Skocz do zawartości

przejście na koło


Reaper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do tego dobrze najpierw jadąc przychamować by sprężyć przednie zawieszenie, a potem dać w palnik, masz efekt przyspieszenia + rozpreżenia przedniego zawiasu. Tylko żebyś potem do mnie nie startował z odszkodowaniem za robite moto :icon_eek: jak dopiero zaczynasz jazdę motocyklem to polecam odpuść sobie i naucz się najpierw jeździć, bo nie wiesz nawet jak się zachowuje twój motocykl podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornol tak masz rację niedawno kupiłem nowe moto i tak pytałem co i jak . bo lepiej popytać zamiast coś pomylić.

co do jazdy nie wydaje mi się żebym był totalnym świeżakiem

na Z zrobiłem jak na razie 400-500km ja nie pytam jak jeździć na kole tylko jak łatwo oderwać koło z jazdy chociaż na kilka sekund bo na jazdę to faktycznie przyjdzie czas :icon_eek:

Edytowane przez Reaper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać koledze (temu co umie) jak mu wyjdzie to będzie wiadomo że źle współgrasz z moto ;) i musisz jeszcze potrenować.

 

Spróbuj skompresować amortyzator odchylić się do tyłu i rękoma wyciągnąć kiere. Oczywiście wszystko musi być jednym płynnym ruchem wykonane i z odpowiednim dodaniem gazu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kodeks drogowy nie mówi nic na ten temat :)

 

Wydaje mi się że nie dociążasz tylnego koła zbytnio. Moja dawna RF600R szła na koło dopiero jak się przesunąłem do tyłu. HD Electra idzie na koło tylko ze sprzęgła i conajmniej 2500 rpm ale to inna bajka bo tył zawsze dociążony...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tą niedziele nawinłem moim nowym nabytkiem ponad 100 km i żadnych problemów z poderwaniem przedniego koła z gazu nie miałem. Nie musiałem nic robic odkręcałem tylko manetkę na 1 biegu i samo się robiło, na drugim biegu rónież bez problemu. Opona trzymała na suchym bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie guma jest w dobrym stanie to jedynym wytłumaczeniem może być za niska jej temperatura, za dużo ciśnienia w kole, bądź też chu**wa nawierzchnia. Jeśli próbujesz stawiać w temeraturach jakie obecnie mamy za oknem to nie jest to nic nadzwyczjnego...

 

Oj Śliwa nie przesadzaj :biggrin: wystarczy do tyłu się przechylić i poderwać, no ale bajk musi być na ulicy, a nie w PP :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijacie jedna wazna rzecz - CZYNNIK PSYCHOLOGICZNY.

Ja tak tez mam. Probowalem pare razy poderwac i moto idzie na gume samo aleee .. Zazwyczaj nie chce bo sie poprostu boje.

Niby wiem wszystko co i jak tylko ze niby odkrecam niby chce a podswiadomie dociazam przod i moto jedzie na dwoch. Nawet R1 kolegi potrafie utrzymac na dwoch mimo ze on twierdzi ze wystarczy tylko odkrecic:P

Edytowane przez babyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Śliwa nie przesadzaj :biggrin: wystarczy do tyłu się przechylić i poderwać, no ale bajk musi być na ulicy, a nie w PP :cool: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
Ty nie ucz ojca dzieci robić :bigrazz: ćwicz lepiej ćwicz bo jak odbiore bike'a z PP to Ci pokaże co znaczy jazda na kole :icon_rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciśnij amorki w dół... a jak zaczną sie wybijać odkręć manetkę gazu i wychyl się do tyłu. Nie ma bata żeby nie poderwało go chodź troszkę....

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...