Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła kolej na mój pierwszy post w tym temacie.

Mam dwa pytania.

Mianowicie znalazłem taką stronkę na necie http://www.oponymotocyklowe.eu/

Mają tam ciekawe ceny opon.

Np komplet Pirelli Sport Demon kosztuje 686zł, czy te oponki będą się fajnie spisywać w moim motorku? (patrz pod avatarem).

Oraz jaka jest obsługa w tymże sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenia z ta firmą? Jest ok, czy jakieś straszne badziewie?

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...&highlite=utika

forum nie kończy się na temacie o bandziorach... ;)

 

Np komplet Pirelli Sport Demon kosztuje 686zł, czy te oponki będą się fajnie spisywać w moim motorku? (patrz pod avatarem).

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...ite=sport+demon

uwaga jak wyżej

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...&highlite=utika

forum nie kończy się na temacie o bandziorach... :banghead:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...ite=sport+demon

uwaga jak wyżej

jsz

 

 

NO TO DZIĘKI JOSZUA ZA POKAZANIE POSTÓW DOT. UTIKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BANDITOWCÓW !!! Jestem nowym zarejstrowanym bardzo podoba mi się ten temat . Zawsze podobał mi się motocykl bandit i chorowałem na niego . a od kiedy stałem się jego posiadaczem bandita 600 N jest to moje drugie życie poprostu nadaje się do turystyki jak i jazdy ekstremalnej .stej satysfakci w ubiegłym roku buchłem około 13 tyś km i nauczyłem sie nowych trików ekstremalnych to jest poprostu to co ma byc . TERAZ COŚ O MNIE !! Uwielbiam szaleńcze wypady , duże prędkości czasami nieprzemyślane sytuacje i dużą adrenaline którą zapewnia mi właśnie bandzior . Moja przygoda z motocyklami która przerodziła się w uzależnienie zaczeła się 10 lat temu . Od tego czasu każdą wolną chwilę poświęcam motocyklom i jezdzie . Jestem zadowolony że nawet wdrążyłem w tą pasję swoją żonę . Mam nadzieje że nawiąże z wami dobry temat !! POZDRAWIAM WSZYSTKICH !! :banghead:

 

witam wszystkich posiadaczy Banditow.Panowie-nie ukrywam,ze mam do Was wielka prośbe.Mianowicie-jestem na zakupie Bandita(tzn. aktualnie zbieram kase jeszcze ) , chciałbym od Was zasiegnac fachowej wiedzy na temat dostepnosci czesci,ich ceny,spalania tego motorku,oraz samej jazdy.Zdanie kumpli znam,ale wole spytać ludzi ,ktorzy tym świetnym motorkiem śmigają na codzień . Przymierzam sie do zakupu Bandita 650 r. '05-'07. Ceny wiem jak sie kształtuja jesli chodzi o Allegro,natomiast jak to wygląda w sytuacji gdybym chciał jechac bezposrednio do Niemiec,lub sprowadzic z Francji? Bardzo prosilbym Was o swoje zdanie w tym temacie .

Bandit górą!! ,

Pozdro i szacun dla wszystkich Banditow'ców

Siemano !!! Moja opinia na ten temat to < Dobże wybierasz napewno będziesz z niego zadowolony ja napszykład nim jeżdrzę turystycznie i ekstremalnie o jako spalanie to katalogowo ma 6,5 litra na100km dokładnie niewiem ja do swojego tylko leje i frówam . O jako żywotnośc to ja buchłem 20 tyś km jak narazie bez żadnego wkładu , oczywiście oprucz podstawowych wymian . A tak naprawde jest przezemnie katowany . POMYŚLNEGO ZAKUPU POZDRAWIAM >Może kiedyś spotkamy się na KRAKOWSKICH drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BANDITOWCÓW !!! Jestem nowym zarejstrowanym bardzo podoba mi się ten temat . Zawsze podobał mi się motocykl bandit i chorowałem na niego . a od kiedy stałem się jego posiadaczem bandita 600 N jest to moje drugie życie poprostu nadaje się do turystyki jak i jazdy ekstremalnej .stej satysfakci w ubiegłym roku buchłem około 13 tyś km i nauczyłem sie nowych trików ekstremalnych to jest poprostu to co ma byc . TERAZ COŚ O MNIE !! Uwielbiam szaleńcze wypady , duże prędkości czasami nieprzemyślane sytuacje i dużą adrenaline którą zapewnia mi właśnie bandzior . Moja przygoda z motocyklami która przerodziła się w uzależnienie zaczeła się 10 lat temu . Od tego czasu każdą wolną chwilę poświęcam motocyklom i jezdzie . Jestem zadowolony że nawet wdrążyłem w tą pasję swoją żonę . Mam nadzieje że nawiąże z wami dobry temat !! POZDRAWIAM WSZYSTKICH !! :icon_twisted:

Siemano !!! Moja opinia na ten temat to < Dobże wybierasz napewno będziesz z niego zadowolony ja napszykład nim jeżdrzę turystycznie i ekstremalnie o jako spalanie to katalogowo ma 6,5 litra na100km dokładnie niewiem ja do swojego tylko leje i frówam . O jako żywotnośc to ja buchłem 20 tyś km jak narazie bez żadnego wkładu , oczywiście oprucz podstawowych wymian . A tak naprawde jest przezemnie katowany . POMYŚLNEGO ZAKUPU POZDRAWIAM >Może kiedyś spotkamy się na KRAKOWSKICH drogach.

 

Witam witam :bigrazz: mysle,ze na KRAKOWSKICH drogach spotkamy sie poczatkiem wakacji, o ile wszystko pomyslnie pojdzie u mnie w pracy :lalag: Bandit jest motocyklem,ktory przyciaga..Nie jedna osoba mi to mowila,ja sam w koncu choruje na niego od kiedy tylko pamietam..i zamierzam swoje marzenie zrealizowac w niedlugim czasie. Odnosnie spalania,zgadza sie-cos w tych granicach znajomi mowili.Oczywiscie decyduje tu styl jazdy.Przy kreceniu go do maxymalnych wartosci w baku robi sie wir i ta wielkosc ulega zmianie :flesje:

Ale to juz kwestia gustu i stylu jazdy kazdego. Dzieki wszystkim za wypowiedzi odnosnie mojego postu.

Pozdrówki wszystkim "braciom" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...