Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie niewiele. Oryginalny ma włozony dBkiller ale nie wiem czy wyjęcie jego jest mozliwe :lalag: . W akcesoryjnym na pewno jest to możliwe.

W akcesoryjnym jest wręcz wskazane :icon_mrgreen:

 

Oryginalny można próbować wypruć ale szkoda zachodu bo efekt marny :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myslalem by kupic szybe np takie jak w linkach:

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=11134

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=11135

 

 

widzial ktos na zywo jak wyzej wymienione wygladaja na bandycie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzial ktos na zywo jak wyzej wymienione wygladaja na bandycie???

Tak na mój gust te miniowiewki pasuja raczej do sprzeta typu streetrace. Owszem, Bandyte można w ten sposób "stjuningować" ale trzeba to najpierw zaznaczyć :icon_twisted: ze ma tak wygladać.

Moje subiektywne zdanie to takie, ze tylko spieprzysz wyglad bike'a, albo naked albo street, wybór nalezy do Ciebie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie podoba mi sie taka zwykla turystyczna szyba w bandycie bo przypomina mi mz mojego wujka dlatego tez nie chce takiej.nie chce street'a chce tylko by nie bylo widac tych moich zniszczonych zegarow bo szpeca niemilosiernie. wogole to uwazam ze w bandyte nie ma co robic na street'a bo to nie bardzo pasuje.a juz szczegolnie zmieniac reflektor.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie tą szybkę z drugiego linka. Udało mi się ją kupić za 100zł na allegro. Skusiła mnie cena a poza tym też miałem problem z przytartą obudową zegara - naprawiłem sobie szybką :biggrin:

Generalnie wygląda to dość ładnie na bandziorku (szybka przydymiona), a na pewno nieporównywalnie z takimi prostymi szybkami "plackami", które moim zdaniem są obleśne. Właściwości aerodynamiczne oczywiście praktycznie żadne ale większe szyby.. widomo.. jak siodło na świni - ta naprawdę nie psuje wyglądu ani nie szpeci sprzęta. Do zamaskowania obcierek, czy wgniotek na zegarkach w sam raz.

Edytowane przez Kesey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie tą szybkę z drugiego linka. Udało mi się ją kupić za 100zł na allegro. Skusiła mnie cena a poza tym też miałem problem z przytartą obudową zegara - naprawiłem sobie szybką :bigrazz:

Generalnie wygląda to dość ładnie na bandziorku (szybka przydymiona), a na pewno nieporównywalnie z takimi prostymi szybkami "plackami", które moim zdaniem są obleśne. Właściwości aerodynamiczne oczywiście praktycznie żadne ale większe szyby.. widomo.. jak siodło na świni - ta naprawdę nie psuje wyglądu ani nie szpeci sprzęta. Do zamaskowania obcierek, czy wgniotek na zegarkach w sam raz.

 

 

zapodaj foty jak to na twoim sprzęcie wygląda. Też mam zegarek drapnięty :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy robicie z tymi oslonami ??!! Celowo je rysujecie czy co?

Mam pomysła. Spróbujcie moze te porysowane osłony zeskrobać do konca i polakierowac w kolorze motocykla. Zostawić w chromie tylko sam pierścień wokół zegarów. Ciekawe jaki byłby efekt.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy robicie z tymi oslonami ??!! Celowo je rysujecie czy co?

Mam pomysła. Spróbujcie moze te porysowane osłony zeskrobać do konca i polakierowac w kolorze motocykla. Zostawić w chromie tylko sam pierścień wokół zegarów. Ciekawe jaki byłby efekt.

Pozdro

 

a co ty spać nie możesz :wink:

 

weźty je z bliska zobacz, szczególnie w nakedzie, a potem fantazje odpalaj. Widze że dziś dużo :buttrock: było :clap:

 

taniej będzie oryginały kupić niż to szlifować, pieścić i malować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...