Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz czujnik w bocznej stopce, kiedyś miałem podobnie nie kręcił, chyba było zwarcie

 

 

Jesli czujnik przy nozce nie bedzie do konca wcisniety moto bedzie Ci gasło tylko wtedy gdy bedziesz wrzucac bieg. Na "N" powinien krecic bez problemu - przerabialem ten temat u siebie.

 

Sprawdz jeszcze raz czujnik przy sprzegle - połącz te kabelki na stale - moze zlamal sie suwaczek w dzwigni sprzegla - w gsf do 99 jest wkrecony pod dzwignia, nie wiem jak w nowszych.

Przesledz czy gdzies przy glowce ramy nie poprzecieraly sie kable.

If the Bandit 1200 was a film star it would be Chuck Norris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czujnik w bocznej stopce, kiedyś miałem podobnie nie kręcił, chyba było zwarcie

 

 

ten czujnik tez juz sprawdzilem :(

 

najbardziej mnie to zaskoczylo ze ni zgruchy ni z pietruchy przestalo dzialac,a powiedzcie mi do czego sluzy taka "kostka" z kablami po lewej stronie pod tylnym plastikiem?nad zamkiem od podnoszenia siedzenia

Edytowane przez kondorio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, i co mamy Ci odpowiedzieć? Nie ma nic lepszego niż bandzior :notworthy: , posadź szanowne cztery litery na Nim i masz dwa pewniki. Radość i żal. Radość z jazdy i banan na twarzy oraz żal, że musisz zleźć z brzydala.

Bardzo mi się podoba Twoja wypowiedź!

Fakt jest taki, że szukam czarnego, ewentualnie srebrnego, najlepiej by nie był mocno "posiniaczony" (to chyba oczywiste :wink: ) Miałam jechać zobaczyć jednego wczoraj, ale odpuściłam, bo na zdjęciach nie wyglądał za dobrze, ale za to zrobiłam mały rekonesans po poznańskich salonach i co? Wszystko zamknięte... Dlatego też po świętach będę kontynuować poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jeszcze raz czujnik przy sprzegle - połącz te kabelki na stale - moze zlamal sie suwaczek w dzwigni sprzegla - w gsf do 99 jest wkrecony pod dzwignia, nie wiem jak w nowszych.

 

do 2004 jest rowniez wkrecony pod dzwignia. jak jest w rocznikach po 2004 - nie wiem.

mialem podobny problem z tym czujnikiem. cos suwaczek nie "suwal" tak jak powinien.

skonczylo sie na stalym zamknieciu ukladu i jest ok :smile:

najlepiej odkrec ten czujnik, przesun suwak zamykajac obwod (o ile sie nie zlamal wlasnie;) ) i sprobuj odpalic.

zawsze wyeliminujesz jedna z ewentualnosci :wink:

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę sprzedawał swojego bandziora.

Jak chcesz to podeślę fotki na meila,napisz na PW meila.

Mój jest czarny z 2004 r założyłem szeroką kierownicę i owiewkę turystyczną.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87f4cccb50f69172.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 2004 jest rowniez wkrecony pod dzwignia. jak jest w rocznikach po 2004 - nie wiem.

mialem podobny problem z tym czujnikiem. cos suwaczek nie "suwal" tak jak powinien.

skonczylo sie na stalym zamknieciu ukladu i jest ok :smile:

najlepiej odkrec ten czujnik, przesun suwak zamykajac obwod (o ile sie nie zlamal wlasnie;) ) i sprobuj odpalic.

zawsze wyeliminujesz jedna z ewentualnosci :wink:

pzdr

 

roawiazelm dzis problem :)

pewnie bedziecie mieli ze mnie polewke ale zle dokrecilem kleme do aku :) i rozlaczalo, pewnei bym to zoabczyl szybciej jak bym mial siwtala albo chociaz zegary zalozone

 

dzieki za pomoc i pokoj z wami :) i do nastepego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę sprzedawał swojego bandziora.

Jak chcesz to podeślę fotki na meila,napisz na PW meila.

Mój jest czarny z 2004 r założyłem szeroką kierownicę i owiewkę turystyczną.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87f4cccb50f69172.html

 

 

 

 

 

Polecam, warrrrrczy zajebiście...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adam.

Ty znasz mój sprzęt i wiesz co jest warty.

Adam polecam ci zmianę na szerszą kierownicę,jazda jest o niebo lepsza.

Owiewkę też możesz zmienić.

Jak sprzedam bandziora bez kierownicy i mocowań,to mogę ci odsprzedać po bardzo dobrej cenie.

Pozdrawiam

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bandziorów.Od wczoraj jestem bandytą 600s z 2003r.oczywiście CZARNY.Najlepsze jest to,że to ten, który bika miała oglądać dzień przed moim zakupem.Dlatego dzięki Ci bika i sorki,bo mogłabyś mi go sprzątnąć z przed nosa.Moge się odwdzięczyć tylko tym,że jak się kiedyś spotkamy,to będziesz nim mogła latać ile dusza zapragnie :biggrin: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge się odwdzięczyć tylko tym,że jak się kiedyś spotkamy,to będziesz nim mogła latać ile dusza zapragnie :biggrin: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Pozdrawiam

Chłop wcale nie ma na Ciebie biko ochoty :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...