Skocz do zawartości

Rossi przyklepany :)


Ivan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam,

No to zaklepane. Mr Rossi podpisał dwuletni kontrakt z Yamahą. Ciekawostaka jak to bedzie w przyszłym roku na torach Moto GP...

 

 

Rossi agrees two year contract with Yamaha

News -

Yamaha Motor Co., Ltd. have today announced the completion of a two year contract

with MotoGP World Champion Valentino Rossi.

 

 

Checa welcomes Rossi to Yamaha

News -

Carlos Checa has reacted enthusiastically to the news that he will be joined in the

Yamaha factory squad next season by Valentino Rossi, claiming that the arrival of

the World Champion will benefit himself as a rider and the team in general.

 

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a więc jednak Yamaha... ciekawe, czy maszyna którą Rossi będzie ujeżdżał w przyszłym sezonie będzie przewyższała osiągami hondę RC211V. Pożyjemy, zobaczymy - mam nadzieję, że w przyszłym roku mistrz znowu pokaże klasę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas miałem nadzieję, że przesiądzie się na Ducati....ale cóż...może w następnym sezonie...

Kłaniam,

Może nie w przyszłym ani nie w następnym sezonie ale sam Rossi w jakimśtam wywiadzie mówił ze bardzo chciałby zdobyć mistrzostwo Moto GP jeżdżąc na włoskim motocyklu. Ale także mówił niedawno ze ma już nieco dosyć Moto GP i ciągna go teraz rajdy WRC. Także pożyjemy, zobaczymy...

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też liczyłem na Ducati, bo coś mi się wydaje, że jakoś lepiej sobie radzą, niż Yamaha z wprowadzeniem czterosuwa. A może to i lepiej i będzie to bardziej interesujące zobaczyć doktora Rossiego na nieco gorszym rumaku, a może okaże się, że to nie w tym rzecz i znowu wygra?!

 

WRC to raczej żarty, gdzieś już o tym pisałem na forum. Raz próbował, ale wiadomo jak to się skończyło...

 

Pozdro

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Coś mi się wydaje, że za dwa lata Rossi jednak trafi do Ducati. Dziś sam Bayliss mówi, że wyciska z Duki w porywach 85 procent jej własności - po prostu sprzęt i team jest zbyt świeży, żeby jeździć na maks zestrojonym sprzętem. Nie dziwię się Valentinikowi, że obawiał się takiego niedopracowania sprzęta.

Jeśli przez te 2 lata Rossi zrobi na Yamasze wyniki, a Ducati podciągnie się w zestrojeniu swoich maszynek, to coś mi się kołacze po łepetynie, że jednak Rossi zakoczy karierę w teamie z Bolonii.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...