Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No przecież napisałem że alternator nie pracuje w kąpieli olejowej.

A ja ku*wa wczoraj znowu skręcałem tą j*b...ną soczewkę. Nie wiem co sie dzieje. Teraz już klejem śrubki potraktowałem. Jakieś mega drgania są albo ja tak po prostu zepierdzielam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim ;) wprawdzie nie posiadam żadnego Bandita :( z braku kasy póki co, no ale generalnie to jest mój cel na pierwszy większy motocykl... no i tak sobie przeglądam allegro/otomoto i nasunęło mi się jedno pytanie:

czym właściwie różni się bandit 600 od inazumy 750 (gsx 750)? nie mówie tu o takich rzeczach jak model/wygląd/pojemność tylko bardziej technicznie... prowadzenie, waga, pozycja za kierownicą? ciężko coś znaleźć o gsxie bo jest niezbyt popularny u nas.... może ktoś miał okazje jeździć oboma i może porównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję jeździć inazumą (98 r.) kumpla i jedyne co mi się rzuciło w oczy to to, że kanapa jest sporo węższa a co za tym idzie niewygodnie (mniej wygodnie niż na b6 '04) się siedzi.

 

z różnic jeszcze można dodać to, że inazumy nie były sprzedawane w Polsce - tak samo jak Nki banditow z lat 1999-2004 ;)

 

pzdr :flesje:

Edytowane przez rahu

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim ;) wprawdzie nie posiadam żadnego Bandita :( z braku kasy póki co, no ale generalnie to jest mój cel na pierwszy większy motocykl... no i tak sobie przeglądam allegro/otomoto i nasunęło mi się jedno pytanie:

czym właściwie różni się bandit 600 od inazumy 750 (gsx 750)? nie mówie tu o takich rzeczach jak model/wygląd/pojemność tylko bardziej technicznie... prowadzenie, waga, pozycja za kierownicą? ciężko coś znaleźć o gsxie bo jest niezbyt popularny u nas.... może ktoś miał okazje jeździć oboma i może porównać?

 

Gdzies czytalem ze Inazuma ma krotsze przelozenia. Lepiej przyspiesza kosztem predkosci maksymalnej. Czy to prawda? Musialbys sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...