Skocz do zawartości

Musze sie wyzalic


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Greedo

 

Nie znam ciebie osobiście ale każdy w takich momentach ma zwątpienie a na moim przykładzie wyglądało to tak że 11 lat temu w lutym :> przestawiłem budę w nysce swoją etz 250 do tego stopnia że nie można było potem uruchomić tej Nyski - mnie zszywali ale to nie o to chodzi - przez 11 lat bałem sie na motor wsiąść jakikolwiek i potrzebowałem przerwy 11 letniej i dopiero rok temu zdecydowałem sie na motor więc rozumiem że można wiarę stracić ale wcześniej czy później i tak wrócisz do tego i nawet nie będziesz wiedział kiedy :>

 

Trzymaj sie i zdrowiej szybko

Edytowane przez Murdoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fękju za dobre słowa tu ol of Ju :lalag: Dobrze jak ktoś napisze kilka miłych zdan. Ja jestem w domu i 2 tyg gipsu, potem free...

 

PS

Lisena, pax? Po raz kolejny pytam :)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fękju za dobre słowa tu ol of Ju :) Dobrze jak ktoś napisze kilka miłych zdan. Ja jestem w domu i 2 tyg gipsu, potem free...

 

 

Masz następne dobre słowo :biggrin: . Zrób z niego dobry użytek :icon_twisted: :icon_mrgreen:

 

Pytanie za pięć punktów ?

Czy naprawdę chciałbyś przeżyć swój lajf i nic nie złamać ... ręki, nogi, serca ... szpadla ... tak się nie da :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo trza być twardym a nie miętkim :icon_mrgreen:

Pranie mózgu również w tym szpitalu Ci zrobili? Jak możesz nawet pomyśleć o skończeniu z motocyklami?

Jak zakończysz przygodę z nimi, to co będziesz wtedy robił? Powiem Ci złapiesz jeszcze większego doła :biggrin:

Przyjdzie wiosna, kwiatki zakwitną, słońce promieniami ogrzeje ziemię, asfalty wyschną, humor Ci wróci to i zamarzysz o jeździe motocyklem :icon_twisted:

 

Życzę Ci większej pogody ducha!

 

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie lubie szpitali....bo zawsze człek jakiś głupszy sie w nich robi? :icon_mrgreen:

Greedo dasz rade i jeszcze bedziesz pisal nam gdzie to nie byles na moto i czego to Ty nie zwiedziles

Zdrowia zycze..!!!i wyleczenia głowki z chorych pomysłów.....tzn ręki przeciez to o ręce było :icon_twisted:

Pozdro! :biggrin: :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, powinieneś się cieszyć, że to tylko ręka. Miałeś wiele szczęścia.

Nad czym się tak naprawdę umartwiasz? :icon_rolleyes:

 

Możesz w zasadzie robić wszystko: uprawiać sport, biegać, normalnie funkcjonować. Nie możesz tylko nadmiernie obciążać ręki, np. stawać na głowie :)

Ja np. przez rok-półtora mam zakaz uprawiania wszelkich sportów i biegania. Nie mogę nic robić. Jazda na motocyklu tylko szosowa - terenowa nie wchodzi w grę. A jednak ani przez chwilę nie miałam takich mysli jak Ty. Zawsze mogło być gorzej. Mogłeś być sparaliżowany. Mieć coś amputowanego.

 

I na pewno wsiądę na moto już w kwietniu. To moja największa pasja i tylko gdybym nie mogła jeździć to czułabym się tak, jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem kiedys. Tylko ze nie szafuje juz górnolotnymi słowami (choc cie nie potepiam za to), ale naszły mnie pewne refleksje nt jazdy motocyklem. Teraz mam zamiar jedynie jak najbardziej ograniczyc ryzyko czyli wydac wiecej kasy na lepsze ciuchy

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, na Szaserów mają dobrych lekarzy, mam znajomą która tam była operowana, pierwszy rehabilitant jej powiedział że do końca życia ma koniec ze sportami, znalazła sobie innego, specjalizującego się w sportach (i drogiego, a nie z NFZ-tu, nie ma jak to publiczna służba zdrowia) i teraz znowu nurkuje, wspina się i łazi po jaskiniach. :-) Więc powodzenia w rehabilitacji i nie daj się przygnieść szpitalnej atmosferze. :-)

 

A co do ograniczania ryzyka to trzeba mniej odkręcać. :-> Ale rezygnować z motocykli? Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Greedo! Wiesz na poniedziałek Prezydent zwołał Radę Gabinetową w sprawie sytuacji w Służbie Zdrowia.........

Znajomej niedawno: zwykłego, prostego, najnormalniejszego w świecie złamania nadgarstka lekarz nie był w stanie rozpoznać. Zalecał okłady :banghead:

U Ciebie chociaż wiadomo co jest, myślę że w tej sytuacji jesteś szczęściarzem :wink:

.... i sie obraził na obecnych tam :)))))

 

Ty Greedo nie być taki miętki,jak sie gnaty pozrastają,śłońce mocniej zaświeci to Cie tyłek będzie parzył na moto :crossy: :buttrock:

 

 

 

jedyną osobą, która tutaj się żali [jak w temacie] jest Greedo :biggrin: :icon_razz:

 

 

 

..... i weź sobie przykład z łomen - szi is hard łomen ( pisownictwo wg greedo :flesje: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...