Skocz do zawartości

Mototarg Warszawa 2008


Piotr27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Asiu,

wiemy, ze lubisz wyzwania... ale nie przeginaj z tym huraoptymizmem...

mierz sily na zamiary...

to nie huraoptymizm, tylko nadzieja, ze jednak pogoda będzie w miarę. a jak wiadomo-nadzieja matką wynalazków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym prosil o info czy bazar jest czy nie jak najwczesniej kiedy tylko bedzie to wiadome bo mam 130km do wawy a na darmo nie usmiecha mi sie jechac.

No ja też mam sporo, bo 200km. Napisałem meila do organizatora i odpisał mi, że bazar będzie "jak pogoda pozwoli to od 8:00 do 16:00" :clap:

Po tych prognozach pogody już mi się odechciało i w domu zostaję :crossy: A na moto bike show (14-16 marzec) też będzie można kupić odzież motocyklową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na stronach Swiata motocykli wpis z 28.02: "Godz.otwarcia 8-15. Dla sprzedających wjazd od 4 rano. Uwaga !!! Wjazd i parkingi tylko od ul. Puławskiej 266. Wjazd Od ul. Poleczki zamknięty."

 

Moim zdaniem bazar będzie, bo wiatr zelżał i nawet przez chmury słońce świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z godz. 8.10 (rozmowa telefoniczna, bez czekania na moje pytanie :D )

"Tak bazar się odbywa, zapraszamy"

No to jadymy....

Wielki jesteś chłopie. Dzięki za info.

 

Jadymy koniecznie. :smile:

Tylko zimno trochę - u mnie na wsi 4 stopnie. Ale twardym trzeba być nie mientkim ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie w razie czego dowiedziec czy impreza odwolana? Nie sadze, zeby informacja pojawila sie na stronie w miare szybko, a dojezdzalbym z pragi i to komunikacja miejska, wiec wolalbym wiedziec.

 

 

Słuchaj dziecko, może to czas abyś skończył żyć zza swojego monitora i podszedł do mnie na bajzlu.

 

Bardzo chciałbym usłyszeć w twarz, że jestem dla Ciebie pizdą.

 

Jak wyglądam możesz sprawdzić na bikepics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądam możesz sprawdzić na bikepics.

A widzisz, to sie nie mylilem, bo wygladasz jak pi*da.

 

Słuchaj dziecko, może to czas abyś skończył żyć zza swojego monitora i podszedł do mnie na bajzlu.

 

Bardzo chciałbym usłyszeć w twarz, że jestem dla Ciebie pizdą.

Chcesz sie bic? :icon_question:

 

Haha, widze, ze zabolalo, bo przyznam, ze musialem chwile sobie przypominac o co ci typie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już po imprezce, prognoza pogody była jednak mocno przesadzona :)

Mi niestety nie udało się nic kupić (celowałem w kurtkę i może portki).

Z wrażeń poza handlowych, to niestety buractwo zaczyna się szerzyć wśród motocyklistów. Na ten przykład kilku obwieszonych zlotymi łańcuchami i sygnetami buraków upatrywał rękawice na sporta. Jedyne co ich interesowało, to jakby to było jakby komuś taką rękawicą przypier.......

Na co to idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta impra to był szajs straszny.

Poszedłem tam kupić 5 rzeczy: Buzer UFO, Kominiarkę Scott z maską neoprenową, podnośnik tylnego koła, ochraniacze na kolana UFO i książkę.

Wydałem 2 dychy bo z córką byłem i co...i nic nie znalazłem. NIC z 5 rzeczy!!!

Moja noga tam już nie postanie. Tylko czas straciłem. Beznadzieja :) :D :(

Edytowane przez Ragnar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, to sie nie mylilem, bo wygladasz jak pi*da.

Chcesz sie bic? :P

 

Haha, widze, ze zabolalo, bo przyznam, ze musialem chwile sobie przypominac o co ci typie chodzi.

 

Szkoda że jajka ci sie skurczyły i nie podszedłeś do Adasia na bajzlu. Chętnie bym wtedy też przybył by je*nąć ci w ryja :cool:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podobało bo kupiłam sobie kask i stary będzie dla plecaka :cool:

Listek i Marcindziękuję za chwilową zapomogę :notworthy: :P a reszcie za wytrwałość ;)

 

co niektórzy będą normalnie w telewizji :bigrazz: tvp ale zawsze to coś :icon_razz:

pozdrawiam przyszłe gwiazdy ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...