Skocz do zawartości

LOCTITE CERESIT RACING TEAM


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje udanego startu :clap: .. gdyby nie Kondratowicz to całe podium Wasze w GSX-R Cup. Jak widać prawidłowy kurs został obrany na resztę sezonu :clap:

 

ps. czemu na stronie AW w wynikach nie są podawani sponsorzy w niektórych klasach :D :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE :icon_mrgreen: LCRT mocno zaznaczyło swój start w pierwszej rundzie , oby tak dalej, szczególne słowa uznania dla Śliwy - dwa pierwsze miejsca w dwóch klasach , noo napierasz stary, napierasz .

Janekk a co się wydarzyło w rookie ?

Pozdro i mam nadzieję żę na drugą rundę podjadę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Śliwa popełnił błąd taktyczny w ROOKIE 600 robiąc 1.44. Co oznacza koniec jazdy w tej klasie i przejście do superstock 600, a tu trzeba się zabrać ostroo do roboty, bo będzie w drugiej dziesiątce!

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE :lalag: LCRT mocno zaznaczyło swój start w pierwszej rundzie , oby tak dalej, szczególne słowa uznania dla Śliwy - dwa pierwsze miejsca w dwóch klasach , noo napierasz stary, napierasz .

Janekk a co się wydarzyło w rookie ?

Pozdro i mam nadzieję żę na drugą rundę podjadę .

 

No niestety - spięcie o utrzymanie 3 pozycji oznaczało przejażdżkę na lody pomorskie na Sławiniaku :lalag: :cool: :banghead: . Ale to się zmieni na drugiej rundzie, wtedy będzie pudło :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje udanego startu :clap: .. gdyby nie Kondratowicz to całe podium Wasze w GSX-R Cup.
No całe podium faktycznie nie było nasze, ale najważniejsze że jego dwa najwyższe miejsca były nasze :banghead:
ps. czemu na stronie AW w wynikach nie są podawani sponsorzy w niektórych klasach :bigrazz: :lalag:
Za to się płaci... w sumie janekk chyba trzeba zrobić zrzutkę na to...
Moim zdaniem Śliwa popełnił błąd taktyczny w ROOKIE 600 robiąc 1.44. Co oznacza koniec jazdy w tej klasie i przejście do superstock 600, a tu trzeba się zabrać ostroo do roboty, bo będzie w drugiej dziesiątce!
Ja nigdy nie kalkulowałem i nie mam zamiaru tego robić, a ścigać chcę się z najlepszymi nawet jeśli oznaczało to będzie że na początku będę przyjeżdzał na końcu :crossy:

 

Generalnie nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć lepszego rozpoczęcia sezonu :lalag: oby tak dalej i będzie dobrze - trzymajcie kciuki :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało nam się znaleźć chwilę czasu aby zaktualizować naszą stronkę www.lcrt.pl W najnowszym news'ie jest relacja z I rundy WMMP, dwa filmiki - jeden to wywiad dla Ścigacz.pl, a drugi to wyścig Rookie 600, a w galerii jest też porcja nowych fotek :) Enjoy :)

 

Pozdro

 

Śliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to się płaci...

Jesteś pewien? W ubiegłym sezonie uaktualniałem wpis przy załatwianiu papierów i w tej samej rundzie w wynikach się pojawiło.

 

Nawet jak się płaci - obowiązkowo! Jeden z najszybszych Teamów w PL, a jego zawodnicy wyglądają jak niezrzeszeni :icon_razz:

 

Dzięki zmianie klasy Arek (tudzież jego kariera) wyłącznie zyska - będzie się od kogo uczyć :buttrock:

 

PS

oby tak dalej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? W ubiegłym sezonie uaktualniałem wpis przy załatwianiu papierów i w tej samej rundzie w wynikach się pojawiło.
od zeszłego sezonu duuuużo się pozmieniało... np. jak przyjeżdzasz w środę i chcesz się rozstawić z całym majdanem żeby od czwartku na spokojnie jechać treningi to pewnie mi nie uwierzysz ale też musisz zapłacić, ba nawet za wynajem kostki musisz zapłacić :bigrazz:
Nawet jak się płaci - obowiązkowo! Jeden z najszybszych Teamów w PL, a jego zawodnicy wyglądają jak niezrzeszeni :icon_razz:
janekk to chyba do Ciebie było :bigrazz:
Dzięki zmianie klasy Arek (tudzież jego kariera) wyłącznie zyska - będzie się od kogo uczyć :buttrock:
"Jak nie dać się zdublować Monice" - by Śliwa :lalag:

 

PS

oby tak dalej :biggrin:

Postaramy się :lalag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śliwa walczyłeś dzielnie

 

 

biedny "miś" chciałby odrobinę spokoju, a tu dupę zawracają ciągle :icon_biggrin:

i jeszcze to 3 pudło, ech...

i szampan wyleciał cały, nie ma czym się na#$%#ać ...

 

 

komentarz sam się ciśnie na usta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...