Pozdro serdeczne,

 

&REW :buttrock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vatzeque, widać od razu profesjonalizm Twojej wypowiedzi. Jakby wszyscy tak podchodzli toby dzisiaj nie było trajek na ten przykład nie mówiąc już o trójkołowym Piaggio. Poszperaj trochę w necie o podstawkach hydraulicznych to się podszkolisz.

Tak, kolego tylko, że nie proponowałeś koleżance zrobienia z GSa trajki, lecz 'podstawkę'. Jakby to miało wyglądać i kosztować. Wizerunek motocykla by się zepsuł. Bądźmy poważni.... albo nie :icon_eek: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...