Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

to oczywiste

a jeśli stan techniczny jest zbliżony w obu motocyklach? lepiej jak ma mniej przejechane czy lepiej jak jest młodszy?

jesli to by bylo takie oczywiste, to ten z lepszym parametrem bylby drozszy :P

przebieg nie koniecznie musi byc orginalny - w zadnym z porownywanych.

Nie wiem czy mowisz o roznicy w roczniku 1 roku czy 5 lat.

1 rok czy 2 nie robia takiej roznicy jesli nie bylo zmian w modelu, i wtedy mozna brac z mniejszym przebiegiem jesli wydaje sie byc prawdziwy. Ja jednak skupilbym sie na detalach w stanie technicznym pewnie o ile roznice w przebiegu nie wynosza 50 Kkm (ale pamietaj ze ten z przebiegiem 6KKm moze miec prawdziwszy i mniejszy przebieg od tego wystawionego z 30 czy 40 Kkm)

 

W tej kwestii nie ma zlotych rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widzisz kryteria wyboru, zakupu motocykla nie są takie łatwe. Jest cała masa czynników potwierdzająca słuszność tego a nie innego wyboru. Czy masz pewność co do przebiegu? Od kogo kupujesz? Ilu właścicieli? Import czy krajowy? Jak serwisowany? Jak eksploatowany?Kurcze no pewnie jeszcze każdy z Was mógłby dopisać kilka powodów. Ja obstaje przy swoim. Stan techniczny przede wszystkim. Reszta to osobiste preferencje. Czy wolisz jeździć nowszym sprzetem z kilkudziesięciotysięcznym przebiegiem czy deko starszym z małym, pewnym przebiegiem.

Wybór zawsze należy do Ciebie. Nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcji 2003 .... data rejestracji 2005 .... może chodziło o pierwszą rejestracje PL ..... ale 8500 km w 4 lata to jakaś lipa .......... jak Cie interesuje sprzęt to do Serwisu i niech sprawdzą co i jak :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możecie mi doradzić gdzie najlepiej umiejscowić gniazdo zaplaniczki w Bandziorze z owiewką? Wygląda ono tak

Po zamontowaniu zamierzam wetknąć w nie ładowarke samochodową usb, która będzie wystawać +- 5-6cm ponad gniazdo, i zlokalizowana musi być w okolicach kierownicy.

Wolałbym żeby odbyło się do bezinwazyjnie dla motocykla, najlepiej przy użyciu zipów.

Czekam na sugestie. Dzięki i pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co, filtr powinieneś odkręcić i przykręcić ręką, do czego masz jako taki dostęp.

 

Yoasarian, takie gniazdo zamontuj w owiewce (czarny element po lewej/prawej stronie). Inwazja żadna, kolor ten sam, a potencjalny kupiec nie zbije Ci z tego powodu z ceny, w końcu robisz mu dobrze ;)

Pamiętaj tylko o bezpieczniku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie przebiegi robi B12 aby powiedziec ze silnik jest zdrowy ? 200 tys da rade ? Jakie ma slebe punkty , na ktore nalezy zwracac uwage ?.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie, fajne te nasze banditki, podobno tak brzydkie że aż piękne, ale juz zdzierżyć na dziurach nie moge. Cos mi w owiewce na dziurach tłucze tak że szału dostaje. Dźwięk w stylu... śrubki walającej sie gdzieś po owiewce? Zdejmowalem wszystko 2 razy, podejrzewałem ramkę w lampie ale to nie to raczej. Mogę walić w owiewkę ręką i nic nie słychać, a zjade z asfaltu i wszystko od nowa. Mieliście coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie, fajne te nasze banditki, podobno tak brzydkie że aż piękne, ale juz zdzierżyć na dziurach nie moge. Cos mi w owiewce na dziurach tłucze tak że szału dostaje. Dźwięk w stylu... śrubki walającej sie gdzieś po owiewce? Zdejmowalem wszystko 2 razy, podejrzewałem ramkę w lampie ale to nie to raczej. Mogę walić w owiewkę ręką i nic nie słychać, a zjade z asfaltu i wszystko od nowa. Mieliście coś podobnego?

Do jazdy w terenie kup sobie jakiegoś Crosa lbo Enduro :wink:

 

Mi tam nic nie stuka ....... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...