Skocz do zawartości

co za debil 130km/h przez miasto


piotrek2345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale takie gadanie...że na obszarze zabudowanym za dużo...na tym filmiku to faktycznie dość ryzykownie bo przejścia dla pieszych,skrzyżowania itp. ale nie można generalizować...ja dostałem mandat za przekroczenie niemal dwukrotne też na obszarze zabudowanym...środek nocy wieś...kompletna pustka i nawet jeszcze do zabudowań nie dojechałem.Co innego sypać na jakiś przelotówkach(też obszar zabudowany ) a co innego w środku miasta gdzie pełno skrzyżowań jakiś wyjazdów i przejść dla pieszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty myślisz, że te fotoradary zrobią Ci zdjęcie licznika? :) Fotoradar mierzy prędkość i jak zmierzy 51km/h, to możesz dostać mandat (zależnie od tego, jakie przyjmą założenia). W niektórych Niemieckich miastach za 51km/h możesz już coś niecoś wypłacić. A ile Ci pokazuje licznik to zupełnie nieistotne.

Dlaczego nieistotne,skąd mam wiedzieć czy mój licznik wskazuje prawidłowe 50 km/h a może zawyża o 6 czy8.

Jeśli mowa o różnicy 1 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nieistotne,skąd mam wiedzieć czy mój licznik wskazuje prawidłowe 50 km/h a może zawyża o 6 czy8.

Jeśli mowa o różnicy 1 km/h

Jak zauważysz patrol z suszarką to dzida prosto na nich panowie dokładnie Ci powiedzą a na dodatek jak ładnie poprosisz to na bloczku dostaniesz :icon_mrgreen:

Możesz ganiać 45, jakoś sobie tego nie wyobrażam.

Jak będziesz poruszał się za szybko to dostaniesz mandat i nikogo nie będzie wnikał co pokazał Ci licznik, nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności. Na pocieszenie powiem że liczniki o ile nikt nie zmienił ogumienia na niższe lub wyższe z założenia mają zawyżać prędkość aby uniknąć takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zatem jednym słowem, róbmy to co sami uważamy za słuszne :crossy:

 

Niech teraz wszyscy użytkownicy dróg zaczną to stosować i dojechanie żywem z jednego końca Polski na drugi będzie mało realne.

No to po co wydawać kasę na te znaki, ograniczenia, farbę na asfalt jak i tak mamy to wszystko gdzieś. Niech żyje wolność i swoboda....

Każdy radzi sobie sam.

Tylko dlatego możecie sobie poszaleć, że większość stosuje się do przepisów i znaków drogowych. Można wtedy przewidywać zachowanie innych i pocisnąć, tylko, że w drugą stronę już tak nie działa. Ciężko przewidywać zachowanie tych co mają przepisy głęboko gdzieć.

Wszystko jest super, adrenalinka itp, tylko zacznijmy wszyscy tak jeździć a będzie tak jak w Chinach, czy Indiach, że max 40km/h i oczy dookoła głowy z której strony w nas wjadą.

Te głupie znaczki na drodze i zasady ruchu drogowego są po to byś mógł żyć jadąc po drodze, by mogła żyć twoja rodzina, sąsiedzi, przyjaciele i reszta ludzików jeżdzących po drogach.

 

Kolego trochę to przekoloryzowane z tym, że dojechanie na drugi koniec Polski będzie mało realne, wyobraź sobie że czasami latam przez całą Polskę prawie i jakoś żyję a jeżdżę zazwyczaj szybciej niż znaki pokazują, ale zdarza mi się że jadę i wolniej i to o połowę w zależności od warunków na drodzę natężenia ruchu etc. Więc rozluźnij poślady bo niema się co spinać. I co mnie obchodzi, że jak mam 170 koni w moto to ludzie mówią że jestem dawcą, przejmuje się tym ktoś? To chyba podobnie jak z Twoim postem przekoloryzowanym. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie po to kupuje sportowy motocykl żeby nim jeździć zgodnie z przepisami.

 

A ja myślałem, że sportowy motocykl kupuje się po to, by uczestniczyć w zawodach sportowych. A takowe nie sa chyba rozgrywane na polskich, dziurawych drogach.

 

Ale ja zielony jestem to pewnie źle myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , no powieccie szczerze ile wy przez miasto jechaliście najwięcej ? ?No ja jechałem można powiedzieć że w terene zabudowanym ale to tak na wsi było na jakimś odludziu no coś ponad *** ( HWDP ) .... ale ni było to miasto i tłok ;p Jeden dom za 3 kilometry był jedynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same precle sie na forum robią;p juz nieprzesadzajcie,

co do filmiku, jak dlamnie jest lajtowy, wieksze zagrozenie stwarzal ten na skuterku wyprzedzając pomiedzy autami, niz ten tym kmx, juz troche przesadzacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...