Skocz do zawartości

dzika strona


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja może spytam - jak wchodzicie na tą strone bo u mnie pokazuje się tylko ural, licznik i nic więcej w sumie?, jakieś tajemne wejście pewnie? :cool:

 

Aaaa. już wiem. Faktycznie tajemne wejście, przypomniała mi się gra Larry lub inna tego typu :-D

 

Hm, stronka niezła ale najbardziej razi mnie gwiazda z młotem i kowadłem wszędzie na stronie.

To tak jakby na jakiejś stronce o niemieckich pojazdach (lub czymkolwiek innym) umieszczać wszędzie sfastyke, z polskiego internetu poleciałaby wtedy z hukiem prosto do sądu jednak trochę smaku i wyczucia mieć nie zaszkodzi.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja sugestia:

nie wrzucajcie na strone linkow, ktore prowadza do strony "dzial w budowie"

lepiej domontowac kolejny link jak juz cos faktycznie pod nim bedzie sie krylo.

zmiany na stronie beda w ten sposob czytelniejsze

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie....Gosia wszystko co piszecie ma...ale trzeba czasu aby to zapodać w odpowiedniej kolejnosci na stronke.Pamietajcie , ze Wild ma jeszcze szkołe....o facecie nie wspomne......więc powolutku....

bedą z tego co wiem różnice poglądowo-zdjęciowe-baków,lamp,szkieł,błotników,stopek centr,klaksonów,reglerów,itd..itd...Naprawde jest co robic...

WIELKI SZACUNEK DLA KOBIETY KTÓREJ SIĘ CHCE. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzykrzy - to tylko sugestie w jakim kierunku podążać. Mogą sie przydać albo i nie . Od autorów zależy czy z nich skorzystają . Oczywiście jeśli ktoś kto dniepra myli z jeżem i chce wiedzieć troszkę więcej, wejdzie i odbije się od dywagacji na temat enigmatycznych sygnatur od wewnatrz skrzyni biegów to pewnikiem nie skorzysta już więcej ze strony . A szkoda bo mógłby się zapalić do tematu i kupić na dobry początek podkoszulek z wymarzonym sprzętem . Strona może być dodatkowym źródłem dochodu a ludzie którzy ją tworzą jeśli strona jest dobra stają się niemalże instytucją i sami mogą wiele skorzystać . Na razie jest kilka drobnych błędów ale graficzna strona jest naprawdę ale to naprawdę świetna . I chyba słusznie ktoś zauważył tmi że z sierpami i młotkami to przesada . Może coś na ten kształt ale zamiast sierpa klucz ? Sam nie wiem %)

YYY no tego np tak? >>> http://img246.imageshack.us/img246/1563/obraz001ns5.jpg

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książe....dobre zdjęcie.....ale zapomniałeś uchwycić jeszcze drobny szczegół....pomiędzy korkiem wlewu-a przednim mocowaniem(uszami)...heheheheheh.

Myśle, że na początek-w takiej formie jak teraz -Wild-dobrze uchwyciła różnice-Emka kontra Emka itd-całe motocykle.....dla porównania...Potem dla bardziej zainteresowanych..poszczególne szpargały....po czym odróżnić np.Myślę, że to się bardzo przyda dla wszystkich, którzy starają się doprowadzić Kundelki do stanu oryginalności-jakkolwiek by to nazwac.......A jest o czym pisac-i co udowadniać......sam Prince...wiesz.Niby Kasia to Kasia a Ema to....BMW?? :buttrock: ale dobrze jest nie dać się wyrolowac cwaniaczkom...sprzedającym Z magazynu wojskowego-jedyny taki egzemplarz..hehehe

 

 

 

 

SIERP I Mlot.....Dobre.....Nikt nie ma wątpliwości z czym ma do czynienia.....Sierp i Klucz---może odstraszać..hehehe

Może bardziej-Młot i Klucz......czyli-Dla Walniętych, którzy lubią pogmerać kluczami w w swych ;) Gwiazdeczkach.....

Edytowane przez Grzykrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze- jaka zywa dyskusja :banghead: i bardzo dobrze.

 

jest kilka bledow- wiem, ale ze wzgledu ze nie mam bezposredniego dostepu do strony oraz czasu to tak jeszcze chwilke bedzie.

 

sprawa z porownaniami; to wszystko bedzie (i jest).. ale w swoim czasie. jak narazie robie do danego modelu by sie nie pogubic a chce robic w jakism porzadku.

w dziale "szczegolowe porownania motocykli" M-72 kontra emka m i n jest pokazanych roznic sporo. jezeli nie ma zdjecia to uzupelnilam to mniej wiecej opisem.

 

princu dzieki- zdjecie sie przyda. jak bede u znajomego handlarza to postaram sie porobc zdjecia i wrzucic oprawione na strone.

 

btw. przykro mi panowie- sierpa i mlota nie zmienie- za duzo z tym roboty :smile:

 

ok teraz oswiadczam! wszystkie zdjecia przyjme, ktore przejzyscie pokazuja roznice.

 

Goska

 

aha- ubolewam jeszcze nad jednym- poki co to zdjecia beda "w tekscie" bo mielismy problemy z minaturkami.

Od rzeczy najprostszych czyli różnice w bakach , ramach kołach zawieszeniach do osprzętu

do tego bedzie oddzielny dzial. ;)

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak apropo gwiazdek, zastanawiam sie czy gdyby ktos chodził ze swastyka na koszulce wszyscy by sie usmiechali tak jak do ludzi z gwiazda? dla mnie to takie same zbrodnicze znaki, a co do baku, no własnie mam u siebie w guralu od emki z takimi dziurami na zakrecenie znaczka emki, to jakas wersja standart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granat- sprawe historii wojny odlozylam TUTAJ na bok, bo pisze o motocyklach radzieckich a nie pogladach politycznych i krzywd z lat 40.

 

wkurzajcie sie.. do poki nikogo nie obrazam i nie glosze jakis chorych hasel to moge gwiazde i sierp miec.. z reszta to wyrazny symbol.

 

baki z wejsciem na znaczek raz byly raz nie, nie rozpartywalam tego nigdy do konca, chodz przypuszczam ze znow pewne zaniedbanie ruskich.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak was rażą te sierpy i gwiazdy? A co ma zamieszczac - zdjęcie cycatej corki gajowego czy marchewki ? Te pojazdy były produkowane w okreslonym państwie . A ja nie znalazłem nigdzie gloryfikacji ustroju ktory tam panował-chyba że niedoczytałem.A pojazdy niemieckie i stylizowane na "niemieckie" na zlotach i rekonstrukcjach ? Krzyże są ok ? A te oznaczenia dywizji ss na motocyklach wielu uczestnikow tego forum ? Naprawdę wiecie co tu się działo w czasie wojny? Ja akurat wiem, 8 wrzesnia 1939 spalili zywcem 5 osob z mojej rodziny. zas*ani bochaterzy, dostali wpierdy to mscili sie na cywilach.Jakos nie widziałem takiego oburzenia po zdjęciach "niemieckich" pojazdow . Raczej czepianie sie odcieni . To już was nie razi ? Sorry ale się wk.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orita to samo było u mnie, myśle ze w większości rodzin, pradziadka zabrało gestapo, babcia była w Ravensbruku jeżeli ktoś coś kojarzy z histori, dziadek wywieziony do przymusowych robót w niemczech. A drugi dziadek 3 lata na Sybirze pod granicą z finladnią. Ludzie zapominamy w ogóle o jednym, rusce to nie byli nasi wybawcy, a niemcy zachowali się identycznie ( poszukiwania Lebensraum dla blondasów z niebieskimi gałami) według mnie pokazywanie swastyk ( choć jej historie sięga paru starożytnego rzymu) , sierp i młot jest dość nie na miejscu, chociaż Gosia to robi w sposób nie narzucający się, może do końca nie świadomy, poprostu to jest temat którego się nie powinno poruszać, bo za dużo jest w nim cierpienia i zawsze będzie, niektórzy zaraz wymyślą że uciekam od tematu, ja powiem tylko czas goi rany i lepiej nie wracać i nie nawiązywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak was rażą te sierpy i gwiazdy? A co ma zamieszczac - zdjęcie cycatej corki gajowego czy marchewki ? Te pojazdy były produkowane w okreslonym państwie . A ja nie znalazłem nigdzie gloryfikacji ustroju ktory tam panował-chyba że niedoczytałem.A pojazdy niemieckie i stylizowane na "niemieckie" na zlotach i rekonstrukcjach ? Krzyże są ok ? A te oznaczenia dywizji ss wh na motocyklach wielu uczestnikow tego forum ? Naprawdę wiecie co tu się działo w czasie wojny ? Naprawdę ? Ja akurat wiem, 8 wrzesnia 1939 spalili zywcem 5 osob z mojej rodziny. zas*ani bochaterzy, dostali wpierdy to mscili sie na cywilach.Jakos nie widziałem takiego oburzenia po zdjęciach "niemieckich" pojazdow . Raczej czepianie sie odcieni . To już was nie razi ? Sorry ale się wk.....

I zeby było jasne komunizmu tez nie popieram , szczegolnie że ten w rosji nie miał nic wspolnego z założeniami . Jak by to głupio nie zabrzmiało mysle że najlepszym ustrojem jest jego brak . Tylko jak nie reagujecie na niemickie krzyze to dajcie spokoj i gwiezdzie .

 

Swastykę ukradli (zresztą rzymianie też jej nie wymyslili), podobnie jak pozdrowienie ręką , znaki legionowe , runy i kupę innych spraw.Najlepsze jest to że nawet z germanami mieli tyle wspolnego co ja z disco- kiedys byli obok. A ten ideał rasy aryjskiej Adas H- faktycznie , wysoki dobrze zbudowany blondyn , a może wierny H Himmler (wodz jego ss- koles ktory skazywał na smierc miliony a sam zemdlał przy egekucji - twardziel co? )nastepny dwumetrowy blondasek; mam wymieniac dalej? O braciach ze wschodu pisac mi się nie chce, wiadomo co robili . Tylko chodzi o to jak już ktos zauważył (Rhotaxx) co do cięzkiej pogody maja z tym wspolnego motocykle? A wyluzowany jestem bo pomykam cały rok ,tylko się wpieniłem jak zobaczyłem te narzekania na gwiazdy.Jak widziałem znaki dywizyjne totenkopf czy LSSAH to milczałem , choc teraz tego żałuję , może trzeba było reagowac, uswiadamiac . Zrobcie lepszą,ideologicznie słuszną , w pełni aryjską stronkę i wtedy krytykujcie. Nie chciałem nikogo urazic swoim tekstem, a tu się szum straszny zrobił.

 

I wcale nie chodziło o przestrzeń życiową na wschodzie . Im zależy na naszych kobietach , typowe niemry wyglądają tak ze smierc w bitwie jest dla ich mężczyzn wybawieniem . Najładniejsza niemka jaką widziałem była taka,jakby to powiedziec ,no - ciemnoskora była. I jeszcze jeden powod:chcieli byc bliżej Kijowa i Irbitu żeby podejrzec dzieło i mysl techniczną wiodących konstruktorow radzieckich .Skopiowac u siebie efekt wysiłku ludu pracującego miast i wsi (czy jakos tak) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sobie tak dyskutować i w sumie do niczego to nie doprowadzi, problemy są na innych poziomach - np. prawnym, wywieś swastyke na stronce w internecie a za pół godziny będziesz mieć dzwonek do drzwi. Nie chodzi tutaj czy komuś się to podoba czy nie, moim zdaniem jak już napisałem - smak i wyczucie być powinno. Zastąpiłbym to przynajmniej czerwoną gwiazdą, nie jest to już taki sam symbol, a spokojnie skojarzy się pozytywnie (w sensie z motocyklem i jego pochodzeniem).

 

A czy dużo z tym roboty, nie wiem, nie ja robiłem stronę ale powinna to być kwestia podmiany jednego pliku.

 

I odnośnie wchodzenia na stronę: super, ale ja jestem przyzwyczajony do szybkiego wchodzenia, zazwyczaj klikam gdzie popadnie i albo się otworzy strona, albo ja zamknę zakładkę.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że to faktycznie nie jest miejsce na takie dyskusje. Przepraszam jesli kogos uraziłem (po za naziolami - kij wam w szprychy).Strona mi się podoba , nawet z sierpami i młotami . Zmiana na gwiazdę to chyba nie najlepszy pomysł,kojarzy sie tak samo jak sierp i młot.To juz lepiej zupełnie zlikwidowac te symbole.Ale to autor decyduje o wyglądzie . Ja niestety nie posiadam pojazdu godnego miana orginału (hybryda gajowego z ropuchem)dlatego nie bardzo moge służyc zdjęciami . Ale to może byc dobry pomysł z tym wysyłaniem fotek swoich pojazdow i ich elementow . Panowie! Pomozcie dziewczynie bo robi cos fajnego. Przeciez przynajmniej częsc z was ma orginalne,odrestaurowane pojazdy. Wydaje mi się że powinny byc możliwe wejscia tylko do ukończonych działow, bedzie wiadomo co można czytac bez straty czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...