Skocz do zawartości

przejście na koło


Reaper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystkie porady , cel został osiągnięty :)

Próbowałem wszystkich sposobów z przyhamowaniem i odbicia się z teleskopów bardzo zrywa na koło i ciężko jak na razie opanować dla mnie dalszą jazdę na kole. ale najlepszy jak dla mnie sposób wymyśliłem sam

oderwać dupę od siedzenia i na pół wyprostowanych tak jak by na przysiadzie , moto bardzo łagodnie i na niezbyt wysokich obr. wychodzi na koło . Jak na razie udało mi sie przejechać około 6-10m . ale bardzo mi się to spodobało :) tera trzeba pomyśleć jak zabezpieczyć silnik żeby w razie przewrotki nie uszkodzić .

wiem że można zakładać klatkę na silnik, ale w moim przypadku tego chyba się nie da zrobić bo jest rama otwarta grzbietowa jak w hornecie . gdyby ktoś jednak wiedział że można i maił jakieś info to proszę o PW

 

posłuchałem się też JOKOKO i rozgrzałem dobrze oponę

Edytowane przez Reaper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj jak dla mnie to biedny juz jestes, tylko jeszcze o tym nie wiesz :-P

 

Mimo nieprzyjemnych przeczuc samego dobrego Ci zycze. Chociaz jak kiedys slyszalem: jak sie nie przewrócisz - to sie nie nauczysz....

 

Ja jeden sezon 'juz' jezdze i zrobilem jakies 8-10k km ale narazie baaardzo sie boje tego, ze zlegne. No ale mnie biedaka niespecjalnie stac na remonty moto. A bogatym to wszystko wolno :)

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha!

Robiłem już taki "pół przysiad"i mi noga z nużki spadła ;/

wtedy nie miałem możliwosci nacisniecia tylnego hamulca,

i wrrrrr buuum.

jak po tym incydencie latam na gumie to na siedzeniu bo psychika chyba juz mi tak nie pozwala;/

Radze uwazać to nie zabawa a nie dość ze kosci bolą pózniej to i kieszeń ;]

Długich bezpywadkowych gum zycze:)pozdro chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja zeby swoimi 50cm, przejechac 10metrow musialem pol roku ogarniac stawianie na kolo i hamulec, a max co osiagam to 15metrow,

a w tych waszych wystarczy dodac gazu i juz

no i z czym Wy chlopaki macie problem??

przeciez w tych Waszych to wystarczy dodac gazu :icon_twisted:

 

no niestety ale to raczej nie njest takie proste bo :

YUBY Napisano Dzisiaj, 19:54

"Koni kupa, a kierowca dupa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że można zakładać klatkę na silnik, ale w moim przypadku tego chyba się nie da zrobić bo jest rama otwarta grzbietowa jak w hornecie . gdyby ktoś jednak wiedział że można i maił jakieś info to proszę o PW

 

da sie klate robic bez problemu

http://img498.imageshack.us/my.php?image=jan251842ic.jpg

 

http://dailymotion.alice.it/related/259449...oupie-z750_auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...