Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jako swieżynka na tych pogaduchach, a zwłaszcza bandziorów z okolic Poznania, tych skądinąd w sumie też :biggrin:

Sezon się powolutku zbliża, a ja już nie mogę się doczekać serwisu (tzn juz zrobionego). Ostatnio jednak już dochodzę do wniosku, że nie ma sensu na nim jeździć póki nie wyreguluje, zsynchronizuje itp....ale ciągle kusi żeby odpalić :D

 

 

 

naklejeczki są tu http://www.allegro.pl/item315485543_naklej...onu_szare_.html

A czy trwałe to nie wiem, dopiero od soboty je ujeżdżam

 

Ja pamiętam, że pod koniec zeszłego sezonu nabyłem taśmę izolacyjną koloru czerwonego, bodajże w jednym z najbardziej z fachowych sklepó w kraju, czyli Castoramie w cenie chyba 1,90 PLN. W sumie potrzebna mi była czarna, ale jak zobaczyłem tą czerwoną to jakość nie mogłem się powstrzymać :crossy: Przyznam się, że bardziej dla zabawy okleiłem przednią felgę, no i... Pomijając moje partactwo, ponieważ z jednej strony oklejona figura przypominała bardziej jajko z wduszoną skorupką ;p To nawiązując do taśmy, nie mogę powiedzieć żeby słabo trzymała się felgi, klej był na tyle skuteczny ze próbowalem umyć kolo pare razy, a ona nadal się trzymała...jednak polak potrafi

 

 

A tak poza tematem (tylko nie w twarz ;)) Czy ma ktoś na zbyciu tylne klamki(uchwyty) dla pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki

 

znacie gdzies jakies stronki gdzie bym mogl kupic płog i błotnik na tylnie koło bo na allegro cos eni moge wynalesc takich bajerków

Zadzwoń, napisz to mnie to pogadamy. W moim podpisie masz link. looknij sobie na oferte.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń, napisz to mnie to pogadamy. W moim podpisie masz link. looknij sobie na oferte.

Pozdrawiam.

 

 

 

juz oblukałem stronke :icon_evil:

i czy błotnik ma ochrone na łąncuch czy niebardzo??

 

i cenowo mniej wiecej jak to wyglada bo ja narazie orientacyjnie bo bo ja narazie ciezko dzwigam sie po upadku :icon_mrgreen:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Czy w Waszych bandziorkach pomiedzy 4-5 tys. obrotow dzwiek jest taki sam jak w innych przedzialach? Znaczy nie tyle co dzwiek, a np drgania... Bo u mnie kurde jest takie rzężenie z deka i to moze byc łancuszek? Ale nic nie dzwoni metalicznie czy cos takiego. Tylko w tym przedziale takie drgania sa i troszke nieciekawy dzwiek :/

 

Ten typ tak ma? Czy powinienem się czyms martwic... Licznik niby jeszcze nie przeszkoczyl 15 tys km. ale kto to wie... rok 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Tak sobie czytam to forum i coś mi się wydaje że będę najstarszy wśród BANDITÓW. :icon_biggrin:

Jak to stare przysłowie mówi "Głowa siwieje d..a szaleje" i własnie sprawiłem sobie 600S.

Moja edukacja motocyklowa zakończyła się pięknej czarnej JAWIE 350, więc mam pytanie i prośbę o podpowiedż do młodszych kolegów.

Poproszę o jakieś podstawowe rady o eksploatacji, prowadzeniu i dbaniu BANDITA.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...