Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze olejaki zaczynaja byc wypierane przez zwodowane bandziory :biggrin: ja jednak zaliczylem powrot do przeszlosci :biggrin: z powrtotem zanabylem gixa 1100 ostatniego olejaka :biggrin:

OLEJACZKI to legenda - tak czy inaczej BANDIT był i będzie kojarzony z olejakiem - te silniki jeszcze długo będą wspominane i używane pomimo młodszych braci osłoniętych płaszczykiem wodnym :-)

Szacun dla starych niezniszczalnych konstrukcji :notworthy: -mam nadzieję,że mój Bandyta też będzie taki trwały i niezawodny jak jego starszy brat olejak :-)

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny, slyszalem ze to niesamowicie narwany motocykl. Potwierdzisz? Ile zapłaciłeś, jeśli nie tajemnica?

 

Moje B12 od ponad tygodnia rozłożone na części w garażu. Nie mam funduszu na jazdę, to niech chociaż ładnie wygląda :) Narazie kończy się polerka wydechu, czekam na sklejony pług na który pójdzie nowy lakier, nowe świece i narzędzia do regulacji gaźników czekają na montaż komina, uszczelka która zmotywowała mnie do tego rozgardiaszu już wymieniona, a polerowanie lakieru zwieńczy dzieło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe z Was Bandziorki...polerki, nowe lakierki, lampeczki i pierdółeczki...hahaha...TWARDZIELE O GOŁĘBICH SERCACH :)

Przemo, jak czytam to B12.5 spisuje się świetnie. Tak trzymaj. A Ty Adaśko ogarnik Bandziora bo wstyd że rozbabrany w środku sezonu stoi :angry:

Ja teraz cioram swojego BIGa po piachach, lasach, polach i szutrach....jest BIG jest IMPREZA :laugh:

Pozdrawiam gołąbeczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebel moze sie spikniemy kiedys na jakims zlocie w gorach , niedlugo w kotlinie klodzkiej cos sie bedzie szykowalo , bede bigosem moim jak zwykle ;)

za gixa zaplacilem 6kzl ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka jak bedzie jakaś impra w górach to dawaj znać....pisz tez na forum DR

Wiesz, należy się po 5 latach niezbyt delikatnego traktowania i żadnej awarii :)

 

Cholerka, ja mam niesamowitą sraczkę na SuperMoto. Też bym tak po szutrze, lesie, schodach, rondach na wprost... No...

To akurat mnie nie dziwi bo B12 to genialna maszyna z którą też nie miałem najmniejszych problemów.

Ostatnio leciałem Żołnierską...napisałem leciałem? wróć, wlokłem się bo nikt nie robił mi miejsca aby swobodnie przejechać aż nagle...dzyń, w głowie dzwoneczek i myśl...Rebel, k...wa masz kostki na kołach, zap...laj poboczem....i pojechał, spojżenia kierowców bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REBEL - Oj bezcenne :-) Zastanawia mnie dlaczego kierowcy (wielu z nich to też motocykliści) nie bardzo chcą przepuszczać motocyklistów w korkach... Wręcz część z nich celowo zmiejsza prześwit między pasami po to aby sprytny bzyk się nie zmieścił... Ot wychowanie :banghead: Instruktorzy nauki jazdy powinni od początku uczyć nie tylko techniki ale i kultury jazdy - tak aby wszystkim nam było milej :rolleyes: hmmmm rozmarzyłem się :biggrin:

No cóż może kiedyś się to poprawi. (chyba troszkę się rozpisałem i to nie na temat - taki mały spamik - sorki) ;)

 

Nawiążę troszkę do tematu Bandziorów - mam nadzieję,że B12,5 będą równie niezawodne jak B12 - posiada ktoś wodniaczka z przebiegiem ponad 60 - 70tys. i więcej? Jeśli tak to proszę o opisy usterek (jeśli takowe wystąpiły) Mój obecnie ma niecałe 30tys. i odpukać nic się nie dzieje - napęd, sprzęgło, klocki itp. ciągle w oryginale i myślę,że jeszcze ten sezon przefruwam :-) bo nie zanosi się na szybką wymianę - maszyna urzywana zgodnie z przeznaczeniem :crossy: ale bez przesadnego dbania i pieszczenia.

 

Wiesz, należy się po 5 latach niezbyt delikatnego traktowania i żadnej awarii :)

 

Cholerka, ja mam niesamowitą sraczkę na SuperMoto. Też bym tak po szutrze, lesie, schodach, rondach na wprost... No...

ADAŚ to co innego - tylko czyści, poleruje itd. - dlatego jego Bandyta nie ma poważnych usterek bo nie jeździ tylko ciągle garażuje.... Szkoda maszyny!!!

 

ADAŚKO jak by tylko mógł wstawił by moto do pokoju i tylko by się na niego gapił i podziwiał.... jeździć szkoda bo się pobrudzi!!! I co wtedy?!!! :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny, slyszalem ze to niesamowicie narwany motocykl. Potwierdzisz? Ile zapłaciłeś, jeśli nie tajemnica?

 

Moje B12 od ponad tygodnia rozłożone na części w garażu. Nie mam funduszu na jazdę, to niech chociaż ładnie wygląda :) Narazie kończy się polerka wydechu, czekam na sklejony pług na który pójdzie nowy lakier, nowe świece i narzędzia do regulacji gaźników czekają na montaż komina, uszczelka która zmotywowała mnie do tego rozgardiaszu już wymieniona, a polerowanie lakieru zwieńczy dzieło :)

 

Sklejony pług... ??? o MATKO jak to się stało... ?!!!

Przeżyłeś?

 

masz jeep'a, DR Biga i zajebistego olejaka, fajny zestaw

Zacnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu jak już poskładasz swojego Bandytę to może jakieś spotkanko i objazd po okolicy - co Ty na to?

Rebel a Ty znasz losy swojego B12? Kto nim lata (jaki ma przebieg i czy nadal bezawaryjnie)

a właściwie dlaczego go sprzedałeś??!!

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REBEL - Oj bezcenne :-) Zastanawia mnie dlaczego kierowcy (wielu z nich to też motocykliści) nie bardzo chcą przepuszczać motocyklistów w korkach... Wręcz część z nich celowo zmiejsza prześwit między pasami po to aby sprytny bzyk się nie zmieścił... Ot wychowanie :banghead: Instruktorzy nauki jazdy powinni od początku uczyć nie tylko techniki ale i kultury jazdy - tak aby wszystkim nam było milej :rolleyes: hmmmm rozmarzyłem się :biggrin:

No cóż może kiedyś się to poprawi. (chyba troszkę się rozpisałem i to nie na temat - taki mały spamik - sorki) ;)

 

Nawiążę troszkę do tematu Bandziorów - mam nadzieję,że B12,5 będą równie niezawodne jak B12 - posiada ktoś wodniaczka z przebiegiem ponad 60 - 70tys. i więcej? Jeśli tak to proszę o opisy usterek (jeśli takowe wystąpiły) Mój obecnie ma niecałe 30tys. i odpukać nic się nie dzieje - napęd, sprzęgło, klocki itp. ciągle w oryginale i myślę,że jeszcze ten sezon przefruwam :-) bo nie zanosi się na szybką wymianę - maszyna urzywana zgodnie z przeznaczeniem :crossy: ale bez przesadnego dbania i pieszczenia.

 

 

ADAŚ to co innego - tylko czyści, poleruje itd. - dlatego jego Bandyta nie ma poważnych usterek bo nie jeździ tylko ciągle garażuje.... Szkoda maszyny!!!

 

ADAŚKO jak by tylko mógł wstawił by moto do pokoju i tylko by się na niego gapił i podziwiał.... jeździć szkoda bo się pobrudzi!!! I co wtedy?!!! :wub:

 

Hę!? Na 50kkm które nim zrobiłem, felgi do czysta domyłem 2, góra 3 razy :D

 

Sklejony pług... ??? o MATKO jak to się stało... ?!!!

Przeżyłeś?

 

Trzeba było przyjechać na piknik, to byś zobaczył ;) O!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w imieniu kolegi uzytkownika Bandita 650 2011r.

Czy po zmianie koncowki wydechu na akcesoryjna, dedykowana do Bandita 650, taka z nizszej polki, trzeba przestawic mapy zaplonu? Czy obejdzie sie bez podpiecia pod komputer i hamowni bez straty mocy i momentu?

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...