Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a co ty spać nie możesz j.gif

 

weźty je z bliska zobacz, szczególnie w nakedzie, a potem fantazje odpalaj. Widze że dziś dużo flesje.gif było D.gif

 

taniej będzie oryginały kupić niż to szlifować, pieścić i malować

Mogę spać. Widziałem je z bliska bo dwa sezony nakedem smigalem. To nie fantazje to reality :banghead: .Przestań wszystko na szmal przeliczac..trochę pomysłowości, oryginalności.

Sam widzisz, ze Janusz potwierdza, że solniczki polakierowane ciekawie wyglądaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od predkosciomierza w takim stanie ze kleilem ja poksipolem by wogole sie trzymala.wczesniejszy wlasciciel skleilto tasma:)teraz jest nawet ok ale daleko do doskonalosci:)wiec jak widze bandita z calymi obudowami to odrazu srubokret w reku mi sie otwiera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dziś po za pękniętą obudową to mi się wszystko trzymało kupy. Nagle zaczeło się telepać jak żagiel na wietrze. Okazało się, że porzedni właściciel gupiego pęknięcia nie umiał załatać dlatego się uwaliło trochę. Dziś 2 godzinki roboty i sie wszystko trzyma :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak, ale moje nie są porysowane, jedna jest pęknięta ...

 

tego się nie da polakierować

To sklej!!! A tak a propos, co ty spać nie możesz, widze że chyba za dużo :) buhahahahhahahahaha

 

czyli sugerujesz ze mogę wydłubać coś z mojego Bos-a i bedzie głośniej ??

ale co jak on w środku pusty jest tzn przelotowy :banghead: :biggrin:

Please mi tu wyjaśnic :banghead:

Gumiś, bo Dzidkowi chodziło o DB Killer'a, którego sie montuje na śrubeczke (przynajmniej u mnie) i można go wyjąć :notworthy: Oczywiście mój jeszcze nigdy nie zawitał w "kominie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sugerujesz ze mogę wydłubać coś z mojego Bos-a i bedzie głośniej ??

ale co jak on w środku pusty jest tzn przelotowy :) ;)

Please mi tu wyjaśnic :)

 

Ja mam wydech bosa wyciągnołem silenca (tą rurke w puszce, tylko brzęczała i stukała), a efekt po wyciągnieciu słychać po pierwszym odpaleniu a jak ładnie zachodzi z wysokich obrotów, teraz jestem naprawdę słyszalny :) :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sklej!!! A tak a propos, co ty spać nie możesz, widze że chyba za dużo :banghead: buhahahahhahahahaha

 

po pierwsze zgadłeś :banghead: po drugie nie śpię bo mi się nie chce spać, po trzecie, czy można za dużo :eek: bo ja znam tylko termin za mało :eek:

 

Czy u was w B12S też tak zegary "chodzą" jakby były zamontowane na kawałkach gumy zeby nie przenosiły wibracji? Tak ma być?

 

 

one są zamontowane na gumowych podkładkach i tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydech bosa wyciągnołem silenca (tą rurke w puszce, tylko brzęczała i stukała), a efekt po wyciągnieciu słychać po pierwszym odpaleniu a jak ładnie zachodzi z wysokich obrotów, teraz jestem naprawdę słyszalny :crossy: :lalag:

 

o widzisz Pan :biggrin: to i ja podłubię coś wydłubię i bedzie czadowo (chyba) :biggrin:

jedyna różnica jest taka, że u mnie nic nie "brzęczy" i "nie stuka" wobec tego mam prosbę-

joga82 pacnij fotkę końcówki wydechu i wyślij mi na PW może jakoś porównam i zobaczę o co biego.PLEASE.

 

Ja tak mam.Nic nie kombinuj z zegarami.

 

dokładnie gibolą sie ja by japonce zapomnieli cos dokręcic, ale oni nie zapomnieli :)

ale fakt -sam sie kiedyś zastanawiałem czy tylko moj typ tak ma :)

 

Wydłubałem jakis porypany wyciszacz z wydechu :banghead: :banghead:

...cały rok z tym jeździłem :banghead: :banghead:

dzwiek wreszcie odpowiednio basowo :wink: :D

Edytowane przez gumbej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydłubałem jakis porypany wyciszacz z wydechu buttrock.gif buttrock.gif

...cały rok z tym jeździłem banghead.gif banghead.gif

dzwiek wreszcie odpowiednio basowo buttrock.gif buttrock.gif

No ja w przyszłym tygodniu LeoVince odbieram :biggrin:

Od razu dBkiller zostaje usuniety:D i z Klaudiuszem robimy Midnight Warsaw Terror Rides

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu zrobiłem głupotę - w pośpiechu ruszyłem i BACH!!

 

Przednie koło zablokowane. Patrzę, a tu blokady tarczy nie zdjąłem i przywaliłem klipsem w zacisk hamulca, a po drodze utrącił się gwint ślimaka prędkościomierza... No cóż, głupota.. znowu parę zł w plecy. Dobrze że tylko tyle, bo efekty głupoty gorsze w skutkach bywają.

 

Przy okazji: nie ma ktoś takiego ślimaka na szybko załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...