Skocz do zawartości

PitBike


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Mega poczatkujacy jezeli chodzi o tego typu sport. Mam w planach zakupic PitBike 250ccm i chcialem poznac wasze opinie i spostrzezeniana na temat tego sptrzetu. Czy to sie w ogole opłaca ?? http://moto.allegro.pl/item296062558_nowy_...aster_2008.html tutaj daje link do aukcji z motorkiem. Mam niedaleko domu spory las wiec tam bym smigał. Czy to sie rejestruje czy poprostu kupuje i smigam :) na nielegalu. ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wolisz cos wiekszego? za te pieniadze juz bys cos znalazl... a co do motorku to sie go nie rejestruje chyba ze ma homologacje, ale chyba nie ma wiec nie rejestrujesz dla mnie bedzie to jazda nielegalnie na legalu poniewaz papiery jakies bedziesz mial zakupu a skoro sie nie da zarejestrowac to jezdzisz legalnie pod warunkiem ze nie wjedziesz na droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ta kase ciezko by bylo kupic jakies 125ccm ktore malo mnie interesuje. A ten motorek bym kupił ze wzgledu na wymiary. Niemam garazu ale moglbym go trzymac u znajomego, gdzie duzo miejsca niema. jakas ćwiartka na chodzie to wydatek min.5 tys. A ten to nowka. Tylko mam wstpliwosci co do mocy. CZy to wjedzie na jakas wiekszą górke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do wakacji i kup dt kmx lub cos w tym stylu to co masz w linku to zwykła zabawka nie wiadomo jak z częściami i serwisem na 100% nie będziesz miał frajdy z jazdy więcej pchania niż jeżdżenia. Odradzam bo to pieniądze wyrzucone w błoto :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taką cenę nowy sprzęt, po pierwszym skoku się rozleci, a po pierwszych 10 km będziesz miał silnik do remontu.

 

Oczywiście to czarny scenariusz. Ale tak jak radzili koledzy, poczekaj, dozbieraj i kup coś używanego sensownego, zamiast wywalać pieniądze w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI Dzieki wielkie ;) moze lepiej rzeczywiscie poczekac i kupic cos lepszego jak troche dorobie. :icon_razz: Dzieki.

 

Aha a jak sie ma jazda crossem do braku prawa jazdy kat. A :clap: ? Czy jest one w ogole potrzebne ? i czy wszelka wpadka mogla by sie odbic na tym ze mam kat.B ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu nie brałbym tego... Tak jak pisali poprzednicy - poczekaj, dozbieraj kasy i spokojnie kup normalny moto, ale często jest tak, że ludziom sie pali i nie potrafią poczekać.

 

A co do prawka, kat. A i B to dwie różne rzeczy, wiadomo, że jak kogoś (odpukać) stukniesz to będą konsekwencje

Edytowane przez Dar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był juz temat o takich moto i wiekszość wypowiedzi na nie, słaby serwis mało dostepne częsci,bardzo słabe wykonanie i wogole szkoda kasy lepiej kupić jakieś dorosłe moto.pzdr

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa z uprawnieniami wygląda tak,jeżeli nie masz żadnych czyli ani A ani B to jak cię złapią płacisz 500 i pchasz do domu. Jeżeli masz kat.B to płacisz 300 i też pchasz . Jeżeli masz kat A1 możesz jezdzić do 125ccm,a kat A wszystkimi motorami bez ograniczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo poszukac cesi ( CZ Cross) np: http://allegro.pl/item297224196_motocykl_cz_380.html - tylko to nie zabawka potrafi sponiewierac kierownika . A tak to jezdzi http://youtube.com/watch?v=04mh2ucqtEY

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa z uprawnieniami wygląda tak,jeżeli nie masz żadnych czyli ani A ani B to jak cię złapią płacisz 500 i pchasz do domu. Jeżeli masz kat.B to płacisz 300 i też pchasz . Jeżeli masz kat A1 możesz jezdzić do 125ccm,a kat A wszystkimi motorami bez ograniczeń

Pchasz tyko jk masz farta, Przeważnie kończy się że zabierają Ci na lawetę i parking policyjny co generuje następne koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...