Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Olsen a jak Ty to robisz.Przecież końcówki kiery wychodzą dalej poza obrys niż kierunki.

No i te przeciskanie na grubość lakieru......nieładnie :buttrock: :crossy: :(

Tylko że kierownicę da się wykręcić w tę czy we w tę (nad lusterkami samochodu itp.), a kierunkowskazów - nie. Już dwa razy udało mi się utrącić przedni kierunek (raz lewy, raz prawy), tak więc poważnie myślę o założeniu jakichś akcesoryjnych. Czasami katamarany tak stoją, że trzeba albo stać z(a) nimi, albo przeciskać się na grubość lakieru - dlatego bardzo cenię sobie skuter, którym idelanie rozkiminia się miejskie korki.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że kierownicę da się wykręcić w tę czy we w tę (nad lusterkami samochodu itp.), a kierunkowskazów - nie. Już dwa razy udało mi się utrącić przedni kierunek (raz lewy, raz prawy), tak więc poważnie myślę o założeniu jakichś akcesoryjnych. Czasami katamarany tak stoją, że trzeba albo stać z(a) nimi, albo przeciskać się na grubość lakieru - dlatego bardzo cenię sobie skuter, którym idelanie rozkiminia się miejskie korki.

To prawda...niestety.Ja w swojej 600eN nie miałem tego problemu...wąziutka i smukła w talii jak osa :D..no i kierunki znacznie głębiej.

Musisz częściej po mieście motongiem śmigać a nie scooterem....nawyki złe;) (gabaryty)

 

Widzieliście gdzieś może zestaw potrzebny do przeróbki układu wydechowego w Bandicie tak zeby zalozyć 2 tłumiki? Jest gdzieś coś takiego w sprzedaży czy trzeba samemu spawać kolanka i kombinować?

Jest coś takiego do kupienia z kompletem mocowań.Widziałem fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jako ze powoli zaczynam sie rozgladac za Banditem to chciałbym sie spytac co myslicie o tym moto http://moto.allegro.pl/item158071499_otomo...0_bandit_n.html ,moze ktos z grona zna to moto osobiscie bo jak na moje oko to sprzet jest zadbany,przynajmniej na fotach,bede szukał moto tak do 8 tys czy w tych pieniazkach znajde w miare zadbanego i mogacego jeszcze troche posmigac Bandita,chodzi mi o rocznik 95-97, no i oczywiscie 600, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, dupa w tym bandziorze po przejsciach albo zdjeta owiewka, poza tym nie widac lewej strony na fotach - dlaczgo ? Foty za wiele nie pokazuja nigdy.

za 8.000 mozna jak najbardziej znalezc dobrzy sprzet, ktory jeszcze posmiga spokojnie i to w lepszej kondycji od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne , zgadzam sie w 100 % z kolega kurbatem zdjecia wszystkego nie mowia a juz te to napewno :) dwa są zrobione z tej samej strony , tak jak pisał owiewiki raczej zmieniane tylnie od "ogona" tak wiec albo szukaj czegos jescze lub pasuje blizej przyjzeć sie motorkowi

etz250 -> B6 -> SV650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,dzieki za opinie :) ,no to ten typ odpada,zaczynam powoli szukac takze mam prosbe o ewentualna pomoc przy zakupie dobrego egzemplarza gdyz za duzo wyrzeczen i pracy kosztuje mnie odkładanie kazdego grosza na Bandyte i nie chce kupic jakiegos padła,a co do egzemplarzy z niemiec *endrju*to Ty masz sprzeta z niemiec,przegladam własnie mobile ale do tego dochodza koszty transportu a to narazie zadurzo jak na mnie,ot taka polska szara rzeczywitosc :D ,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam moto z niemiec i jestem z niego bardzo zadowolony, dlatego polecam ten rynek. Jeżeli chodzi o transport to jest to dodatkowy koszt, ale biorąc pod uwagę, ze:

 

- w niemczech można kupić moto taniej niż w polsce

- można znaleść motor w bardzo dobrym stanie

- bez ukrytych wad i cofniętym przebiegu

- po terminowym serwisowaniu

- jeżdżące po niemieckich drogach (troszeczkę lepszych niż nasze)

- i zawsze można coś urwać z ceny

 

A ja zapłaciłem za transport moto 350pln czy to tak dużo zważając uwagę na te wszystkie aspekty?

 

A moto wygląda tak http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=63728&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bardzo ciekawą stronke dla lubiących dłubanie przy swoim, zawiera bardzo dokładne dane co do tego co daje moc i ile, poza tym w pod stronach są opisy takich regulcji jak zawory czy gaźniki czy nawet jak założyć dyno jety

 

 

http://www.holeshot.com/bandit/

 

Jeśli ktoś znalazł ciekawe strony dotyczące tylko Bandita to niech sie podzieli z nami...Dobrej wiedzy nigdy zbyt wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich banditowców :wink: w wakacje mam zamiar zakupic bandita w anglii przykład

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M351461

możecie mi doradzic na co zwracac uwagę przy zakupie moto :biggrin: bardzo mi sie te modele podobaja, a to bedzie moje pierwsze prawdziwe moto i na banditach narazie mao sie znam :lapad:

za wszelkie odpowiedzi dzięki :icon_mrgreen:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich banditowców :notworthy: w wakacje mam zamiar zakupic bandita w anglii przykład

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M351461

możecie mi doradzic na co zwracac uwagę przy zakupie moto :crossy: bardzo mi sie te modele podobaja, a to bedzie moje pierwsze prawdziwe moto i na banditach narazie mao sie znam :lapad:

za wszelkie odpowiedzi dzięki :icon_exclaim:

 

Ten wygląda naprawde szczerze, myśle że przy tak młodych rocznikach jedyną bolączką mogą być małe uszkodzenia, gdzie naprzykład "niby" tuningowa kierownica czy kierunki i podnużki mogą świadczyć o jakiejś przygodzie, także lepiej jak ten kupić ze wszystkimi fabrycznymi elementami...

Jest jednak jeden minus kupywania tam motocykla, a chodzi o lampe która ma odblaski łapiące lewe pobocze , a nie jak u nas prawe, jeśli planujesz dłuższy pobyt tam ( co raczej pewne ) to problemu nie ma. Jeśli sprowadzasz tylko to lepie zmienić ten klosz z pożytkiem dla ciebie i innych nie oślepionych użytkowników dróg.

 

Co do ogólnego stanu technicznego to temat jest wystarczająco dobrze opisywany wielokrotnie i dotyczy wszystkich modeli motocykli. I nie powinieneś mieć problemu z dotarciem do tych wiadomości ). Jedyne co moge dorzucić to to ,że elementy eksploatacyjne też kosztują nie mało i jest to ważną kartą przetargową przy ustalaniu jego faktycznej wartości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no rzeczywiscie endrju Bandita masz naprawde ładnego,pamietam temat w którym pisałes o zakupie i dlatego zapamietałem ze moto jest z niemiec,a 350 zeta za transport to rzeczywiscie niedurzo,tylko ze sek w tym że ja nie znam nikogo kto mógłby sprowadzic moto,mam kumpla który czesto smigał do niemiec ale zęby jechac specjalnie po jeden sprzet to myśle ze transport wyszedłby wiecej niz 350 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...